מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי התמונה הכוללת, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה יותר. הוא מציע שבעה מושבים ואבזור בטיחות עשיר, אך השורה השלישית מוגבלת, צריכת הדלק בינונית והביצועים פחות מרשימים תחת עומס. הרקסטון עדיף אם אתם מעדיפים מנוע חזק יותר, הנעה כפולה עם LOW וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים לשלם יותר ולהמתין זמן רב יותר למכירה. לפני רכישה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת רמת הגימור, במיוחד ברקסטון שבו הבטיחות והאבזור משתנים בין גרסאות.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪141,510
- סאנגיונג רקסטון 2023: ₪163,500
האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪163,500 ברקסטון, פער של ₪21,990. אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית, היתרון הזה משמעותי.
שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.3% בשנה
- סאנגיונג רקסטון 2023: 13.4% בשנה
האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.3% לעומת 13.4% ברקסטון. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא בשמירה טובה יותר על שווי הרכב.
עלויות אחזקה: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5
- סאנגיונג רקסטון 2023: דרגה 5 מתוך 5
שניהם נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון מעשי לאחד מהם לפי המדד הזה.
אמינות: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. אין בכך לבדו מידע מלא על אמינות לאורך זמן, ולכן חשוב לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת הרכב המסוים.
בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3
- סאנגיונג רקסטון 2023: ציון בטיחות 1
האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 1 ברקסטון. ההבדל חשוב במיוחד אם בטיחות היא שיקול מרכזי, וברקסטון יש לבדוק בקפידה את רמת הגימור כי רמת הבטיחות משתנה בין גרסאות.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15
- סאנגיונג רקסטון 2023: קבוצת זיהום 15
שניהם נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין יתרון ביניהם לפי נתון זה. בביקורות על האאוטלנדר צוינה צריכת דלק בינונית, וברקסטון הוא דיזל שתואר כחסכוני יחסית בנהיגה רגועה.
ביצועים: סאנגיונג רקסטון 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס
- סאנגיונג רקסטון 2023: 202 כ"ס
הרקסטון מוביל עם 202 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הוא מתאים יותר למי שמחפשים מנוע חזק, ואילו בביקורות צוין שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.
מרחב ומשפחה: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 7 מושבים
לשניהם שבעה מושבים ומרחב טוב בשורה השנייה. בשני הדגמים השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען מצטמצם כשהמושבים בשימוש.
סיכון גניבה: סאנגיונג רקסטון 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 9.2 ל-1,000 רכבים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 3.4 ל-1,000 רכבים
הרקסטון מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה עשוי להקל על מי שרוצים לצמצם חשיפה לגניבה, אך אינו מבטיח שהרכב לא ייגנב.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 17 ימים
- סאנגיונג רקסטון 2023: 37 ימים
האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 17 ימים לעומת 37 ימים לרקסטון. אם אתם צפויים למכור את הרכב, הנתון מצביע על אפשרות למכירה מהירה יותר של האאוטלנדר.
מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות
- סאנגיונג רקסטון 2023: 7 יתרונות
האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלרקסטון מצוינים 7 יתרונות לעומת 6 לאאוטלנדר. בפועל, האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר בכביש, כפי שמשתקף גם בהשוואת הפופולריות.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,064 על הכביש
- סאנגיונג רקסטון 2023: 106 על הכביש
האאוטלנדר נפוץ משמעותית יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 106 רקסטונים. הפער מצביע על היצע רחב יותר של רכבים דומים ועל היכרות רבה יותר של השוק עם הדגם.
טכנולוגיה ונוחות: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות
- סאנגיונג רקסטון 2023: 5 מערכות
למי מתאים כל רכב
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: האאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי עם שבעה מושבים, מחיר רכישה נמוך יותר, מערכות בטיחות רבות ושוק יד שנייה פעיל, ולא מצפים לביצועים חזקים תחת עומס.
- סאנגיונג רקסטון 2023: הרקסטון מתאים לכם אם אתם רוצים רכב גדול עם מנוע דיזל חזק, הנעה כפולה עם LOW ויכולת לצאת לשטח, ומוכנים לבדוק היטב את רמת הגימור ואת מצב הרכב.
שאלות נפוצות
מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
לפי התמונה הכוללת, האאוטלנדר הוא הבחירה המתאימה יותר למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה יותר. הוא מציע שבעה מושבים ואבזור בטיחות עשיר, אך השורה השלישית מוגבלת, צריכת הדלק בינונית והביצועים פחות מרשימים תחת עומס. הרקסטון עדיף אם אתם מעדיפים מנוע חזק יותר, הנעה כפולה עם LOW וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים לשלם יותר ולהמתין זמן רב יותר למכירה. לפני רכישה בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת רמת הגימור, במיוחד ברקסטון שבו הבטיחות והאבזור משתנים בין גרסאות.
איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪141,510 לעומת ₪163,500). האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪163,500 ברקסטון, פער של ₪21,990. אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית, היתרון הזה משמעותי.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (11.3% בשנה לעומת 13.4% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.3% לעומת 13.4% ברקסטון. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא בשמירה טובה יותר על שווי הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). האאוטלנדר מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת 1 ברקסטון. ההבדל חשוב במיוחד אם בטיחות היא שיקול מרכזי, וברקסטון יש לבדוק בקפידה את רמת הגימור כי רמת הבטיחות משתנה בין גרסאות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (202 כ"ס לעומת 181 כ"ס). הרקסטון מוביל עם 202 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הוא מתאים יותר למי שמחפשים מנוע חזק, ואילו בביקורות צוין שהאאוטלנדר מתקשה יותר בעליות ובעומס.
איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
סאנגיונג רקסטון 2023 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). הרקסטון מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה עשוי להקל על מי שרוצים לצמצם חשיפה לגניבה, אך אינו מבטיח שהרכב לא ייגנב.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (17 ימים לעומת 37 ימים). האאוטלנדר נמכר בממוצע בתוך 17 ימים לעומת 37 ימים לרקסטון. אם אתם צפויים למכור את הרכב, הנתון מצביע על אפשרות למכירה מהירה יותר של האאוטלנדר.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלרקסטון מצוינים 7 יתרונות לעומת 6 לאאוטלנדר. בפועל, האאוטלנדר נפוץ הרבה יותר בכביש, כפי שמשתקף גם בהשוואת הפופולריות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,064 על הכביש לעומת 106 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ משמעותית יותר, עם 5,064 רכבים על הכביש לעומת 106 רקסטונים. הפער מצביע על היצע רחב יותר של רכבים דומים ועל היכרות רבה יותר של השוק עם הדגם.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, מיצובישי אאוטלנדר או סאנגיונג רקסטון?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות).
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סאנגיונג רקסטון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט טראוורס מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד אקספלורר מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד מוסטנג Mach-E מול מיצובישי אאוטלנדר
- הונדה CR-V מול מיצובישי אאוטלנדר