יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

למי שמחפש בחירה משפחתית עם שבעה מושבים, שמירת ערך טובה יותר ומכירה מהירה יותר, מיצובישי אאוטלנדר 2026 הוא הבחירה המתאימה יותר בסך הכול. יונדאי טוסון 2026 עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ציון בטיחות גבוה יותר, יותר כוח ודירוג זיהום טוב יותר. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש. לפני קנייה, בדקו את הגרסה המסוימת, היסטוריית הטיפולים והעלויות הנלוות, במיוחד משום שאין עדיין מידע ארוך-טווח משמעותי על דגמי 2026.

מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712

יונדאי טוסון 2026 זול יותר לרכישה, במחיר של ₪191,316 לעומת ₪213,712 לאאוטלנדר. הפער משמעותי למי שרוצה להקטין את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.6% בשנה

מיצובישי אאוטלנדר 2026 מוביל בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 12.6%, לעומת 14.6% בטוסון. לאורך זמן, פער כזה עשוי לתמוך במחיר מכירה חוזרת טוב יותר לאאוטלנדר.

עלויות אחזקה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5

שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, ולכן אין כאן יתרון ברור לאחד מהם. בפועל, כדאי להשוות עלויות טיפולים, צמיגים וביטוח לפי הגרסה הספציפית.

אמינות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים, ולכן לפי המדד הזה אין ביניהם פער. עם זאת, לשניהם עדיין אין מידע ארוך-טווח משמעותי כמשומשים מדגם 2026.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5

טוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 6.5 באאוטלנדר. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון בולט לטובת הטוסון.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15

טוסון מוביל עם קבוצת זיהום 13, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון בדירוג הזיהום, אך הוא אינו מבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בפועל.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס

לטוסון 230 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. היתרון עשוי להיות מורגש בתאוצות ובעומס, בעוד שבאאוטלנדר מנוע ה-2.5 ליטר מתואר כמספק אך מתקשה בעליות ובעקיפות.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים

האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בטוסון, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

סיכון גניבה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים

באאוטלנדר נרשמו 9.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. זהו יתרון לאאוטלנדר מבחינת הסיכון היחסי, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ומיגון.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 34 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים

האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 34 ימים לטוסון. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר לאאוטלנדר, אך אינו מבטיח את משך המכירה של רכב מסוים.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות

לשני הדגמים 7 יתרונות ברשימת המוניטין ושביעות הרצון, כך שהמספר המוצג אינו מבטא פער ביניהם. האאוטלנדר מוביל בעדיפות זו, אך כדאי לבחון גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים בפועל.

פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 2,997 על הכביש

טוסון נפוץ יותר, עם 4,327 רכבים על הכביש לעומת 2,997 אאוטלנדרים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, אך היא אינה מעידה לבדה על איכות הרכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות

בשני הדגמים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי הספירה הזו. ביקורות הטוסון מדגישות סביבת נהג מודרנית ואבזור עשיר, ואילו באאוטלנדר מצוינים תפעול אינטואיטיבי ושיפורים בנוחות ובבידוד הרעשים.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי טוסון 2026: יונדאי טוסון 2026 מתאים לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ורכב פנאי מרווח לחמישה נוסעים.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: מיצובישי אאוטלנדר 2026 מתאים לכם אם אתם צריכים שבעה מושבים, שמים דגש על שמירת ערך ומכירה מהירה, ומקבלים את המגבלות של השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

למי שמחפש בחירה משפחתית עם שבעה מושבים, שמירת ערך טובה יותר ומכירה מהירה יותר, מיצובישי אאוטלנדר 2026 הוא הבחירה המתאימה יותר בסך הכול. יונדאי טוסון 2026 עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ציון בטיחות גבוה יותר, יותר כוח ודירוג זיהום טוב יותר. קחו בחשבון שבאאוטלנדר השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש. לפני קנייה, בדקו את הגרסה המסוימת, היסטוריית הטיפולים והעלויות הנלוות, במיוחד משום שאין עדיין מידע ארוך-טווח משמעותי על דגמי 2026.

איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

יונדאי טוסון 2026 (₪191,316 לעומת ₪213,712). יונדאי טוסון 2026 זול יותר לרכישה, במחיר של ₪191,316 לעומת ₪213,712 לאאוטלנדר. הפער משמעותי למי שרוצה להקטין את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (12.6% בשנה לעומת 14.6% בשנה). מיצובישי אאוטלנדר 2026 מוביל בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 12.6%, לעומת 14.6% בטוסון. לאורך זמן, פער כזה עשוי לתמוך במחיר מכירה חוזרת טוב יותר לאאוטלנדר.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). טוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 6.5 באאוטלנדר. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון בולט לטובת הטוסון.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

יונדאי טוסון 2026 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15). טוסון מוביל עם קבוצת זיהום 13, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון בדירוג הזיהום, אך הוא אינו מבטיח לבדו צריכת דלק נמוכה יותר בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 181 כ"ס). לטוסון 230 כ"ס לעומת 181 כ"ס באאוטלנדר. היתרון עשוי להיות מורגש בתאוצות ובעומס, בעוד שבאאוטלנדר מנוע ה-2.5 ליטר מתואר כמספק אך מתקשה בעליות ובעקיפות.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 בטוסון, ולכן מתאים יותר כשנדרשת אפשרות להסיע נוסעים נוספים. חשוב לזכור שהשורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מוגבלים.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (9.2 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). באאוטלנדר נרשמו 9.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. זהו יתרון לאאוטלנדר מבחינת הסיכון היחסי, אך אינו מבטל את הצורך לבדוק עלויות ביטוח ומיגון.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 34 ימים). האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 34 ימים לטוסון. הנתון מצביע על מכירה מהירה יותר לאאוטלנדר, אך אינו מבטיח את משך המכירה של רכב מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). לשני הדגמים 7 יתרונות ברשימת המוניטין ושביעות הרצון, כך שהמספר המוצג אינו מבטא פער ביניהם. האאוטלנדר מוביל בעדיפות זו, אך כדאי לבחון גם את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים בפועל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או מיצובישי אאוטלנדר?

יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 2,997 על הכביש). טוסון נפוץ יותר, עם 4,327 רכבים על הכביש לעומת 2,997 אאוטלנדרים. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת מוסכים, חלפים וקונים, אך היא אינה מעידה לבדה על איכות הרכב.

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם