יונדאי i20 או אם ג'י MG3? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
בסיכום, ה-MG3 מתאימה יותר למי שמעדיף בטיחות, חיסכון ואיכות סביבה, עלויות אחזקה נמוכות יותר, יותר מערכות ופחות חשיפה לגניבה. ה-i20 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה, והיא גם נהנית ממוניטין ותיק יותר; שימו לב שהסקירה שלה מתייחסת לדגם 2013 ולא לדגם 2026. שתי המכוניות בעלות 5 מושבים ולשתיהן 0 ריקולים. אם צמצום העלות הכוללת והיתרונות המעשיים של ה-MG3 חשובים לכם יותר, היא הבחירה המתאימה; אם ירידת ערך ומחיר קנייה הם השיקול המרכזי, ה-i20 עשויה להתאים יותר.
מחיר רכישה: יונדאי i20 2026
- יונדאי i20 2026: ₪119,900
- אם ג'י MG3 2026: ₪129,241
ה-i20 זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪129,241 ל-MG3. הפער של ₪9,341 לטובת ה-i20 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: יונדאי i20 2026
- יונדאי i20 2026: 13.1% בשנה
- אם ג'י MG3 2026: 22.5% בשנה
ה-i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 13.1% לעומת 22.5% ב-MG3. בפועל, הפער מצביע על סיכון גבוה יותר לאובדן ערך ב-MG3.
עלויות אחזקה: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: דרגה 4 מתוך 5
- אם ג'י MG3 2026: דרגה 2 מתוך 5
ה-MG3 מדורגת בדרגת עלויות אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 ל-i20. היא עדיפה למי שמבקש להקטין את הוצאות האחזקה.
אמינות: תיקו
- יונדאי i20 2026: 0 ריקולים
- אם ג'י MG3 2026: 0 ריקולים
שתיהן ללא ריקולים: 0 ריקולים לכל דגם. אין כאן יתרון מספרי לאחד מהם, וב-MG3 עדיין חסרה היסטוריה ארוכת טווח שתעיד על עמידות לאורך שנים.
בטיחות: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: ציון בטיחות 2.5
- אם ג'י MG3 2026: ציון בטיחות 5
ה-MG3 מובילה עם ציון בטיחות 5 לעומת 2.5 ב-i20. עם זאת, כדאי לזכור שהסקירות מציינות הערכות בטיחות שונות לגרסאות ולמבחנים שונים.
חיסכון ואיכות סביבה: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: קבוצת זיהום 12
- אם ג'י MG3 2026: קבוצת זיהום 4
ה-MG3 מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 12 ב-i20. זהו יתרון ברור למי שמייחס חשיבות לצמצום הזיהום.
ביצועים: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: 90 כ"ס
- אם ג'י MG3 2026: 101 כ"ס
ל-MG3 יש 101 כ״ס לעומת 90 כ״ס ב-i20. היתרון בביצועים אינו גדול על הנייר, והסקירה על ה-MG3 מציינת שהתחושה עשויה להשתנות בהתאם לגרסה ולתנאי הנסיעה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי i20 2026: 5 מושבים
- אם ג'י MG3 2026: 5 מושבים
לשתיהן 5 מושבים, ולכן מספר המושבים אינו מבדיל ביניהן. הסקירות מציינות שהמרווח ותא המטען ב-i20 2013 נדיבים יחסית לקטגוריה, בעוד שב-MG3 המרווח מאחור ותא המטען אינם מצטיינים.
סיכון גניבה: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: 6.4 ל-1,000 רכבים
- אם ג'י MG3 2026: 0.6 ל-1,000 רכבים
ה-MG3 מובילה בסיכון גניבה: 0.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 ב-i20. הנתון מצביע על סיכון נמוך יותר ל-MG3.
מהירות מכירה: יונדאי i20 2026
- יונדאי i20 2026: 24 ימים
- אם ג'י MG3 2026: 27 ימים
ה-i20 נמכרת מהר יותר, בתוך 24 ימים לעומת 27 ימים ל-MG3. מדובר בפער של 3 ימים, כך שהיתרון במכירה מהירה קיים אך אינו גדול.
מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i20 2026
- יונדאי i20 2026: 6 יתרונות
- אם ג'י MG3 2026: 6 יתרונות
ה-i20 מובילה במוניטין, והסקירה מתארת אותה כבעלת מוניטין של אמינות ועמידות וביקוש טוב בשוק המשומשות. לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות, כך שההבדל אינו במספר היתרונות אלא במוניטין המבוסס של ה-i20.
פופולריות בכביש: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: 2 על הכביש
- אם ג'י MG3 2026: 2,563 על הכביש
ה-MG3 נפוצה יותר בכביש, עם 2,563 רכבים לעומת 2 של ה-i20. הפער עשוי להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי לגבי ה-MG3, אך לבדו אינו מבטיח סחירות עתידית.
טכנולוגיה ונוחות: אם ג'י MG3 2026
- יונדאי i20 2026: 5 מערכות
- אם ג'י MG3 2026: 6 מערכות
ל-MG3 יש 6 מערכות לעומת 5 ב-i20. היא מציעה מערכת אחת נוספת, אך הסקירה מציינת שחלק מהתפעול נעשה דרך המסך ועלול להיות מסורבל.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי i20 2026: יונדאי i20 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר ומכירה מהירה, ומעריכים מוניטין ותיק בשוק המשומשות.
- אם ג'י MG3 2026: MG3 מתאימה לכם אם חשובים לכם בטיחות, חיסכון ואיכות סביבה, עלויות אחזקה נמוכות יותר, אבזור רב יותר וסיכון גניבה נמוך.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
בסיכום, ה-MG3 מתאימה יותר למי שמעדיף בטיחות, חיסכון ואיכות סביבה, עלויות אחזקה נמוכות יותר, יותר מערכות ופחות חשיפה לגניבה. ה-i20 עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה, והיא גם נהנית ממוניטין ותיק יותר; שימו לב שהסקירה שלה מתייחסת לדגם 2013 ולא לדגם 2026. שתי המכוניות בעלות 5 מושבים ולשתיהן 0 ריקולים. אם צמצום העלות הכוללת והיתרונות המעשיים של ה-MG3 חשובים לכם יותר, היא הבחירה המתאימה; אם ירידת ערך ומחיר קנייה הם השיקול המרכזי, ה-i20 עשויה להתאים יותר.
איזה רכב זול יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
יונדאי i20 2026 (₪119,900 לעומת ₪129,241). ה-i20 זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪129,241 ל-MG3. הפער של ₪9,341 לטובת ה-i20 משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
יונדאי i20 2026 (13.1% בשנה לעומת 22.5% בשנה). ה-i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 13.1% לעומת 22.5% ב-MG3. בפועל, הפער מצביע על סיכון גבוה יותר לאובדן ערך ב-MG3.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 4 מתוך 5). ה-MG3 מדורגת בדרגת עלויות אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 4 מתוך 5 ל-i20. היא עדיפה למי שמבקש להקטין את הוצאות האחזקה.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2.5). ה-MG3 מובילה עם ציון בטיחות 5 לעומת 2.5 ב-i20. עם זאת, כדאי לזכור שהסקירות מציינות הערכות בטיחות שונות לגרסאות ולמבחנים שונים.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 12). ה-MG3 מובילה בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 12 ב-i20. זהו יתרון ברור למי שמייחס חשיבות לצמצום הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (101 כ"ס לעומת 90 כ"ס). ל-MG3 יש 101 כ״ס לעומת 90 כ״ס ב-i20. היתרון בביצועים אינו גדול על הנייר, והסקירה על ה-MG3 מציינת שהתחושה עשויה להשתנות בהתאם לגרסה ולתנאי הנסיעה.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (0.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 רכבים). ה-MG3 מובילה בסיכון גניבה: 0.6 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 ב-i20. הנתון מצביע על סיכון נמוך יותר ל-MG3.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
יונדאי i20 2026 (24 ימים לעומת 27 ימים). ה-i20 נמכרת מהר יותר, בתוך 24 ימים לעומת 27 ימים ל-MG3. מדובר בפער של 3 ימים, כך שהיתרון במכירה מהירה קיים אך אינו גדול.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
יונדאי i20 2026 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-i20 מובילה במוניטין, והסקירה מתארת אותה כבעלת מוניטין של אמינות ועמידות וביקוש טוב בשוק המשומשות. לשני הדגמים מצוינים 6 יתרונות, כך שההבדל אינו במספר היתרונות אלא במוניטין המבוסס של ה-i20.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (2,563 על הכביש לעומת 2 על הכביש). ה-MG3 נפוצה יותר בכביש, עם 2,563 רכבים לעומת 2 של ה-i20. הפער עשוי להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי לגבי ה-MG3, אך לבדו אינו מבטיח סחירות עתידית.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי i20 או אם ג'י MG3?
אם ג'י MG3 2026 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). ל-MG3 יש 6 מערכות לעומת 5 ב-i20. היא מציעה מערכת אחת נוספת, אך הסקירה מציינת שחלק מהתפעול נעשה דרך המסך ועלול להיות מסורבל.
יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
אם ג'י MG3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות