לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
בסיכום, האאוטלנדר הוא הבחירה המאוזנת יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים ומכירה מהירה יותר. ה-UX עדיף אם אתם מעדיפים אחזקה מדורגת נמוך יותר, פחות זיהום, יתרון במדד הבטיחות ושמירת ערך טובה יותר. קחו בחשבון שבאאוטלנדר צריכת הדלק בינונית והשורה השלישית מצומצמת, ואילו ב-UX המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, ריקולים ומצב מכני של הרכב המסוים.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- לקסוס UX 2023: ₪164,950
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ₪141,510
מיצובישי אאוטלנדר 2023 זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪164,950 ללקסוס UX 2023. הפער של ₪23,440 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: 10.7% בשנה
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 11.3% בשנה
לקסוס UX מוביל בשמירת הערך, עם ירידת ערך שנתית של 10.7% לעומת 11.3% באאוטלנדר. הפער מתון, אך עשוי להיות משמעותי כשמוכרים את הרכב.
עלויות אחזקה: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: דרגה 2 מתוך 5
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: דרגה 5 מתוך 5
לקסוס UX נמצא בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את הוצאות האחזקה, אך עלויות של רכב יוקרה עדיין ראויות לבדיקה ברכב המסוים.
אמינות: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- לקסוס UX 2023: 3 ריקולים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 0 ריקולים
לאאוטלנדר נרשמו 0 ריקולים, לעומת 3 ל-UX, ולכן הוא מוביל במדד הזה. ריקולים אינם מעידים לבדם על מצבו של רכב משומש, וכדאי לבדוק שטופלו ולעיין בהיסטוריית הטיפולים.
בטיחות: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: ציון בטיחות 4.5
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: ציון בטיחות 3
לקסוס UX מוביל עם ציון בטיחות 4.5 לעומת 3 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הלקסוס.
חיסכון ואיכות סביבה: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: קבוצת זיהום 5
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: קבוצת זיהום 15
לקסוס UX נמצא בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצה 15 באאוטלנדר, ולכן הוא הבחירה העדיפה מבחינת זיהום. גם בסיכומי הביקורות מצוינת צריכת דלק טובה בגרסה ההיברידית של ה-UX, בעוד צריכת הדלק של האאוטלנדר מתוארת כבינונית.
ביצועים: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: 204 כ"ס
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 181 כ"ס
לקסוס UX מוביל עם 204 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. לפי הביקורות, האאוטלנדר עלול להתקשות יותר בעליות ובעומס, אך גם ביצועי ה-UX אינם מצטיינים תחת עומס.
מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- לקסוס UX 2023: 5 מושבים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 7 מושבים
אאוטלנדר מתאים יותר למשפחה בזכות 7 מושבים לעומת 5 ב-UX. עם זאת, השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש; ב-UX המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים יותר.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- לקסוס UX 2023: 26 ימים
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 17 ימים
האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 17 ימים לעומת 26 ימים ל-UX. הפער יכול להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בלי להמתין זמן רב.
מוניטין ושביעות רצון: לקסוס UX 2023
- לקסוס UX 2023: 6 יתרונות
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 יתרונות
לקסוס UX מוביל בקטגוריה, אף ששני הרכבים מציגים 6 יתרונות. המספר הזה לבדו אינו מסביר את ההבדל, ולכן כדאי להיעזר גם בחוויית הבעלות, בהיסטוריית הטיפולים ובמצב הרכב הספציפי.
פופולריות בכביש: מיצובישי אאוטלנדר 2023
- לקסוס UX 2023: 346 על הכביש
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 5,064 על הכביש
האאוטלנדר נפוץ בהרבה בכביש: 5,064 רכבים לעומת 346 לקסוס UX. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואה בשוק, אך אינה ערובה למצבו של רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- לקסוס UX 2023: 6 מערכות
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: 6 מערכות
שני הרכבים מציגים 6 מערכות, ולכן אין כאן יתרון מעשי ברור לאחד מהם. ה-UX קיבל מערכת מולטימדיה חדשה בעדכון שהחל באוגוסט 2023, ובאאוטלנדר מצוינים תא נוסעים איכותי ואבזור עשיר.
למי מתאים כל רכב
- לקסוס UX 2023: לקסוס UX 2023 מתאים לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר יוקרתי, חסכוני ומאובזר, ומוכנים להסתפק בחמישה מושבים ובמרחב אחורי ותא מטען מוגבלים.
- מיצובישי אאוטלנדר 2023: מיצובישי אאוטלנדר 2023 מתאים לכם אם אתם צריכים רכב משפחתי עם שבעה מושבים, מחיר רכישה נמוך יותר ונוכחות רחבה בשוק, ומקבלים את צריכת הדלק הבינונית ואת המגבלות בשורה השלישית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
בסיכום, האאוטלנדר הוא הבחירה המאוזנת יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שבעה מושבים ומכירה מהירה יותר. ה-UX עדיף אם אתם מעדיפים אחזקה מדורגת נמוך יותר, פחות זיהום, יתרון במדד הבטיחות ושמירת ערך טובה יותר. קחו בחשבון שבאאוטלנדר צריכת הדלק בינונית והשורה השלישית מצומצמת, ואילו ב-UX המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים. לפני קנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, ריקולים ומצב מכני של הרכב המסוים.
איזה רכב זול יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (₪141,510 לעומת ₪164,950). מיצובישי אאוטלנדר 2023 זול יותר לרכישה: ₪141,510 לעומת ₪164,950 ללקסוס UX 2023. הפער של ₪23,440 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (10.7% בשנה לעומת 11.3% בשנה). לקסוס UX מוביל בשמירת הערך, עם ירידת ערך שנתית של 10.7% לעומת 11.3% באאוטלנדר. הפער מתון, אך עשוי להיות משמעותי כשמוכרים את הרכב.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). לקסוס UX נמצא בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 באאוטלנדר. זהו יתרון משמעותי למי שרוצים לצמצם את הוצאות האחזקה, אך עלויות של רכב יוקרה עדיין ראויות לבדיקה ברכב המסוים.
איזה רכב אמין יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (0 ריקולים לעומת 3 ריקולים). לאאוטלנדר נרשמו 0 ריקולים, לעומת 3 ל-UX, ולכן הוא מוביל במדד הזה. ריקולים אינם מעידים לבדם על מצבו של רכב משומש, וכדאי לבדוק שטופלו ולעיין בהיסטוריית הטיפולים.
איזה רכב בטיחותי יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (ציון בטיחות 4.5 לעומת ציון בטיחות 3). לקסוס UX מוביל עם ציון בטיחות 4.5 לעומת 3 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון לטובת הלקסוס.
איזה רכב חסכוני יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (קבוצת זיהום 5 לעומת קבוצת זיהום 15). לקסוס UX נמצא בקבוצת זיהום 5, לעומת קבוצה 15 באאוטלנדר, ולכן הוא הבחירה העדיפה מבחינת זיהום. גם בסיכומי הביקורות מצוינת צריכת דלק טובה בגרסה ההיברידית של ה-UX, בעוד צריכת הדלק של האאוטלנדר מתוארת כבינונית.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (204 כ"ס לעומת 181 כ"ס). לקסוס UX מוביל עם 204 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. לפי הביקורות, האאוטלנדר עלול להתקשות יותר בעליות ובעומס, אך גם ביצועי ה-UX אינם מצטיינים תחת עומס.
איזה רכב מרווח יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). אאוטלנדר מתאים יותר למשפחה בזכות 7 מושבים לעומת 5 ב-UX. עם זאת, השורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשכל המושבים בשימוש; ב-UX המרחב מאחור ותא המטען מוגבלים יותר.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (17 ימים לעומת 26 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר: 17 ימים לעומת 26 ימים ל-UX. הפער יכול להיות חשוב אם תרצו למכור את הרכב בלי להמתין זמן רב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
לקסוס UX 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לקסוס UX מוביל בקטגוריה, אף ששני הרכבים מציגים 6 יתרונות. המספר הזה לבדו אינו מסביר את ההבדל, ולכן כדאי להיעזר גם בחוויית הבעלות, בהיסטוריית הטיפולים ובמצב הרכב הספציפי.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, לקסוס UX או מיצובישי אאוטלנדר?
מיצובישי אאוטלנדר 2023 (5,064 על הכביש לעומת 346 על הכביש). האאוטלנדר נפוץ בהרבה בכביש: 5,064 רכבים לעומת 346 לקסוס UX. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואה בשוק, אך אינה ערובה למצבו של רכב מסוים.
לקסוס UX בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- צ'רי טיגו 8 פרו מול לקסוס UX
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט טראוורס מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד אקספלורר מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד מוסטנג Mach-E מול מיצובישי אאוטלנדר