קיה ספורטז' או אקספנג G6? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

אקספנג G6 היא הבחירה העדיפה למי שמעדיפים שמירת ערך טובה יותר, ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה ספורטז' עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר ונפוצות בכביש חשובים לכם במיוחד. בספורטז' ההיברידית דווחה צריכת דלק של סביב 15-17 ק"מ לליטר, אך בדגם 2026 אין עדיין בסיס לאמינות ארוכת טווח, ויש לבדוק היטב תקלות מתועדות ואחריות. בכל אחת מהבחירות כדאי לבדוק את הגרסה והאבזור הספציפיים לפני הרכישה.

מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2026

  • קיה ספורטז' 2026: ₪195,000
  • אקספנג G6 2026: ₪204,999

קיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪195,000 לעומת ₪204,999 לאקספנג G6. הפער הוא ₪9,999 לטובת הספורטז'.

שמירת ערך: אקספנג G6 2026

  • קיה ספורטז' 2026: 12.7% בשנה
  • אקספנג G6 2026: 9.5% בשנה

אקספנג G6 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.5% לעומת 12.7% בספורטז'. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

אמינות: תיקו

  • קיה ספורטז' 2026: 0 ריקולים
  • אקספנג G6 2026: 0 ריקולים

בשני הדגמים רשומים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. עם זאת, מידע ארוך טווח על דגם 2026 מוגבל, ובספורטז' יש דיווחי משתמשים על תקלות גיר ורעידות שמצדיקים בדיקה מקיפה.

בטיחות: אקספנג G6 2026

  • קיה ספורטז' 2026: ציון בטיחות 8
  • אקספנג G6 2026: ציון בטיחות 9

אקספנג G6 מובילה עם ציון בטיחות 9 לעומת 8 בספורטז'.

ביצועים: אקספנג G6 2026

  • קיה ספורטז' 2026: 230 כ"ס
  • אקספנג G6 2026: 296 כ"ס

אקספנג G6 חזקה יותר, עם 296 כ"ס לעומת 230 כ"ס בספורטז', פער שמורגש בפוטנציאל הביצועים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • קיה ספורטז' 2026: 5 מושבים
  • אקספנג G6 2026: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה. בספורטז' תא המטען נע בין 587 ל-633 ליטר לפי הגרסה, נתון שימושי למשפחה.

סיכון גניבה: אקספנג G6 2026

  • קיה ספורטז' 2026: 7.7 ל-1,000 רכבים
  • אקספנג G6 2026: 0.1 ל-1,000 רכבים

אקספנג G6 מובילה עם 0.1 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטז'. זהו פער משמעותי בסיכון הגניבה לפי הנתונים האלה.

מהירות מכירה: אקספנג G6 2026

  • קיה ספורטז' 2026: 31 ימים
  • אקספנג G6 2026: 28 ימים

אקספנג G6 נמכרת מהר יותר: 28 ימים לעומת 31 ימים לספורטז'. הפער הוא שלושה ימים.

פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2026

  • קיה ספורטז' 2026: 7,762 על הכביש
  • אקספנג G6 2026: 3,843 על הכביש

קיה ספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 7,762 רכבים לעומת 3,843 אקספנג G6. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בשוק היד השנייה.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קיה ספורטז' 2026: 6 מערכות
  • אקספנג G6 2026: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה.

למי מתאים כל רכב

  • קיה ספורטז' 2026: קיה ספורטז' מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי משפחתי נפוץ יותר, במחיר רכישה נמוך יותר, ומעדיפים את המרחב והאבזור של הדגם.
  • אקספנג G6 2026: אקספנג G6 מתאימה לכם אם חשובים לכם ביצועים חזקים, שמירת ערך טובה יותר, בטיחות וסיכון גניבה נמוך יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 היא הבחירה העדיפה למי שמעדיפים שמירת ערך טובה יותר, ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה ספורטז' עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר ונפוצות בכביש חשובים לכם במיוחד. בספורטז' ההיברידית דווחה צריכת דלק של סביב 15-17 ק"מ לליטר, אך בדגם 2026 אין עדיין בסיס לאמינות ארוכת טווח, ויש לבדוק היטב תקלות מתועדות ואחריות. בכל אחת מהבחירות כדאי לבדוק את הגרסה והאבזור הספציפיים לפני הרכישה.

איזה רכב זול יותר, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

קיה ספורטז' 2026 (₪195,000 לעומת ₪204,999). קיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪195,000 לעומת ₪204,999 לאקספנג G6. הפער הוא ₪9,999 לטובת הספורטז'.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (9.5% בשנה לעומת 12.7% בשנה). אקספנג G6 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.5% לעומת 12.7% בספורטז'. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לצמצם את אובדן הערך לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (ציון בטיחות 9 לעומת ציון בטיחות 8). אקספנג G6 מובילה עם ציון בטיחות 9 לעומת 8 בספורטז'.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (296 כ"ס לעומת 230 כ"ס). אקספנג G6 חזקה יותר, עם 296 כ"ס לעומת 230 כ"ס בספורטז', פער שמורגש בפוטנציאל הביצועים.

איזה רכב נגנב פחות, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). אקספנג G6 מובילה עם 0.1 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטז'. זהו פער משמעותי בסיכון הגניבה לפי הנתונים האלה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (28 ימים לעומת 31 ימים). אקספנג G6 נמכרת מהר יותר: 28 ימים לעומת 31 ימים לספורטז'. הפער הוא שלושה ימים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה ספורטז' או אקספנג G6?

קיה ספורטז' 2026 (7,762 על הכביש לעומת 3,843 על הכביש). קיה ספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 7,762 רכבים לעומת 3,843 אקספנג G6. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע, שירות וקונים בשוק היד השנייה.

קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אקספנג G6 בקצרה · הכל על הדגם

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם