בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

הטוסון היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים קרוסאובר משפחתי עם יתרון בשמירת ערך, בטיחות, סיכון גניבה ומוניטין. האטו 3 עדיפה אם מחיר הרכישה, ההספק או מכירה מהירה חשובים לכם יותר, ובתנאי שטעינה זמינה לכם ושהטווח המעשי מתאים לנסיעות שלכם. הטוסון ההיברידית אינה חסכונית במיוחד ביחס להיברידיות אחרות, וגם נוחותה על מהמורות אינה מושלמת. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים ומצב מערכת ההנעה, ובאטו 3 תכננו את השימוש לפי הטווח המעשי ולא לפי נתון ה-WLTP.

מחיר רכישה: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: ₪132,500
  • יונדאי טוסון 2025: ₪159,450

האטו 3 זולה יותר לרכישה: ₪132,500 לעומת ₪159,450 לטוסון. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה, אך כדאי להביא בחשבון את הצורך בעמדת טעינה אם אין לכם אחת.

שמירת ערך: יונדאי טוסון 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 19.6% בשנה
  • יונדאי טוסון 2025: 16.4% בשנה

הטוסון מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 16.4% בשנה לעומת 19.6% באטו 3. בפועל, יתרון זה עשוי לצמצם את עלות ירידת הערך לאורך ההחזקה.

אמינות: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 0 ריקולים
  • יונדאי טוסון 2025: 0 ריקולים

אין יתרון לאחד מהם במספר הריקולים: לשניהם 0 ריקולים. עם זאת, אין מספיק מידע על אמינות ארוכת טווח, במיוחד לגבי האטו 3 והמערכת ההיברידית בטוסון.

בטיחות: יונדאי טוסון 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: ציון בטיחות 6.5
  • יונדאי טוסון 2025: ציון בטיחות 9.5

הטוסון מוביל בציון הבטיחות, 9.5 לעומת 6.5 באטו 3. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון משמעותי לטוסון.

ביצועים: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 204 כ"ס
  • יונדאי טוסון 2025: 195 כ"ס

האטו 3 מובילה בהספק עם 204 כ״ס לעומת 195 כ״ס בטוסון. היא מתאימה למי שמעדיפים רכב חשמלי זריז, אך הטווח המעשי שלה נמוך מנתון ה-WLTP.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 5 מושבים
  • יונדאי טוסון 2025: 5 מושבים

אין יתרון במספר המושבים: בשני הרכבים יש 5 מושבים. האטו 3 מציעה מרחב טוב במיוחד בשורה השנייה ותא מטען שימושי, והטוסון מתוארת כמרווחת עם תא מטען גדול בגרסת Long.

סיכון גניבה: יונדאי טוסון 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 15.5 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי טוסון 2025: 13.6 ל-1,000 רכבים

לטוסון שיעור גניבות נמוך יותר, 13.6 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 לאטו 3. זהו יתרון מתון למי שמייחסים חשיבות לחשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 26 ימים
  • יונדאי טוסון 2025: 34 ימים

האטו 3 נמכרת מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 34 ימים לטוסון. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 יתרונות
  • יונדאי טוסון 2025: 6 יתרונות

הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, ומתואר כבעל מוניטין וסחירות גבוהים בישראל. לשני הרכבים מופיעים 6 יתרונות, ולכן כדאי לראות בהובלה עדיפות לטוסון ולא פער במספר היתרונות.

פופולריות בכביש: בי.ווי.די אטו 3 2025

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 5,123 על הכביש
  • יונדאי טוסון 2025: 4,284 על הכביש

האטו 3 נפוצה יותר לפי מספר הרכבים על הכביש: 5,123 לעומת 4,284 בטוסון. נפוצות עשויה להקל על מציאת ידע ושירות, אך אינה מוכיחה אמינות ארוכת טווח.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: 6 מערכות
  • יונדאי טוסון 2025: 6 מערכות

אין יתרון במספר המערכות: לשני הרכבים 6 מערכות. האטו 3 מציעה אבזור עשיר, אך תפעול המולטימדיה והנדסת האנוש שלה פחות נוחים.

למי מתאים כל רכב

  • בי.ווי.די אטו 3 2025: מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר חשמלי מאובזר במחיר רכישה נמוך יותר, עם ביצועים טובים ומכירה מהירה, ויש לכם פתרון טעינה מתאים.
  • יונדאי טוסון 2025: מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר משפחתי מרווח עם יתרון בבטיחות, שמירת ערך ומוניטין, ומוכנים לשלם יותר ברכישה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

הטוסון היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפשים קרוסאובר משפחתי עם יתרון בשמירת ערך, בטיחות, סיכון גניבה ומוניטין. האטו 3 עדיפה אם מחיר הרכישה, ההספק או מכירה מהירה חשובים לכם יותר, ובתנאי שטעינה זמינה לכם ושהטווח המעשי מתאים לנסיעות שלכם. הטוסון ההיברידית אינה חסכונית במיוחד ביחס להיברידיות אחרות, וגם נוחותה על מהמורות אינה מושלמת. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים ומצב מערכת ההנעה, ובאטו 3 תכננו את השימוש לפי הטווח המעשי ולא לפי נתון ה-WLTP.

איזה רכב זול יותר, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (₪132,500 לעומת ₪159,450). האטו 3 זולה יותר לרכישה: ₪132,500 לעומת ₪159,450 לטוסון. הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה, אך כדאי להביא בחשבון את הצורך בעמדת טעינה אם אין לכם אחת.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2025 (16.4% בשנה לעומת 19.6% בשנה). הטוסון מוביל בשמירת ערך, עם ירידה של 16.4% בשנה לעומת 19.6% באטו 3. בפועל, יתרון זה עשוי לצמצם את עלות ירידת הערך לאורך ההחזקה.

איזה רכב בטיחותי יותר, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2025 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). הטוסון מוביל בציון הבטיחות, 9.5 לעומת 6.5 באטו 3. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זהו יתרון משמעותי לטוסון.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (204 כ"ס לעומת 195 כ"ס). האטו 3 מובילה בהספק עם 204 כ״ס לעומת 195 כ״ס בטוסון. היא מתאימה למי שמעדיפים רכב חשמלי זריז, אך הטווח המעשי שלה נמוך מנתון ה-WLTP.

איזה רכב נגנב פחות, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2025 (13.6 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 ל-1,000 רכבים). לטוסון שיעור גניבות נמוך יותר, 13.6 ל-1,000 רכבים לעומת 15.5 לאטו 3. זהו יתרון מתון למי שמייחסים חשיבות לחשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (26 ימים לעומת 34 ימים). האטו 3 נמכרת מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 34 ימים לטוסון. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

יונדאי טוסון 2025 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, ומתואר כבעל מוניטין וסחירות גבוהים בישראל. לשני הרכבים מופיעים 6 יתרונות, ולכן כדאי לראות בהובלה עדיפות לטוסון ולא פער במספר היתרונות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, בי.ווי.די אטו 3 או יונדאי טוסון?

בי.ווי.די אטו 3 2025 (5,123 על הכביש לעומת 4,284 על הכביש). האטו 3 נפוצה יותר לפי מספר הרכבים על הכביש: 5,123 לעומת 4,284 בטוסון. נפוצות עשויה להקל על מציאת ידע ושירות, אך אינה מוכיחה אמינות ארוכת טווח.

בי.ווי.די אטו 3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם