ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

בסך הכול, שברולט טראוורס 2022 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, ביצועים חזקים ומקום לעד 8 נוסעים. קחו בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה ואת הממדים הגדולים, שעלולים להקשות על תמרון וחניה. ב.מ.וו iX3 2022 עדיפה אם בטיחות וסיכון גניבה הם השיקולים החשובים לכם יותר, ואם אתם מעדיפים רכב חשמלי יוקרתי ושקט עם 5 מושבים. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים, במיוחד לאור עלויות השירות הגבוהות שתוארו עבור ה-iX3.

מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: ₪185,000
  • שברולט טראוורס 2022: ₪158,500

שברולט טראוורס 2022 זולה יותר לרכישה: ₪158,500 לעומת ₪185,000 לב.מ.וו iX3 2022. הפער הוא ₪26,500, כך שהטראוורס משאירה יותר מתקציב הקנייה להוצאות אחרות.

שמירת ערך: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 14.7% בשנה
  • שברולט טראוורס 2022: 5.1% בשנה

הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.1% לעומת 14.7% ב-iX3. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר בערך הטראוורס.

אמינות: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 3 ריקולים
  • שברולט טראוורס 2022: 0 ריקולים

לטראוורס אין ריקולים רשומים, לעומת 3 ל-iX3. זהו יתרון ברישום הריקולים, אך בדיקה והיסטוריית טיפולים של הרכב הספציפי עדיין חשובות.

בטיחות: ב.מ.וו iX3 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: ציון בטיחות 3
  • שברולט טראוורס 2022: ציון בטיחות 2

ה-iX3 מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בטראוורס. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, זהו יתרון לטובת ב.מ.וו.

ביצועים: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 286 כ"ס
  • שברולט טראוורס 2022: 310 כ"ס

לטראוורס מנוע בהספק 310 כ״ס לעומת 286 כ״ס ב-iX3. הפער בהספק מעניק לטראוורס יתרון בביצועים, לצד העובדה שמדובר ברכב גדול עם מנוע V6.

מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 5 מושבים
  • שברולט טראוורס 2022: 8 מושבים

הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-iX3, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה להסיע נוסעים רבים. היא גם מציעה מרחב שימושי בשלוש שורות הישיבה.

סיכון גניבה: ב.מ.וו iX3 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 1.6 ל-1,000 רכבים
  • שברולט טראוורס 2022: 7.0 ל-1,000 רכבים

ה-iX3 מובילה בסיכון גניבה: 1.6 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. הפער משמעותי למי שרוצים לצמצם חשיפה לגניבה.

מוניטין ושביעות רצון: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 6 יתרונות
  • שברולט טראוורס 2022: 7 יתרונות

לטראוורס 7 יתרונות לעומת 6 ל-iX3. זהו יתרון קטן במספר היתרונות, ולא פער גדול כשלעצמו.

פופולריות בכביש: שברולט טראוורס 2022

  • ב.מ.וו iX3 2022: 128 על הכביש
  • שברולט טראוורס 2022: 500 על הכביש

הטראוורס נפוצה יותר בכביש, עם 500 רכבים לעומת 128 ל-iX3. נוכחות גדולה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו iX3 2022: 6 מערכות
  • שברולט טראוורס 2022: 6 מערכות

בתחום הטכנולוגיה והנוחות יש תיקו: בכל אחת מהן 6 מערכות. לכן העדיפות הזו אינה מבדילה בין הדגמים.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו iX3 2022: ב.מ.וו iX3 2022 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי חשמלי יוקרתי, שקט ובעל ביצועים חלקים, ומוכנים לשלם יותר ולהסתפק ב-5 מושבים.
  • שברולט טראוורס 2022: שברולט טראוורס 2022 מתאימה לכם אם אתם צריכים SUV גדול עם מקום לעד 8 נוסעים, מנוע חזק ומחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה ותמרון מאתגר בעיר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

בסך הכול, שברולט טראוורס 2022 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, ביצועים חזקים ומקום לעד 8 נוסעים. קחו בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה ואת הממדים הגדולים, שעלולים להקשות על תמרון וחניה. ב.מ.וו iX3 2022 עדיפה אם בטיחות וסיכון גניבה הם השיקולים החשובים לכם יותר, ואם אתם מעדיפים רכב חשמלי יוקרתי ושקט עם 5 מושבים. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים, במיוחד לאור עלויות השירות הגבוהות שתוארו עבור ה-iX3.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (₪158,500 לעומת ₪185,000). שברולט טראוורס 2022 זולה יותר לרכישה: ₪158,500 לעומת ₪185,000 לב.מ.וו iX3 2022. הפער הוא ₪26,500, כך שהטראוורס משאירה יותר מתקציב הקנייה להוצאות אחרות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (5.1% בשנה לעומת 14.7% בשנה). הטראוורס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 5.1% לעומת 14.7% ב-iX3. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר בערך הטראוורס.

איזה רכב אמין יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לטראוורס אין ריקולים רשומים, לעומת 3 ל-iX3. זהו יתרון ברישום הריקולים, אך בדיקה והיסטוריית טיפולים של הרכב הספציפי עדיין חשובות.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

ב.מ.וו iX3 2022 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). ה-iX3 מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 3 לעומת 2 בטראוורס. אם בטיחות היא השיקול המרכזי שלכם, זהו יתרון לטובת ב.מ.וו.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (310 כ"ס לעומת 286 כ"ס). לטראוורס מנוע בהספק 310 כ״ס לעומת 286 כ״ס ב-iX3. הפער בהספק מעניק לטראוורס יתרון בביצועים, לצד העובדה שמדובר ברכב גדול עם מנוע V6.

איזה רכב מרווח יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (8 מושבים לעומת 5 מושבים). הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-iX3, ולכן מתאימה יותר למשפחה שצריכה להסיע נוסעים רבים. היא גם מציעה מרחב שימושי בשלוש שורות הישיבה.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

ב.מ.וו iX3 2022 (1.6 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 ל-1,000 רכבים). ה-iX3 מובילה בסיכון גניבה: 1.6 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 בטראוורס. הפער משמעותי למי שרוצים לצמצם חשיפה לגניבה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לטראוורס 7 יתרונות לעומת 6 ל-iX3. זהו יתרון קטן במספר היתרונות, ולא פער גדול כשלעצמו.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו iX3 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2022 (500 על הכביש לעומת 128 על הכביש). הטראוורס נפוצה יותר בכביש, עם 500 רכבים לעומת 128 ל-iX3. נוכחות גדולה יותר עשויה להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

ב.מ.וו iX3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם