קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV? השוואה מלאה 2024
ההמלצה שלנו
הספורטז' היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, פופולריות ומכירה מהירה. האניאק עדיפה אם אתם מחפשים רכב חשמלי עם ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ויש לכם אפשרות טעינה שמתאימה לשגרה שלכם. לפני קנייה, בדקו את רמת הגימור והיסטוריית הטיפולים בספורטז', ובאניאק בדקו גם את מצב הסוללה, הטעינה ועדכוני התוכנה. נסיעת מבחן בשני הרכבים תעזור לכם להכריע בנושאי נוחות, רעשי כביש ותפעול המערכות.
מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2024
- קיה ספורטז' 2024: ₪144,500
- סקודה אניאק iV 2024: ₪159,950
הקיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪144,500 לעומת ₪159,950 לאניאק. הפער הוא ₪15,450, כך שהקיה משאירה יותר מתקציב הקנייה לצרכים אחרים.
שמירת ערך: קיה ספורטז' 2024
- קיה ספורטז' 2024: 11.2% בשנה
- סקודה אניאק iV 2024: 14.9% בשנה
לספורטז' ירידת ערך שנתית של 11.2%, לעומת 14.9% לאניאק. זהו יתרון לקיה בשמירת ערך, שעשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב.
אמינות: תיקו
- קיה ספורטז' 2024: 0 ריקולים
- סקודה אניאק iV 2024: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. המידע על תקלות ואמינות ארוכת טווח בשנתון 2024 מוגבל, לכן חשוב לבדוק את הרכב המסוים ואת היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: קיה ספורטז' 2024
- קיה ספורטז' 2024: ציון בטיחות 6.5
- סקודה אניאק iV 2024: ציון בטיחות 3
לספורטז' ציון בטיחות 6.5, לעומת 3 לאניאק. זהו יתרון ברור לקיה לפי המדד הזה, אך כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות והאבזור ברמת הגימור הספציפית.
ביצועים: סקודה אניאק iV 2024
- קיה ספורטז' 2024: 180 כ"ס
- סקודה אניאק iV 2024: 204 כ"ס
האניאק מספקת 204 כ"ס לעומת 180 כ"ס בספורטז', ולכן היא מובילה בביצועים. בפועל, הספורטז' בגרסת 1.6 טורבו מתוארת כבעלת ביצועים טובים, בעוד שגרסת 2.0 פחות זריזה.
מרחב ומשפחה: תיקו
- קיה ספורטז' 2024: 5 מושבים
- סקודה אניאק iV 2024: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ושניהם מתוארים כמרווחים ושימושיים למשפחה. באניאק תא מטען בנפח 585 ליטר, ובספורטז' תא מטען גדול ושימושי.
סיכון גניבה: סקודה אניאק iV 2024
- קיה ספורטז' 2024: 7.7 ל-1,000 רכבים
- סקודה אניאק iV 2024: 3.3 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה נמוך יותר באניאק: 3.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 לספורטז'. אם צמצום החשיפה לגניבה חשוב לכם, זה יתרון מעשי לאניאק.
מהירות מכירה: קיה ספורטז' 2024
- קיה ספורטז' 2024: 29 ימים
- סקודה אניאק iV 2024: 33 ימים
הספורטז' נמכרת בתוך 29 ימים בממוצע, לעומת 33 ימים לאניאק. הפער קטן, אך מצביע על יתרון לקיה במהירות המכירה.
מוניטין ושביעות רצון: סקודה אניאק iV 2024
- קיה ספורטז' 2024: 6 יתרונות
- סקודה אניאק iV 2024: 7 יתרונות
לאניאק 7 יתרונות לעומת 6 לספורטז' במדד המוניטין ושביעות הרצון. מדובר ביתרון מתון, שאותו כדאי לשקול לצד התאמה אישית ונסיעת מבחן.
פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2024
- קיה ספורטז' 2024: 4,599 על הכביש
- סקודה אניאק iV 2024: 485 על הכביש
הספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 4,599 רכבים לעומת 485 אניאק. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, השוואת רכבים וקונים בעת המכירה.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- קיה ספורטז' 2024: 6 מערכות
- סקודה אניאק iV 2024: 6 מערכות
לשני הדגמים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות. באניאק יש אבזור נוחות וקישוריות עשיר, אך התפעול נשען במידה רבה על מסך המולטימדיה; בספורטז' פאנל המגע המשותף לאקלים ולמולטימדיה עלול להיות פחות נוח.
למי מתאים כל רכב
- קיה ספורטז' 2024: קיה ספורטז' מתאימה לכם אם אתם רוצים ג'יפון משפחתי מרווח ומאובזר במחיר נמוך יותר, עם יתרון בשמירת ערך, בטיחות ופופולריות.
- סקודה אניאק iV 2024: סקודה אניאק iV מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר חשמלי משפחתי מרווח עם ביצועים חזקים יותר, ומתאימה לכם שגרת טעינה קבועה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
הספורטז' היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות, פופולריות ומכירה מהירה. האניאק עדיפה אם אתם מחפשים רכב חשמלי עם ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ויש לכם אפשרות טעינה שמתאימה לשגרה שלכם. לפני קנייה, בדקו את רמת הגימור והיסטוריית הטיפולים בספורטז', ובאניאק בדקו גם את מצב הסוללה, הטעינה ועדכוני התוכנה. נסיעת מבחן בשני הרכבים תעזור לכם להכריע בנושאי נוחות, רעשי כביש ותפעול המערכות.
איזה רכב זול יותר, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
קיה ספורטז' 2024 (₪144,500 לעומת ₪159,950). הקיה ספורטז' זולה יותר לרכישה: ₪144,500 לעומת ₪159,950 לאניאק. הפער הוא ₪15,450, כך שהקיה משאירה יותר מתקציב הקנייה לצרכים אחרים.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
קיה ספורטז' 2024 (11.2% בשנה לעומת 14.9% בשנה). לספורטז' ירידת ערך שנתית של 11.2%, לעומת 14.9% לאניאק. זהו יתרון לקיה בשמירת ערך, שעשוי להיות משמעותי כשתמכרו את הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
קיה ספורטז' 2024 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 3). לספורטז' ציון בטיחות 6.5, לעומת 3 לאניאק. זהו יתרון ברור לקיה לפי המדד הזה, אך כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות והאבזור ברמת הגימור הספציפית.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
סקודה אניאק iV 2024 (204 כ"ס לעומת 180 כ"ס). האניאק מספקת 204 כ"ס לעומת 180 כ"ס בספורטז', ולכן היא מובילה בביצועים. בפועל, הספורטז' בגרסת 1.6 טורבו מתוארת כבעלת ביצועים טובים, בעוד שגרסת 2.0 פחות זריזה.
איזה רכב נגנב פחות, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
סקודה אניאק iV 2024 (3.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה נמוך יותר באניאק: 3.3 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 לספורטז'. אם צמצום החשיפה לגניבה חשוב לכם, זה יתרון מעשי לאניאק.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
קיה ספורטז' 2024 (29 ימים לעומת 33 ימים). הספורטז' נמכרת בתוך 29 ימים בממוצע, לעומת 33 ימים לאניאק. הפער קטן, אך מצביע על יתרון לקיה במהירות המכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
סקודה אניאק iV 2024 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לאניאק 7 יתרונות לעומת 6 לספורטז' במדד המוניטין ושביעות הרצון. מדובר ביתרון מתון, שאותו כדאי לשקול לצד התאמה אישית ונסיעת מבחן.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה ספורטז' או סקודה אניאק iV?
קיה ספורטז' 2024 (4,599 על הכביש לעומת 485 על הכביש). הספורטז' נפוצה יותר בכביש, עם 4,599 רכבים לעומת 485 אניאק. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע, השוואת רכבים וקונים בעת המכירה.
קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סקודה אניאק iV בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול קיה ספורטז'
- אאודי Q2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 2 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די אטו 3 מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סיל U מול קיה ספורטז'
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 7 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול קיה ספורטז'
- צ'רי טיגו 8 פרו מול סקודה אניאק iV
- שברולט אקווינוקס מול קיה ספורטז'