הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2021

ההמלצה שלנו

בסיכום, האאוטלנדר מתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים בטיחות לפי הציון המוצג ורוצים רכב נפוץ שנמכר מהר יותר. ה-CR-V עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה מעט נמוך יותר, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך יותר וביצועים לפי נתון ההספק. באאוטלנדר כדאי לבדוק אם השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מתאימים לצרכים שלכם, ובשני הדגמים חשוב לבדוק את הרכב והיסטוריית הטיפולים. אם שבעת המושבים אינם נחוצים לכם, ה-CR-V היא חלופה חזקה עם יתרונות ברורים באמינות, בגניבה ובמוניטין.

מחיר רכישה: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: ₪121,000
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: ₪122,000

הונדה CR-V 2021 מובילה במחיר, עם רכישה ב-₪121,000 לעומת ₪122,000 לאאוטלנדר. הפער הוא ₪1,000 בלבד, כך שהמחיר לבדו לא מכריע את הבחירה.

שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: 14.4% בשנה
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 8.7% בשנה

מיצובישי אאוטלנדר 2021 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7%, לעומת 14.4% ב-CR-V. בפועל, זה יתרון למי שחשוב לו לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

עלויות אחזקה: תיקו

  • הונדה CR-V 2021: דרגה 5 מתוך 5
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: דרגה 5 מתוך 5

שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, ולכן אין כאן יתרון ברור לאחד מהם. בדקו את היסטוריית הטיפולים והמצב של הרכב המסוים, והביאו בחשבון שב-CR-V הוזכרה עלות אפשרית של רפידות בלם קדמיות מעל 900 ש״ח.

אמינות: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 0 ריקולים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 2 ריקולים

ה-CR-V מובילה בריקולים: 0 לעומת 2 באאוטלנדר. זה יתרון שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקה פרטנית והיסטוריית טיפולים, משום שמספר הריקולים אינו מלמד לבדו על מצב הרכב.

בטיחות: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: ציון בטיחות 1
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: ציון בטיחות 3

האאוטלנדר מובילה בציון הבטיחות, 3 לעומת 1 ב-CR-V. בשני הדגמים יש אבזור בטיחות, אך אם הציון הוא שיקול מרכזי עבורכם, היתרון כאן לאאוטלנדר.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • הונדה CR-V 2021: קבוצת זיהום 15
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: קבוצת זיהום 15

שני הדגמים נמצאים בקבוצת זיהום 15, כך שאין ביניהם יתרון לפי הערך הזה. ביקורות האאוטלנדר מציינות צריכת דלק בינונית, וב-CR-V צריכת הדלק בפועל עשויה להיות נמוכה מהנתון המוצהר.

ביצועים: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 193 כ"ס
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 181 כ"ס

ה-CR-V מובילה עם 193 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער תומך ביתרון בביצועים, אם כי ביקורות מציינות שבגרסת ה-1.5 טורבו של ה-CR-V הביצועים סבירים בלבד, ובאאוטלנדר המנוע והתיבה עלולים להרעיש תחת עומס.

מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: 5 מושבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 7 מושבים

האאוטלנדר מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-CR-V, ולכן מתאימה יותר כשנדרשת אפשרות להסיע יותר נוסעים. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל שבעת המושבים בשימוש.

סיכון גניבה: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 0.4 ל-1,000 רכבים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 9.2 ל-1,000 רכבים

ה-CR-V מובילה בסיכון הגניבה: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה פער משמעותי למי שמייחס חשיבות לחשיפה לגניבה.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: 34 ימים
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 21 ימים

האאוטלנדר נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 34 ימים ל-CR-V. היתרון עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בלי להמתין זמן רב.

מוניטין ושביעות רצון: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 7 יתרונות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 5 יתרונות

ה-CR-V מובילה במספר היתרונות שצוינו, 7 לעומת 5 באאוטלנדר. הביקורות מדגישות את המוניטין הטוב של הונדה באמינות ואת השימושיות והנוחות של ה-CR-V.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: 314 על הכביש
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 4,962 על הכביש

האאוטלנדר נפוצה יותר בכביש, עם 4,962 רכבים לעומת 314 CR-V. זו בחירה מוכרת יותר בישראל, בעוד שה-CR-V נדירה יותר.

טכנולוגיה ונוחות: מיצובישי אאוטלנדר 2021

  • הונדה CR-V 2021: 5 מערכות
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: 6 מערכות

האאוטלנדר מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 ב-CR-V. הביקורות מתארות תא נוסעים מודרני ואבזור עשיר, אך מציינות גם מגבלות בנוחות על שיבושים ובידוד רעשים תחת עומס.

למי מתאים כל רכב

  • הונדה CR-V 2021: הונדה CR-V 2021 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי נוח ושימושי עם חמישה מושבים, ומעדיפים פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך יותר ומחיר רכישה מעט נמוך יותר.
  • מיצובישי אאוטלנדר 2021: מיצובישי אאוטלנדר 2021 מתאימה לכם אם אתם רוצים שבעה מושבים, אבזור מודרני ורכב נפוץ שקל יותר למכור במהירות, ומקבלים את מגבלות השורה השלישית ואת הרעש תחת עומס.

שאלות נפוצות

מה עדיף, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

בסיכום, האאוטלנדר מתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים בטיחות לפי הציון המוצג ורוצים רכב נפוץ שנמכר מהר יותר. ה-CR-V עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה מעט נמוך יותר, פחות ריקולים, סיכון גניבה נמוך יותר וביצועים לפי נתון ההספק. באאוטלנדר כדאי לבדוק אם השורה השלישית ותא המטען כשהיא בשימוש מתאימים לצרכים שלכם, ובשני הדגמים חשוב לבדוק את הרכב והיסטוריית הטיפולים. אם שבעת המושבים אינם נחוצים לכם, ה-CR-V היא חלופה חזקה עם יתרונות ברורים באמינות, בגניבה ובמוניטין.

איזה רכב זול יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

הונדה CR-V 2021 (₪121,000 לעומת ₪122,000). הונדה CR-V 2021 מובילה במחיר, עם רכישה ב-₪121,000 לעומת ₪122,000 לאאוטלנדר. הפער הוא ₪1,000 בלבד, כך שהמחיר לבדו לא מכריע את הבחירה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (8.7% בשנה לעומת 14.4% בשנה). מיצובישי אאוטלנדר 2021 מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7%, לעומת 14.4% ב-CR-V. בפועל, זה יתרון למי שחשוב לו לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב אמין יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

הונדה CR-V 2021 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). ה-CR-V מובילה בריקולים: 0 לעומת 2 באאוטלנדר. זה יתרון שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקה פרטנית והיסטוריית טיפולים, משום שמספר הריקולים אינו מלמד לבדו על מצב הרכב.

איזה רכב בטיחותי יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). האאוטלנדר מובילה בציון הבטיחות, 3 לעומת 1 ב-CR-V. בשני הדגמים יש אבזור בטיחות, אך אם הציון הוא שיקול מרכזי עבורכם, היתרון כאן לאאוטלנדר.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

הונדה CR-V 2021 (193 כ"ס לעומת 181 כ"ס). ה-CR-V מובילה עם 193 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער תומך ביתרון בביצועים, אם כי ביקורות מציינות שבגרסת ה-1.5 טורבו של ה-CR-V הביצועים סבירים בלבד, ובאאוטלנדר המנוע והתיבה עלולים להרעיש תחת עומס.

איזה רכב מרווח יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-CR-V, ולכן מתאימה יותר כשנדרשת אפשרות להסיע יותר נוסעים. השורה השלישית צפופה ומתאימה בעיקר לילדים, ותא המטען קטן מאוד כשכל שבעת המושבים בשימוש.

איזה רכב נגנב פחות, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

הונדה CR-V 2021 (0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). ה-CR-V מובילה בסיכון הגניבה: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה פער משמעותי למי שמייחס חשיבות לחשיפה לגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (21 ימים לעומת 34 ימים). האאוטלנדר נמכרת מהר יותר, בתוך 21 ימים לעומת 34 ימים ל-CR-V. היתרון עשוי להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בלי להמתין זמן רב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

הונדה CR-V 2021 (7 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ה-CR-V מובילה במספר היתרונות שצוינו, 7 לעומת 5 באאוטלנדר. הביקורות מדגישות את המוניטין הטוב של הונדה באמינות ואת השימושיות והנוחות של ה-CR-V.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (4,962 על הכביש לעומת 314 על הכביש). האאוטלנדר נפוצה יותר בכביש, עם 4,962 רכבים לעומת 314 CR-V. זו בחירה מוכרת יותר בישראל, בעוד שה-CR-V נדירה יותר.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, הונדה CR-V או מיצובישי אאוטלנדר?

מיצובישי אאוטלנדר 2021 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). האאוטלנדר מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 ב-CR-V. הביקורות מתארות תא נוסעים מודרני ואבזור עשיר, אך מציינות גם מגבלות בנוחות על שיבושים ובידוד רעשים תחת עומס.

הונדה CR-V בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם