מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, מיצובישי אאוטלנדר הוא הבחירה המשתלמת יותר: הוא זול יותר לרכישה, חזק יותר ונמכר מהר יותר, ומציע שבעה מושבים. סקודה קודיאק עדיף לכם אם שמירת ערך, בטיחות, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים במיוחד, ואם אתם מוכנים לשלם יותר. לפני החלטה, קחו בחשבון שבאאוטלנדר צריכת הדלק בגרסת ה-2.5 ליטר בינונית, ובקודיאק גרסת ה-1.5 ליטר מציעה ביצועים בינוניים ונוחות עירונית שאינה מצטיינת. בשני הרכבים השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים, ולכן בדקו את תא המטען ואת נוחות הישיבה עם המשפחה שלכם.

מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712
  • סקודה קודיאק 2026: ₪279,490

מיצובישי אאוטלנדר זול משמעותית לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪279,490 לקודיאק. הפער מאפשר לכם להשאיר יותר מתקציב הרכישה להוצאות אחרות.

שמירת ערך: סקודה קודיאק 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.6% בשנה
  • סקודה קודיאק 2026: 11.5% בשנה

סקודה קודיאק מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.5% לעומת 12.6% באאוטלנדר. הפער לטובת הקודיאק, אך האאוטלנדר עדיין מוצע במחיר רכישה נמוך יותר.

עלויות אחזקה: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • סקודה קודיאק 2026: דרגה 5 מתוך 5

שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה.

אמינות: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים
  • סקודה קודיאק 2026: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים. אין יתרון ביניהם במדד הזה, אך אין בכך לבדו כדי להעיד על אמינות ארוכת טווח.

בטיחות: סקודה קודיאק 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5
  • סקודה קודיאק 2026: ציון בטיחות 7.5

סקודה קודיאק מובילה עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הנתון הזה נוטה לטובת הקודיאק.

חיסכון ואיכות סביבה: סקודה קודיאק 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: קבוצת זיהום 15
  • סקודה קודיאק 2026: קבוצת זיהום 13

הקודיאק מובילה בקבוצת זיהום 13, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הסביבתי, אך בבחירת גרסה כדאי לבחון גם את נתוני צריכת הדלק שלה.

ביצועים: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס
  • סקודה קודיאק 2026: 150 כ"ס

מיצובישי אאוטלנדר מוביל עם 181 כ"ס לעומת 150 כ"ס בקודיאק. הפער בכוח עשוי להיות משמעותי בעומס, אם כי בגרסת ה-2.5 ליטר הביצועים מתוארים כמספקים ולא מרשימים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים
  • סקודה קודיאק 2026: 7 מושבים

שני הרכבים מציעים 7 מושבים, ולכן יש להם שימושיות משפחתית דומה על הנייר. בפועל, השורה השלישית בשניהם מתאימה בעיקר לילדים, ובאאוטלנדר תא המטען קטן מאוד כשכל המושבים בשימוש.

סיכון גניבה: סקודה קודיאק 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים
  • סקודה קודיאק 2026: 6.8 ל-1,000 רכבים

לקודיאק סיכון גניבה נמוך יותר: 6.8 לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים באאוטלנדר. הפער עשוי להיות שיקול חשוב עבורכם, לצד בדיקת עלויות הביטוח בפועל.

מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים
  • סקודה קודיאק 2026: 36 ימים

האאוטלנדר נמכר מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 36 ימים לקודיאק. זה עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, גם אם הקודיאק מוביל בשיעור שמירת הערך.

מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות
  • סקודה קודיאק 2026: 7 יתרונות

האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 7 יתרונות לעומת 7 יתרונות בקודיאק. מכיוון שהערך המוצג זהה, אין כאן הבדל מעשי בין הדגמים על סמך המדד הזה.

פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2026

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 2,997 על הכביש
  • סקודה קודיאק 2026: 1,768 על הכביש

האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 2,997 רכבים לעומת 1,768 קודיאק. נפוצות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת רכב דומה בשוק.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות
  • סקודה קודיאק 2026: 6 מערכות

בשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין יתרון ברור לאחד מהם לפי הנתון הזה.

למי מתאים כל רכב

  • מיצובישי אאוטלנדר 2026: מיצובישי אאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב שבעה מושבים במחיר נמוך יותר, עם יותר כוח, מרחב ונוחות טובה בשתי השורות הראשונות.
  • סקודה קודיאק 2026: סקודה קודיאק מתאים לכם אם אתם מוכנים לשלם יותר עבור יתרון בשמירת ערך, בטיחות וסיכון גניבה נמוך יותר, לצד תא מטען שימושי במיוחד כשהשורה השלישית מקופלת.

שאלות נפוצות

מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

לפי התמונה הכוללת, מיצובישי אאוטלנדר הוא הבחירה המשתלמת יותר: הוא זול יותר לרכישה, חזק יותר ונמכר מהר יותר, ומציע שבעה מושבים. סקודה קודיאק עדיף לכם אם שמירת ערך, בטיחות, קבוצת זיהום נמוכה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר חשובים במיוחד, ואם אתם מוכנים לשלם יותר. לפני החלטה, קחו בחשבון שבאאוטלנדר צריכת הדלק בגרסת ה-2.5 ליטר בינונית, ובקודיאק גרסת ה-1.5 ליטר מציעה ביצועים בינוניים ונוחות עירונית שאינה מצטיינת. בשני הרכבים השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים, ולכן בדקו את תא המטען ואת נוחות הישיבה עם המשפחה שלכם.

איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (₪213,712 לעומת ₪279,490). מיצובישי אאוטלנדר זול משמעותית לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪279,490 לקודיאק. הפער מאפשר לכם להשאיר יותר מתקציב הרכישה להוצאות אחרות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

סקודה קודיאק 2026 (11.5% בשנה לעומת 12.6% בשנה). סקודה קודיאק מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 11.5% לעומת 12.6% באאוטלנדר. הפער לטובת הקודיאק, אך האאוטלנדר עדיין מוצע במחיר רכישה נמוך יותר.

איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

סקודה קודיאק 2026 (ציון בטיחות 7.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). סקודה קודיאק מובילה עם ציון בטיחות 7.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, הנתון הזה נוטה לטובת הקודיאק.

איזה רכב חסכוני יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

סקודה קודיאק 2026 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15). הקודיאק מובילה בקבוצת זיהום 13, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטלנדר. מדובר ביתרון במדד הסביבתי, אך בבחירת גרסה כדאי לבחון גם את נתוני צריכת הדלק שלה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (181 כ"ס לעומת 150 כ"ס). מיצובישי אאוטלנדר מוביל עם 181 כ"ס לעומת 150 כ"ס בקודיאק. הפער בכוח עשוי להיות משמעותי בעומס, אם כי בגרסת ה-2.5 ליטר הביצועים מתוארים כמספקים ולא מרשימים.

איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

סקודה קודיאק 2026 (6.8 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). לקודיאק סיכון גניבה נמוך יותר: 6.8 לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים באאוטלנדר. הפער עשוי להיות שיקול חשוב עבורכם, לצד בדיקת עלויות הביטוח בפועל.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 36 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 36 ימים לקודיאק. זה עשוי להקל עליכם כשתרצו למכור, גם אם הקודיאק מוביל בשיעור שמירת הערך.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 7 יתרונות לעומת 7 יתרונות בקודיאק. מכיוון שהערך המוצג זהה, אין כאן הבדל מעשי בין הדגמים על סמך המדד הזה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או סקודה קודיאק?

מיצובישי אאוטלנדר 2026 (2,997 על הכביש לעומת 1,768 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ יותר בכביש, עם 2,997 רכבים לעומת 1,768 קודיאק. נפוצות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת רכב דומה בשוק.

מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סקודה קודיאק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם