סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
לפי מכלול השיקולים, סיאט איביזה 2022 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, שומרת ערך טוב יותר ומובילה גם בבטיחות, במוניטין ובפופולריות. סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 עדיפה אם חשובים לכם יותר כוח, קבוצת זיהום נמוכה וסיכון גניבה נמוך יותר, והיא גם מציעה תא מטען גדול ושימושי. לפני רכישה, ודאו לפי רישיון הרכב אם הסוזוקי היא הקרוסאובר הוותיקה או ה-S-Cross החדש, ובדקו היטב את התיבה, הטורבו והמערכת ההיברידית-מתונה. באיביזה כדאי לבדוק את פעולת ה-DSG, ולזכור שנוחות הנסיעה ורעשי הכביש הם נקודות חולשה.
מחיר רכישה: סיאט איביזה 2022
- סיאט איביזה 2022: ₪88,500
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: ₪93,000
סיאט איביזה זולה יותר לרכישה: ₪88,500 לעומת ₪93,000 לסוזוקי. זה יתרון במחיר הכניסה, גם אם הפער לא גדול.
שמירת ערך: סיאט איביזה 2022
- סיאט איביזה 2022: 8.6% בשנה
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 12.3% בשנה
האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 8.6% בשנה לעומת 12.3% בסוזוקי. לאורך זמן, הפער עשוי להיות משמעותי בעת מכירת הרכב.
עלויות אחזקה: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- סיאט איביזה 2022: דרגה 5 מתוך 5
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: דרגה 4 מתוך 5
הסוזוקי מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באיביזה. זה יתרון למי שמעדיפים עלויות שוטפות נמוכות יותר.
אמינות: תיקו
- סיאט איביזה 2022: 0 ריקולים
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 0 ריקולים
אין יתרון לאחד הדגמים: לשניהם 0 ריקולים. עם זאת, חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי, ובאיביזה גם את פעולת תיבת ה-DSG.
בטיחות: סיאט איביזה 2022
- סיאט איביזה 2022: ציון בטיחות 1
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 7 כריות אוויר
האיביזה מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1. לסוזוקי 7 כריות אוויר, אך אלה מדדים מסוגים שונים ואינם השוואה ישירה.
חיסכון ואיכות סביבה: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- סיאט איביזה 2022: קבוצת זיהום 14
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: קבוצת זיהום 10
הסוזוקי מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 10 לעומת 14 באיביזה. זה יתרון למי שחשובה להם קבוצת זיהום נמוכה יותר.
ביצועים: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- סיאט איביזה 2022: 110 כ"ס
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 129 כ"ס
הסוזוקי מציעה 129 כ״ס לעומת 110 כ״ס באיביזה. יתרון הכוח עשוי להתאים למי שמחפשים תגובות וביצועים נמרצים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- סיאט איביזה 2022: 5 מושבים
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 5 מושבים
לשני הדגמים 5 מושבים, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה. בפועל, לסוזוקי יתרון שימושי של תא מטען גדול, בעוד האיביזה מרווחת יחסית לסופרמיני.
סיכון גניבה: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022
- סיאט איביזה 2022: 2.4 ל-1,000 רכבים
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 1.8 ל-1,000 רכבים
הסוזוקי מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 1.8 ל-1,000 רכבים לעומת 2.4 ל-1,000 באיביזה.
מוניטין ושביעות רצון: סיאט איביזה 2022
- סיאט איביזה 2022: 8 יתרונות
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 6 יתרונות
האיביזה מובילה במספר היתרונות שצוינו, 8 לעומת 6 בסוזוקי. גם בסקירות היא מתוארת כמכונית שימושית ומהנה לנהיגה, אך כדאי להביא בחשבון את נוחות הנסיעה הנוקשה ורעשי הכביש.
פופולריות בכביש: סיאט איביזה 2022
- סיאט איביזה 2022: 1,884 על הכביש
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 1,504 על הכביש
האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 1,884 רכבים לעומת 1,504 סוזוקי. נפוצות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעתיד.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- סיאט איביזה 2022: 4 מערכות
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: 4 מערכות
אין יתרון לפי מספר המערכות: בשני הדגמים 4 מערכות. באיביזה סביבת הנהג ומערכות הבטיחות שודרגו, ואילו תא הנוסעים בסוזוקי מתואר כמיושן יותר.
למי מתאים כל רכב
- סיאט איביזה 2022: סיאט איביזה 2022 מתאימה למי שמחפשים סופרמיני שימושית, עם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה, מערכות בטיחות והתנהגות כביש מהנה, ומוכנים להתפשר על נוחות הנסיעה ועל שקט בכביש.
- סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022: סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 מתאימה למי שמעדיפים מרכב שימושי עם תא מטען גדול, יותר כוח וקבוצת זיהום נמוכה יותר, ומוכנים לקבל סביבת נוסעים מיושנת ובידוד רעשים פחות טוב.
שאלות נפוצות
מה עדיף, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
לפי מכלול השיקולים, סיאט איביזה 2022 היא הבחירה העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, שומרת ערך טוב יותר ומובילה גם בבטיחות, במוניטין ובפופולריות. סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 עדיפה אם חשובים לכם יותר כוח, קבוצת זיהום נמוכה וסיכון גניבה נמוך יותר, והיא גם מציעה תא מטען גדול ושימושי. לפני רכישה, ודאו לפי רישיון הרכב אם הסוזוקי היא הקרוסאובר הוותיקה או ה-S-Cross החדש, ובדקו היטב את התיבה, הטורבו והמערכת ההיברידית-מתונה. באיביזה כדאי לבדוק את פעולת ה-DSG, ולזכור שנוחות הנסיעה ורעשי הכביש הם נקודות חולשה.
איזה רכב זול יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סיאט איביזה 2022 (₪88,500 לעומת ₪93,000). סיאט איביזה זולה יותר לרכישה: ₪88,500 לעומת ₪93,000 לסוזוקי. זה יתרון במחיר הכניסה, גם אם הפער לא גדול.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סיאט איביזה 2022 (8.6% בשנה לעומת 12.3% בשנה). האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך של 8.6% בשנה לעומת 12.3% בסוזוקי. לאורך זמן, הפער עשוי להיות משמעותי בעת מכירת הרכב.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הסוזוקי מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באיביזה. זה יתרון למי שמעדיפים עלויות שוטפות נמוכות יותר.
איזה רכב בטיחותי יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סיאט איביזה 2022 (ציון בטיחות 1 לעומת 7 כריות אוויר). האיביזה מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 1. לסוזוקי 7 כריות אוויר, אך אלה מדדים מסוגים שונים ואינם השוואה ישירה.
איזה רכב חסכוני יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (קבוצת זיהום 10 לעומת קבוצת זיהום 14). הסוזוקי מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 10 לעומת 14 באיביזה. זה יתרון למי שחשובה להם קבוצת זיהום נמוכה יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (129 כ"ס לעומת 110 כ"ס). הסוזוקי מציעה 129 כ״ס לעומת 110 כ״ס באיביזה. יתרון הכוח עשוי להתאים למי שמחפשים תגובות וביצועים נמרצים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סוזוקי SX4 CROSSOVER 2022 (1.8 ל-1,000 רכבים לעומת 2.4 ל-1,000 רכבים). הסוזוקי מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 1.8 ל-1,000 רכבים לעומת 2.4 ל-1,000 באיביזה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סיאט איביזה 2022 (8 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האיביזה מובילה במספר היתרונות שצוינו, 8 לעומת 6 בסוזוקי. גם בסקירות היא מתוארת כמכונית שימושית ומהנה לנהיגה, אך כדאי להביא בחשבון את נוחות הנסיעה הנוקשה ורעשי הכביש.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיאט איביזה או סוזוקי SX4 CROSSOVER?
סיאט איביזה 2022 (1,884 על הכביש לעומת 1,504 על הכביש). האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 1,884 רכבים לעומת 1,504 סוזוקי. נפוצות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעתיד.
סיאט איביזה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סוזוקי SX4 CROSSOVER בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות