ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

בסיכום, הספורטאז׳ היא הבחירה המובילה: היא מציעה יתרון בבטיחות, בהספק, בסיכון הגניבה ובנפוצות, ובביקורות מתוארת כמרווחת ומאובזרת. הג׳ילי מתאימה יותר אם חשוב לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך טובה יותר ומהירות מכירה; היא גם חשמלית, עם טווח רשמי של 359 או 485 ק״מ בהתאם לגרסה. קחו בחשבון שבג׳ילי תא המטען קטן יחסית, נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים בינוניים, ויש להביא בחשבון אפשרות לעלות התקנת טעינה ביתית. אם אתם בוחרים בספורטאז׳, בדקו איזו גרסה עומדת על הפרק, שכן הביקורות מציינות יתרונות לצריכת הדלק של ההיברידית לצד מחיר גבוה יותר.

מחיר רכישה: ג'ילי גאומטרי C 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: ₪124,000
  • קיה ספורטז' 2025: ₪159,500

ג׳ילי גאומטרי C זולה יותר: ₪124,000 לעומת ₪159,500 לספורטאז׳. הפער במחיר הרכישה משמעותי לטובת הג׳ילי.

שמירת ערך: ג'ילי גאומטרי C 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 11.7% בשנה
  • קיה ספורטז' 2025: 16.3% בשנה

הג׳ילי מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 11.7% בשנה לעומת 16.3% בספורטאז׳. לפי הנתונים האלה, ירידת הערך השנתית הצפויה מתונה יותר בג׳ילי.

אמינות: תיקו

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 0 ריקולים
  • קיה ספורטז' 2025: 0 ריקולים

שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון מעשי לאחד מהם לפי מדד זה.

בטיחות: קיה ספורטז' 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: ציון בטיחות 5
  • קיה ספורטז' 2025: ציון בטיחות 6.5

הספורטאז׳ מובילה עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 5 בג׳ילי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא לטובת הקיה.

ביצועים: קיה ספורטז' 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 204 כ"ס
  • קיה ספורטז' 2025: 220 כ"ס

לספורטאז׳ 220 כ״ס לעומת 204 כ״ס בג׳ילי. הפער מתון, אך נתון ההספק נוטה לטובת הקיה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 5 מושבים
  • קיה ספורטז' 2025: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים. בביקורות מצוין שלספורטאז׳ מרווח נדיב מאחור ותא מטען גדול, בעוד תא המטען בג׳ילי קטן יחסית.

סיכון גניבה: קיה ספורטז' 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 48.9 ל-1,000 רכבים
  • קיה ספורטז' 2025: 7.7 ל-1,000 רכבים

בספורטאז׳ נרשמו 7.7 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 48.9 בג׳ילי. זה פער ניכר לטובת הקיה מבחינת סיכון הגניבה.

מהירות מכירה: ג'ילי גאומטרי C 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 18 ימים
  • קיה ספורטז' 2025: 31 ימים

הג׳ילי נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים לעומת 31 ימים לספורטאז׳. המשמעות היא שהג׳ילי עשויה להיות מהירה יותר למכירה לפי המדד הזה.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 יתרונות
  • קיה ספורטז' 2025: 8 יתרונות

שני הדגמים מובילים במדד המוניטין ושביעות הרצון; בביקורות נמנו 6 יתרונות לג׳ילי ו-8 לספורטאז׳, בלי יתרון שנקבע ביניהם במדד.

פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2025

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 1,493 על הכביש
  • קיה ספורטז' 2025: 4,343 על הכביש

הספורטאז׳ נפוצה יותר בכביש, עם 4,343 רכבים לעומת 1,493 ג׳ילי. נפוצות גבוהה עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: 6 מערכות
  • קיה ספורטז' 2025: 6 מערכות

בשני הדגמים יש 6 מערכות לפי המדד, ולכן אין כאן הבדל. בביקורות מצוין שבשניהם תפעול מערכות דרך מסך או לחצני מגע דורש הסתגלות.

למי מתאים כל רכב

  • ג'ילי גאומטרי C 2025: ג׳ילי גאומטרי C מתאימה למי שמחפשים קרוסאובר חשמלי במחיר נמוך יותר, עם טווח טוב ביחס למחיר ושמירת ערך ומהירות מכירה עדיפות, ומוכנים להתפשר על תא מטען קטן ונוחות נסיעה בינונית.
  • קיה ספורטז' 2025: קיה ספורטאז׳ מתאימה למי שמעדיפים רכב פנאי משפחתי מרווח ונפוץ, עם יתרון במדדי הבטיחות והספק המנוע, ומוכנים לשלם יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

בסיכום, הספורטאז׳ היא הבחירה המובילה: היא מציעה יתרון בבטיחות, בהספק, בסיכון הגניבה ובנפוצות, ובביקורות מתוארת כמרווחת ומאובזרת. הג׳ילי מתאימה יותר אם חשוב לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך טובה יותר ומהירות מכירה; היא גם חשמלית, עם טווח רשמי של 359 או 485 ק״מ בהתאם לגרסה. קחו בחשבון שבג׳ילי תא המטען קטן יחסית, נוחות הנסיעה ובידוד הרעשים בינוניים, ויש להביא בחשבון אפשרות לעלות התקנת טעינה ביתית. אם אתם בוחרים בספורטאז׳, בדקו איזו גרסה עומדת על הפרק, שכן הביקורות מציינות יתרונות לצריכת הדלק של ההיברידית לצד מחיר גבוה יותר.

איזה רכב זול יותר, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

ג'ילי גאומטרי C 2025 (₪124,000 לעומת ₪159,500). ג׳ילי גאומטרי C זולה יותר: ₪124,000 לעומת ₪159,500 לספורטאז׳. הפער במחיר הרכישה משמעותי לטובת הג׳ילי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

ג'ילי גאומטרי C 2025 (11.7% בשנה לעומת 16.3% בשנה). הג׳ילי מובילה בשמירת ערך, עם ירידה של 11.7% בשנה לעומת 16.3% בספורטאז׳. לפי הנתונים האלה, ירידת הערך השנתית הצפויה מתונה יותר בג׳ילי.

איזה רכב בטיחותי יותר, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 5). הספורטאז׳ מובילה עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 5 בג׳ילי. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא לטובת הקיה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (220 כ"ס לעומת 204 כ"ס). לספורטאז׳ 220 כ״ס לעומת 204 כ״ס בג׳ילי. הפער מתון, אך נתון ההספק נוטה לטובת הקיה.

איזה רכב נגנב פחות, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (7.7 ל-1,000 רכבים לעומת 48.9 ל-1,000 רכבים). בספורטאז׳ נרשמו 7.7 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 48.9 בג׳ילי. זה פער ניכר לטובת הקיה מבחינת סיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

ג'ילי גאומטרי C 2025 (18 ימים לעומת 31 ימים). הג׳ילי נמכרת בממוצע בתוך 18 ימים לעומת 31 ימים לספורטאז׳. המשמעות היא שהג׳ילי עשויה להיות מהירה יותר למכירה לפי המדד הזה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ג'ילי גאומטרי C או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2025 (4,343 על הכביש לעומת 1,493 על הכביש). הספורטאז׳ נפוצה יותר בכביש, עם 4,343 רכבים לעומת 1,493 ג׳ילי. נפוצות גבוהה עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.

ג'ילי גאומטרי C בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם