ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך וסחירות מהירה, סיאט איביזה היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם שימושית ומרווחת יחסית לסופרמיני, אך קחו בחשבון נוחות נסיעה נוקשה ורעשי כביש. ב.מ.וו סדרה 1 עדיפה אם חשובים לכם יותר בטיחות, ביצועים, מערכות ואיכות תא הנוסעים הקדמי, ואתם מוכנים לשלם יותר ולחיות עם מרווח אחורי ותא מטען מוגבלים יחסית. לפני קנייה בדקו את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ההילוכים ברכב המסוים.

מחיר רכישה: סיאט איביזה 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: ₪110,000
  • סיאט איביזה 2022: ₪88,500

סיאט איביזה מובילה במחיר הרכישה: ₪88,500 לעומת ₪110,000 לב.מ.וו. הפער של ₪21,500 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

שמירת ערך: סיאט איביזה 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 12.2% בשנה
  • סיאט איביזה 2022: 8.6% בשנה

האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 12.2% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: ב.מ.וו סדרה 1 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: דרגה 4 מתוך 5
  • סיאט איביזה 2022: דרגה 5 מתוך 5

ב.מ.וו מובילה בעדיפות זו; ההשוואה מציגה דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באיביזה. הפער הוא דרגה אחת, אך אין כאן פירוט כספי שמאפשר להעריך את ההבדל בשקלים.

אמינות: תיקו

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 0 ריקולים
  • סיאט איביזה 2022: 0 ריקולים

אין יתרון בין הדגמים במספר הריקולים: לשניהם 0 ריקולים. עם זאת, אין בכך לבדו כדי לקבוע מה תהיה האמינות של הרכב הספציפי לאורך זמן.

בטיחות: ב.מ.וו סדרה 1 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: ציון בטיחות 2
  • סיאט איביזה 2022: ציון בטיחות 1

ב.מ.וו מובילה, עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 באיביזה. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הב.מ.וו.

חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו סדרה 1 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: קבוצת זיהום 12
  • סיאט איביזה 2022: קבוצת זיהום 14

ב.מ.וו מובילה לפי קבוצת הזיהום: 12 לעומת 14 באיביזה. הנתון מצביע על יתרון בסיווג הסביבתי, אך אינו מספק השוואת צריכת דלק בפועל.

ביצועים: ב.מ.וו סדרה 1 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 136 כ"ס
  • סיאט איביזה 2022: 110 כ"ס

ב.מ.וו מובילה עם 136 כ״ס לעומת 110 כ״ס באיביזה. הפער של 26 כ״ס מתאים למי שמעדיף יותר כוח, אם כי גם גרסת המנוע של האיביזה משפיעה על אופי הביצועים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5 מושבים
  • סיאט איביזה 2022: 5 מושבים

שוויון במספר המושבים: בשני הרכבים 5 מושבים. בפועל, הב.מ.וו צפופה יחסית מאחור ותא המטען שלה מוגבל, בעוד האיביזה מתוארת כמרווחת ושימושית לקטגוריה.

סיכון גניבה: סיאט איביזה 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5.9 ל-1,000 רכבים
  • סיאט איביזה 2022: 2.4 ל-1,000 רכבים

האיביזה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 5.9 בב.מ.וו. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובהוצאות הביטוח.

מהירות מכירה: סיאט איביזה 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 29 ימים
  • סיאט איביזה 2022: 21 ימים

האיביזה נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 21 ימים לעומת 29 ימים לב.מ.וו. הפער של 8 ימים עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5 יתרונות
  • סיאט איביזה 2022: 8 יתרונות

לשני הדגמים יש יתרונות שהוזכרו בסיכומי הביקורות, אך לאיביזה 8 יתרונות לעומת 5 לב.מ.וו. בין היתר, האיביזה בולטת בשימושיות ובתמורה, והב.מ.וו באיכות התא הקדמי ובהתנהגות הכביש.

פופולריות בכביש: סיאט איביזה 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 267 על הכביש
  • סיאט איביזה 2022: 1,884 על הכביש

האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 1,884 רכבים לעומת 267 ב.מ.וו. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על השוואת רכבים ומכירה, בעוד שהב.מ.וו נדירה יותר.

טכנולוגיה ונוחות: ב.מ.וו סדרה 1 2022

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: 6 מערכות
  • סיאט איביזה 2022: 4 מערכות

ב.מ.וו מובילה במספר המערכות: 6 לעומת 4 באיביזה. היא מציעה אבזור טכנולוגי ובטיחותי עשיר בחלק מרמות הגימור, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור הספציפית.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו סדרה 1 2022: ב.מ.וו סדרה 1 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים תחושת פרימיום, יותר כוח ואבזור, ומוכנים להתפשר על מרווח מאחור ולשלם יותר.
  • סיאט איביזה 2022: סיאט איביזה מתאימה לכם אם אתם מחפשים סופרמיני שימושית במחיר נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה ותפוצה גבוהה בכביש.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

למי שמחפשים מחיר קנייה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, סיכון גניבה נמוך וסחירות מהירה, סיאט איביזה היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם שימושית ומרווחת יחסית לסופרמיני, אך קחו בחשבון נוחות נסיעה נוקשה ורעשי כביש. ב.מ.וו סדרה 1 עדיפה אם חשובים לכם יותר בטיחות, ביצועים, מערכות ואיכות תא הנוסעים הקדמי, ואתם מוכנים לשלם יותר ולחיות עם מרווח אחורי ותא מטען מוגבלים יחסית. לפני קנייה בדקו את רמת הגימור, היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ההילוכים ברכב המסוים.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2022 (₪88,500 לעומת ₪110,000). סיאט איביזה מובילה במחיר הרכישה: ₪88,500 לעומת ₪110,000 לב.מ.וו. הפער של ₪21,500 משאיר לכם יותר מרווח בתקציב.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2022 (8.6% בשנה לעומת 12.2% בשנה). האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.6% לעומת 12.2% בב.מ.וו. הפער עשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

ב.מ.וו סדרה 1 2022 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ב.מ.וו מובילה בעדיפות זו; ההשוואה מציגה דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 באיביזה. הפער הוא דרגה אחת, אך אין כאן פירוט כספי שמאפשר להעריך את ההבדל בשקלים.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

ב.מ.וו סדרה 1 2022 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). ב.מ.וו מובילה, עם ציון בטיחות 2 לעומת 1 באיביזה. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הב.מ.וו.

איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

ב.מ.וו סדרה 1 2022 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 14). ב.מ.וו מובילה לפי קבוצת הזיהום: 12 לעומת 14 באיביזה. הנתון מצביע על יתרון בסיווג הסביבתי, אך אינו מספק השוואת צריכת דלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

ב.מ.וו סדרה 1 2022 (136 כ"ס לעומת 110 כ"ס). ב.מ.וו מובילה עם 136 כ״ס לעומת 110 כ״ס באיביזה. הפער של 26 כ״ס מתאים למי שמעדיף יותר כוח, אם כי גם גרסת המנוע של האיביזה משפיעה על אופי הביצועים.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2022 (2.4 ל-1,000 רכבים לעומת 5.9 ל-1,000 רכבים). האיביזה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 5.9 בב.מ.וו. הפער עשוי להיות שיקול בבחירת הרכב ובהוצאות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2022 (21 ימים לעומת 29 ימים). האיביזה נמכרת מהר יותר לפי הנתון, בתוך 21 ימים לעומת 29 ימים לב.מ.וו. הפער של 8 ימים עשוי להקל עליכם כשיגיע הזמן למכור.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

סיאט איביזה 2022 (1,884 על הכביש לעומת 267 על הכביש). האיביזה נפוצה יותר בכביש, עם 1,884 רכבים לעומת 267 ב.מ.וו. תפוצה גבוהה יותר עשויה להקל על השוואת רכבים ומכירה, בעוד שהב.מ.וו נדירה יותר.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ב.מ.וו סדרה 1 או סיאט איביזה?

ב.מ.וו סדרה 1 2022 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). ב.מ.וו מובילה במספר המערכות: 6 לעומת 4 באיביזה. היא מציעה אבזור טכנולוגי ובטיחותי עשיר בחלק מרמות הגימור, אך כדאי לבדוק את רמת הגימור הספציפית.

ב.מ.וו סדרה 1 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סיאט איביזה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם