קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
לקנייה משפחתית שמעדיפה מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה, הספורטז' היא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיפה אם חשובים לכם במיוחד הנעה כפולה, יכולת בשבילים ונוחות גבוהה, וגם היתרון שלה במדדי הריקולים וסיכון הגניבה. קחו בחשבון שביקורות מציינות צריכת דלק לא נמוכה בשני הדגמים, ובאאוטבק גם ביצועים בינוניים וזמינות מוגבלת של חלקי חילוף. בדקו היסטוריית טיפולים, תיקוני אחריות ומצב מכני של הרכב המסוים לפני הקנייה.
מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: ₪113,990
- סובארו אאוטבק 2022: ₪134,000
הקיה ספורטז' זולה יותר במחיר הרכישה: ₪113,990 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. בפועל, הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נוספות.
שמירת ערך: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: 10.0% בשנה
- סובארו אאוטבק 2022: 15.8% בשנה
הספורטז' מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 10.0% לעומת 15.8% באאוטבק. המשמעות היא שהאאוטבק צפויה לאבד יותר מערכה בכל שנה.
עלויות אחזקה: תיקו
- קיה ספורטז' 2022: דרגה 5 מתוך 5
- סובארו אאוטבק 2022: דרגה 5 מתוך 5
אין יתרון ברור לאחד הרכבים לפי הדירוג הזה: שניהם בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות האחזקה.
אמינות: סובארו אאוטבק 2022
- קיה ספורטז' 2022: 1 ריקולים
- סובארו אאוטבק 2022: 0 ריקולים
האאוטבק מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 1 בספורטז'. זהו פער במדד הריקולים, אך הוא לבדו אינו מבטיח אמינות כוללת; כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ותיקונים של הרכב המסוים.
בטיחות: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: ציון בטיחות 4
- סובארו אאוטבק 2022: ציון בטיחות 3
הספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 באאוטבק. בבחירה בין השניים זה נותן לה יתרון במדד הבטיחות.
חיסכון ואיכות סביבה: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: קבוצת זיהום 14
- סובארו אאוטבק 2022: קבוצת זיהום 15
הספורטז' מובילה בקבוצת הזיהום, 14 לעומת 15 באאוטבק. עם זאת, ביקורות מציינות שצריכת הדלק בפועל של גרסאות הבנזין בספורטז' אינה נמוכה, וגם באאוטבק צריכת הדלק אינה מצטיינת.
ביצועים: סובארו אאוטבק 2022
- קיה ספורטז' 2022: 166 כ"ס
- סובארו אאוטבק 2022: 170 כ"ס
לאאוטבק יתרון קל בהספק: 170 כ"ס לעומת 166 כ"ס בספורטז'. הפער קטן, וביקורות מתארות את ביצועי מנוע ה-2.5 ליטר באאוטבק כבינוניים, במיוחד בעקיפות ובעליות.
מרחב ומשפחה: תיקו
- קיה ספורטז' 2022: 5 מושבים
- סובארו אאוטבק 2022: 5 מושבים
שניהם מציעים חמישה מושבים. ביקורות מתארות את שני הרכבים כמרווחים למשפחה, ואת האאוטבק כמרווחת במיוחד מאחור ובעלת תא מטען גדול.
סיכון גניבה: סובארו אאוטבק 2022
- קיה ספורטז' 2022: 7.7 ל-1,000 רכבים
- סובארו אאוטבק 2022: 2.5 ל-1,000 רכבים
האאוטבק מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 בספורטז'. בפועל, המדד מצביע על סיכון נמוך יותר לאאוטבק.
מהירות מכירה: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: 34 ימים
- סובארו אאוטבק 2022: 40 ימים
הספורטז' נמכרת מהר יותר לפי המדד: 34 ימים לעומת 40 ימים לאאוטבק. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה בהמשך.
מוניטין ושביעות רצון: סובארו אאוטבק 2022
- קיה ספורטז' 2022: 6 יתרונות
- סובארו אאוטבק 2022: 7 יתרונות
האאוטבק מובילה במספר היתרונות המופיעים במדד, 7 לעומת 6 בספורטז'. ביקורות על האאוטבק מדגישות נוחות, מרחב ויכולת בשבילים, לצד הסתייגויות לגבי ביצועים וצריכת דלק.
פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2022
- קיה ספורטז' 2022: 5,534 על הכביש
- סובארו אאוטבק 2022: 165 על הכביש
הספורטז' נפוצה הרבה יותר בכביש: 5,534 כלי רכב לעומת 165 אאוטבק. הפופולריות עשויה להקל על מציאת קונים בעתיד, אך אינה מעידה לבדה על איכות הרכב.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קיה ספורטז' 2022: 6 מערכות
- סובארו אאוטבק 2022: 6 מערכות
אין יתרון במדד המערכות: בשני הרכבים מופיעות 6 מערכות. ביקורות מתארות את הספורטז' כבעלת תא נוסעים מודרני, ואת האאוטבק כנוחה במיוחד.
למי מתאים כל רכב
- קיה ספורטז' 2022: הספורטז' מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי מודרני, נפוץ ובטיחותי, עם מחיר רכישה נמוך יותר וקלות יחסית במכירה עתידית.
- סובארו אאוטבק 2022: האאוטבק מתאימה לכם אם אתם מעדיפים נוחות ומרחב, נוסעים בשבילים ורוצים הנעה כפולה קבועה, ומוכנים להביא בחשבון מחיר גבוה יותר, צריכת דלק וביצועים מתונים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
לקנייה משפחתית שמעדיפה מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה, הספורטז' היא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיפה אם חשובים לכם במיוחד הנעה כפולה, יכולת בשבילים ונוחות גבוהה, וגם היתרון שלה במדדי הריקולים וסיכון הגניבה. קחו בחשבון שביקורות מציינות צריכת דלק לא נמוכה בשני הדגמים, ובאאוטבק גם ביצועים בינוניים וזמינות מוגבלת של חלקי חילוף. בדקו היסטוריית טיפולים, תיקוני אחריות ומצב מכני של הרכב המסוים לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (₪113,990 לעומת ₪134,000). הקיה ספורטז' זולה יותר במחיר הרכישה: ₪113,990 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. בפועל, הפער הזה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נוספות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (10.0% בשנה לעומת 15.8% בשנה). הספורטז' מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 10.0% לעומת 15.8% באאוטבק. המשמעות היא שהאאוטבק צפויה לאבד יותר מערכה בכל שנה.
איזה רכב אמין יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). האאוטבק מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 1 בספורטז'. זהו פער במדד הריקולים, אך הוא לבדו אינו מבטיח אמינות כוללת; כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ותיקונים של הרכב המסוים.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 3). הספורטז' מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 3 באאוטבק. בבחירה בין השניים זה נותן לה יתרון במדד הבטיחות.
איזה רכב חסכוני יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). הספורטז' מובילה בקבוצת הזיהום, 14 לעומת 15 באאוטבק. עם זאת, ביקורות מציינות שצריכת הדלק בפועל של גרסאות הבנזין בספורטז' אינה נמוכה, וגם באאוטבק צריכת הדלק אינה מצטיינת.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (170 כ"ס לעומת 166 כ"ס). לאאוטבק יתרון קל בהספק: 170 כ"ס לעומת 166 כ"ס בספורטז'. הפער קטן, וביקורות מתארות את ביצועי מנוע ה-2.5 ליטר באאוטבק כבינוניים, במיוחד בעקיפות ובעליות.
איזה רכב נגנב פחות, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). האאוטבק מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 בספורטז'. בפועל, המדד מצביע על סיכון נמוך יותר לאאוטבק.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (34 ימים לעומת 40 ימים). הספורטז' נמכרת מהר יותר לפי המדד: 34 ימים לעומת 40 ימים לאאוטבק. זה עשוי להקל עליכם למכור אותה בהמשך.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). האאוטבק מובילה במספר היתרונות המופיעים במדד, 7 לעומת 6 בספורטז'. ביקורות על האאוטבק מדגישות נוחות, מרחב ויכולת בשבילים, לצד הסתייגויות לגבי ביצועים וצריכת דלק.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה ספורטז' או סובארו אאוטבק?
קיה ספורטז' 2022 (5,534 על הכביש לעומת 165 על הכביש). הספורטז' נפוצה הרבה יותר בכביש: 5,534 כלי רכב לעומת 165 אאוטבק. הפופולריות עשויה להקל על מציאת קונים בעתיד, אך אינה מעידה לבדה על איכות הרכב.
קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סובארו אאוטבק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול קיה ספורטז'
- אאודי Q2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 3 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סיל U מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 7 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'
- שברולט אקווינוקס מול קיה ספורטז'
- שברולט טרייל בלייזר מול קיה ספורטז'