אם ג'י MG3 או סיאט איביזה? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
ה-MG3 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, עלויות אחזקה מדורגות נמוך יותר, ציון בטיחות טוב יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. האיביזה עדיפה אם שמירת ערך, כוח מנוע ומכירה מהירה יותר חשובים לכם, וגם נהנית מיתרון קטן במדד המוניטין. בביקורות על ה-MG3 מצוינים אבזור עשיר ואחריות ארוכה, לצד בידוד רעשים ואיכות חומרים בינוניים; באיביזה מצוינים מרחב שימושי ויכולת כביש טובה, לצד נוחות עירונית ובידוד רעשים שאינם מצטיינים. בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים ופעולת תיבת ההילוכים לפני הקנייה, במיוחד משום שאין עדיין נתוני אמינות ארוכי טווח לשנתונים האלה.
מחיר רכישה: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: ₪129,241
- סיאט איביזה 2026: ₪134,500
ה-MG3 זולה יותר לרכישה: ₪129,241 לעומת ₪134,500 לאיביזה. הפער הוא ₪5,259, יתרון מורגש למי שרוצים להוציא פחות בקנייה.
שמירת ערך: סיאט איביזה 2026
- אם ג'י MG3 2026: 22.5% בשנה
- סיאט איביזה 2026: 14.1% בשנה
האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 14.1% לעומת 22.5% ב-MG3. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור.
עלויות אחזקה: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: דרגה 2 מתוך 5
- סיאט איביזה 2026: דרגה 3 מתוך 5
ה-MG3 מדורגת בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 3 מתוך 5 לאיביזה. זהו יתרון למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות.
אמינות: תיקו
- אם ג'י MG3 2026: 0 ריקולים
- סיאט איביזה 2026: 0 ריקולים
לשתיהן 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון מבחינת הנתון הזה. לשנתון 2026 אין עדיין היסטוריית אמינות ארוכת טווח מבוססת.
בטיחות: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: ציון בטיחות 5
- סיאט איביזה 2026: ציון בטיחות 2
ה-MG3 מובילה עם ציון בטיחות 5, לעומת 2 לאיביזה. זהו יתרון ברור למי שבטיחות היא שיקול מרכזי עבורם.
חיסכון ואיכות סביבה: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: קבוצת זיהום 4
- סיאט איביזה 2026: קבוצת זיהום 9
ה-MG3 בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 9 באיביזה. בקבוצה נמוכה יותר, ה-MG3 מציגה יתרון במדד הזיהום.
ביצועים: סיאט איביזה 2026
- אם ג'י MG3 2026: 101 כ"ס
- סיאט איביזה 2026: 115 כ"ס
האיביזה מציעה 115 כ״ס לעומת 101 כ״ס ב-MG3. תוספת הכוח מתאימה למי שמעדיפים ביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- אם ג'י MG3 2026: 5 מושבים
- סיאט איביזה 2026: 5 מושבים
לשתיהן 5 מושבים, ולכן הנתון הזה לא מבדיל ביניהן. בחנו את המרווח ותא המטען בפועל, במיוחד אם אתם נוסעים עם נוסעים מאחור או מטען.
סיכון גניבה: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: 0.6 ל-1,000 רכבים
- סיאט איביזה 2026: 2.4 ל-1,000 רכבים
ב-MG3 נרשמו 0.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 2.4 באיביזה. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר ל-MG3 במדד הזה.
מהירות מכירה: סיאט איביזה 2026
- אם ג'י MG3 2026: 27 ימים
- סיאט איביזה 2026: 26 ימים
האיביזה נמכרת בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 27 ימים ל-MG3. ההבדל קטן, אך האיביזה מובילה בזמן המכירה.
מוניטין ושביעות רצון: סיאט איביזה 2026
- אם ג'י MG3 2026: 6 יתרונות
- סיאט איביזה 2026: 7 יתרונות
האיביזה מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 ל-MG3. מדובר ביתרון קטן במדד, לצד מוניטין מבוסס יותר של דגם ותיק.
פופולריות בכביש: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: 2,563 על הכביש
- סיאט איביזה 2026: 1,362 על הכביש
על הכביש יש 2,563 רכבי MG3 לעומת 1,362 איביזה. ה-MG3 נפוצה יותר לפי נתון זה.
טכנולוגיה ונוחות: אם ג'י MG3 2026
- אם ג'י MG3 2026: 6 מערכות
- סיאט איביזה 2026: 5 מערכות
ל-MG3 יש 6 מערכות לעומת 5 באיביזה. היא מציעה יתרון קטן בכמות המערכות, אך כדאי לבדוק בפועל את נוחות התפעול שלהן.
למי מתאים כל רכב
- אם ג'י MG3 2026: ה-MG3 מתאימה לכם אם אתם מחפשים סופרמיני זולה יותר לרכישה, עם יתרון במדדי הבטיחות, עלויות האחזקה, זיהום האוויר וסיכון הגניבה.
- סיאט איביזה 2026: האיביזה מתאימה לכם אם אתם מעדיפים יותר כוח מנוע, שמירת ערך טובה יותר ומכירה מעט מהירה יותר, ומעריכים מרחב ותא מטען שימושיים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
ה-MG3 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, עלויות אחזקה מדורגות נמוך יותר, ציון בטיחות טוב יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. האיביזה עדיפה אם שמירת ערך, כוח מנוע ומכירה מהירה יותר חשובים לכם, וגם נהנית מיתרון קטן במדד המוניטין. בביקורות על ה-MG3 מצוינים אבזור עשיר ואחריות ארוכה, לצד בידוד רעשים ואיכות חומרים בינוניים; באיביזה מצוינים מרחב שימושי ויכולת כביש טובה, לצד נוחות עירונית ובידוד רעשים שאינם מצטיינים. בדקו את מצב הרכב, היסטוריית הטיפולים ופעולת תיבת ההילוכים לפני הקנייה, במיוחד משום שאין עדיין נתוני אמינות ארוכי טווח לשנתונים האלה.
איזה רכב זול יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (₪129,241 לעומת ₪134,500). ה-MG3 זולה יותר לרכישה: ₪129,241 לעומת ₪134,500 לאיביזה. הפער הוא ₪5,259, יתרון מורגש למי שרוצים להוציא פחות בקנייה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
סיאט איביזה 2026 (14.1% בשנה לעומת 22.5% בשנה). האיביזה מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 14.1% לעומת 22.5% ב-MG3. הפער עשוי להיות משמעותי כשיגיע הזמן למכור.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5). ה-MG3 מדורגת בדרגה 2 מתוך 5 בעלויות אחזקה, לעומת דרגה 3 מתוך 5 לאיביזה. זהו יתרון למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות.
איזה רכב בטיחותי יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). ה-MG3 מובילה עם ציון בטיחות 5, לעומת 2 לאיביזה. זהו יתרון ברור למי שבטיחות היא שיקול מרכזי עבורם.
איזה רכב חסכוני יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 9). ה-MG3 בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 9 באיביזה. בקבוצה נמוכה יותר, ה-MG3 מציגה יתרון במדד הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
סיאט איביזה 2026 (115 כ"ס לעומת 101 כ"ס). האיביזה מציעה 115 כ״ס לעומת 101 כ״ס ב-MG3. תוספת הכוח מתאימה למי שמעדיפים ביצועים חזקים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (0.6 ל-1,000 רכבים לעומת 2.4 ל-1,000 רכבים). ב-MG3 נרשמו 0.6 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 2.4 באיביזה. הפער מצביע על סיכון גניבה נמוך יותר ל-MG3 במדד הזה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
סיאט איביזה 2026 (26 ימים לעומת 27 ימים). האיביזה נמכרת בממוצע בתוך 26 ימים, לעומת 27 ימים ל-MG3. ההבדל קטן, אך האיביזה מובילה בזמן המכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
סיאט איביזה 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האיביזה מובילה עם 7 יתרונות לעומת 6 ל-MG3. מדובר ביתרון קטן במדד, לצד מוניטין מבוסס יותר של דגם ותיק.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (2,563 על הכביש לעומת 1,362 על הכביש). על הכביש יש 2,563 רכבי MG3 לעומת 1,362 איביזה. ה-MG3 נפוצה יותר לפי נתון זה.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, אם ג'י MG3 או סיאט איביזה?
אם ג'י MG3 2026 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). ל-MG3 יש 6 מערכות לעומת 5 באיביזה. היא מציעה יתרון קטן בכמות המערכות, אך כדאי לבדוק בפועל את נוחות התפעול שלהן.
אם ג'י MG3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סיאט איביזה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות