לי מוטור C10 או פיג'ו 3008? השוואה מלאה 2025
ההמלצה שלנו
הלי מוטור C10 מתאימה יותר למי שמעדיף מחיר רכישה נמוך, עלויות אחזקה מדורגות לטובה, ציון בטיחות גבוה יותר וביצועים חזקים יותר. הפיג'ו 3008 עדיפה למי שמעריך שמירת ערך, פופולריות, עיצוב מרשים, תא נוסעים איכותי ונוחות נסיעה; בביקורות מצוינים גם תא מטען שימושי בנפח 520 ליטרים וצריכת דלק של כ-14.6 קמ״ל במבחן. עם זאת, הביצועים שלה מתונים יותר, ומדובר בדגם חדש יחסית שאין לגביו עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינות ארוכת טווח. אם הנתונים המרכזיים עבורכם הם עלות, בטיחות וביצועים, הנטייה היא ללי מוטור; אם נוחות, עיצוב ושמירת ערך חשובים יותר, שקלו את הפיג'ו.
מחיר רכישה: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: ₪125,000
- פיג'ו 3008 2025: ₪136,950
הלי מוטור C10 עולה ₪125,000, לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008. הפער של ₪11,950 במחיר הרכישה משאיר יותר מקום בתקציב להוצאות נוספות.
שמירת ערך: פיג'ו 3008 2025
- לי מוטור C10 2025: 33.9% בשנה
- פיג'ו 3008 2025: 18.2% בשנה
הפיג'ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 18.2% בשנה לעומת 33.9% בשנה בלי. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בערך הפיג'ו.
עלויות אחזקה: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: דרגה 1 מתוך 5
- פיג'ו 3008 2025: דרגה 4 מתוך 5
הלִי מוטור מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 4 מתוך 5 לפיג'ו. זהו יתרון משמעותי למי שמבקש לצמצם את הוצאות האחזקה.
אמינות: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: 0 ריקולים
- פיג'ו 3008 2025: 4 ריקולים
ללי מוטור מצוינים 0 ריקולים, לעומת 4 לפיג'ו. זה יתרון בנתון הריקולים, אך אינו מבטיח לבדו אמינות ארוכת טווח, ובפיג'ו עדיין אין היסטוריית שימוש מספקת לשנת 2025.
בטיחות: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: ציון בטיחות 9
- פיג'ו 3008 2025: ציון בטיחות 3.5
ללי מוטור ציון בטיחות 9, לעומת 3.5 לפיג'ו. הפער משמעותי למי שמציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.
חיסכון ואיכות סביבה: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: קבוצת זיהום 1
- פיג'ו 3008 2025: קבוצת זיהום 12
הלִי מוטור בקבוצת זיהום 1, לעומת קבוצת זיהום 12 לפיג'ו. זהו יתרון ברור במדד הסביבתי.
ביצועים: לי מוטור C10 2025
- לי מוטור C10 2025: 215 כ"ס
- פיג'ו 3008 2025: 136 כ"ס
הלִי מוטור מציעה 215 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. הפער בכוח המנוע מורגש לטובת הלי מוטור, בעוד שבביקורות על הפיג'ו הביצועים מתוארים כסבירים אך לא חזקים במיוחד.
מרחב ומשפחה: תיקו
- לי מוטור C10 2025: 5 מושבים
- פיג'ו 3008 2025: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם. מספר המושבים לבדו לא מעיד על מרווח פנימי זהה.
פופולריות בכביש: פיג'ו 3008 2025
- לי מוטור C10 2025: 1,086 על הכביש
- פיג'ו 3008 2025: 1,207 על הכביש
הפיג'ו נפוצה מעט יותר בכביש: 1,207 רכבים לעומת 1,086 בלי מוטור. הפער מצומצם, אך הפיג'ו מובילה במדד הזה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- לי מוטור C10 2025: 6 מערכות
- פיג'ו 3008 2025: 6 מערכות
לשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. ביקורות הפיג'ו מציינות תא נוסעים איכותי ונוחות נסיעה טובה.
למי מתאים כל רכב
- לי מוטור C10 2025: לי מוטור C10 מתאימה למי שמחפשים רכב במחיר רכישה נמוך יותר, עם 215 כ"ס, ציון בטיחות 9 ודרגת אחזקה 1 מתוך 5.
- פיג'ו 3008 2025: פיג'ו 3008 מתאימה למי שמעדיפים עיצוב ייחודי, תא נוסעים איכותי ונוחות נסיעה, ומוכנים לשקול את הביצועים המתונים יותר ואת חוסר הוודאות לגבי אמינות ארוכת טווח.
שאלות נפוצות
מה עדיף, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
הלי מוטור C10 מתאימה יותר למי שמעדיף מחיר רכישה נמוך, עלויות אחזקה מדורגות לטובה, ציון בטיחות גבוה יותר וביצועים חזקים יותר. הפיג'ו 3008 עדיפה למי שמעריך שמירת ערך, פופולריות, עיצוב מרשים, תא נוסעים איכותי ונוחות נסיעה; בביקורות מצוינים גם תא מטען שימושי בנפח 520 ליטרים וצריכת דלק של כ-14.6 קמ״ל במבחן. עם זאת, הביצועים שלה מתונים יותר, ומדובר בדגם חדש יחסית שאין לגביו עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינות ארוכת טווח. אם הנתונים המרכזיים עבורכם הם עלות, בטיחות וביצועים, הנטייה היא ללי מוטור; אם נוחות, עיצוב ושמירת ערך חשובים יותר, שקלו את הפיג'ו.
איזה רכב זול יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (₪125,000 לעומת ₪136,950). הלי מוטור C10 עולה ₪125,000, לעומת ₪136,950 לפיג'ו 3008. הפער של ₪11,950 במחיר הרכישה משאיר יותר מקום בתקציב להוצאות נוספות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (18.2% בשנה לעומת 33.9% בשנה). הפיג'ו מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 18.2% בשנה לעומת 33.9% בשנה בלי. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בערך הפיג'ו.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). הלִי מוטור מדורגת בדרגה 1 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 4 מתוך 5 לפיג'ו. זהו יתרון משמעותי למי שמבקש לצמצם את הוצאות האחזקה.
איזה רכב אמין יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). ללי מוטור מצוינים 0 ריקולים, לעומת 4 לפיג'ו. זה יתרון בנתון הריקולים, אך אינו מבטיח לבדו אמינות ארוכת טווח, ובפיג'ו עדיין אין היסטוריית שימוש מספקת לשנת 2025.
איזה רכב בטיחותי יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 3.5). ללי מוטור ציון בטיחות 9, לעומת 3.5 לפיג'ו. הפער משמעותי למי שמציב את הבטיחות בראש סדר העדיפויות.
איזה רכב חסכוני יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (קבוצת זיהום 1 לעומת קבוצת זיהום 12). הלִי מוטור בקבוצת זיהום 1, לעומת קבוצת זיהום 12 לפיג'ו. זהו יתרון ברור במדד הסביבתי.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
לי מוטור C10 2025 (215 כ"ס לעומת 136 כ"ס). הלִי מוטור מציעה 215 כ"ס, לעומת 136 כ"ס בפיג'ו. הפער בכוח המנוע מורגש לטובת הלי מוטור, בעוד שבביקורות על הפיג'ו הביצועים מתוארים כסבירים אך לא חזקים במיוחד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, לי מוטור C10 או פיג'ו 3008?
פיג'ו 3008 2025 (1,207 על הכביש לעומת 1,086 על הכביש). הפיג'ו נפוצה מעט יותר בכביש: 1,207 רכבים לעומת 1,086 בלי מוטור. הפער מצומצם, אך הפיג'ו מובילה במדד הזה.
לי מוטור C10 בקצרה · הכל על הדגם
פיג'ו 3008 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות