קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

הספורטז׳ היא הבחירה המאוזנת יותר אם חשובים לכם בטיחות, מוניטין, פופולריות ומרחב שימושי למשפחה. מארוול R מתאימה יותר אם מחיר רכישה נמוך, ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך הם בראש סדר העדיפויות, ויש לכם אפשרות טעינה שמתאימה לשימוש שלכם. לפני קנייה שלה בדקו את מצב הסוללה, הטווח המעשי, הטעינה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג. בספורטז׳ בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים וצריכת הדלק, במיוחד בגרסת 2.0.

מחיר רכישה: אם ג'י מארוול R 2024

  • קיה ספורטז' 2024: ₪142,499
  • אם ג'י מארוול R 2024: ₪116,500

אם ג׳י מארוול R זולה יותר לרכישה: ₪116,500 לעומת ₪142,499 לספורטז׳. הפער במחיר עשוי להפוך אותה לאטרקטיבית במיוחד, כל עוד הטווח והטעינה מתאימים לשימוש שלכם.

אמינות: תיקו

  • קיה ספורטז' 2024: 0 ריקולים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 0 ריקולים

לשתיהן 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון ברור לאחת מהן על סמך הנתון הזה. ברכב משומש עדיין כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מערכות, ובמארוול R גם את הסוללה.

בטיחות: קיה ספורטז' 2024

  • קיה ספורטז' 2024: ציון בטיחות 6.5
  • אם ג'י מארוול R 2024: ציון בטיחות 5.5

הספורטז׳ מובילה עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 5.5 במארוול R, ובביקורות מצוין גם דירוג של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון שלה משמעותי.

ביצועים: אם ג'י מארוול R 2024

  • קיה ספורטז' 2024: 180 כ"ס
  • אם ג'י מארוול R 2024: 234 כ"ס

מארוול R מציעה 234 כ״ס לעומת 180 כ״ס בספורטז׳, ולכן צפויה לספק תגובה חזקה יותר. בביקורות מצוינים גם ביצועים חזקים, לצד הסתייגויות מהטווח המעשי.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • קיה ספורטז' 2024: 5 מושבים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 5 מושבים

לשני הדגמים 5 מושבים, ולכן אין יתרון במספר המקומות. הספורטז׳ מתוארת כמרווחת עם תא מטען גדול ושימושי, בעוד שבמארוול R תא המטען האחורי קטן יחסית.

סיכון גניבה: אם ג'י מארוול R 2024

  • קיה ספורטז' 2024: 7.7 ל-1,000 רכבים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 0.9 ל-1,000 רכבים

מארוול R מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 בספורטז׳. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד הצעת הביטוח לרכב הספציפי.

מהירות מכירה: אם ג'י מארוול R 2024

  • קיה ספורטז' 2024: 29 ימים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 27 ימים

מארוול R נמכרת בתוך 27 ימים לעומת 29 ימים לספורטז׳, פער קטן של יומיים. הנתון מצביע על יתרון קל במהירות המכירה, לא על הבטחה למחיר מכירה מסוים.

מוניטין ושביעות רצון: קיה ספורטז' 2024

  • קיה ספורטז' 2024: 6 יתרונות
  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 יתרונות

הספורטז׳ מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. הפופולריות הגבוהה שלה בכביש, עם 4,599 רכבים לעומת 764 למארוול R, עשויה להעיד על היכרות רחבה יותר של הקונים עם הדגם.

פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2024

  • קיה ספורטז' 2024: 4,599 על הכביש
  • אם ג'י מארוול R 2024: 764 על הכביש

הספורטז׳ נפוצה הרבה יותר: 4,599 על הכביש לעומת 764 למארוול R. המשמעות היא שהדגם מוכר יותר בשוק המקומי, בעוד שמארוול R נדירה יחסית.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קיה ספורטז' 2024: 6 מערכות
  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 מערכות

לשני הרכבים 6 מערכות, ולכן אין יתרון בכמות המערכות. בביקורות על מארוול R מצוינות תגובות איטיות של המסך והנדסת אנוש לא תמיד נוחה, וכדאי לבדוק את תפקוד המולטימדיה ברכב עצמו.

למי מתאים כל רכב

  • קיה ספורטז' 2024: קיה ספורטז׳ מתאימה לכם אם אתם מחפשים ג׳יפון משפחתי מוכר, מרווח ובטיחותי, ומעדיפים נוכחות רחבה יותר בשוק.
  • אם ג'י מארוול R 2024: אם ג׳י מארוול R מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר חשמלי מאובזר וחזק במחיר רכישה נמוך יותר, ויכולים לחיות עם טווח מעשי ותא מטען אחורי מוגבלים יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

הספורטז׳ היא הבחירה המאוזנת יותר אם חשובים לכם בטיחות, מוניטין, פופולריות ומרחב שימושי למשפחה. מארוול R מתאימה יותר אם מחיר רכישה נמוך, ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך הם בראש סדר העדיפויות, ויש לכם אפשרות טעינה שמתאימה לשימוש שלכם. לפני קנייה שלה בדקו את מצב הסוללה, הטווח המעשי, הטעינה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג. בספורטז׳ בדקו את הגרסה המדויקת, היסטוריית הטיפולים וצריכת הדלק, במיוחד בגרסת 2.0.

איזה רכב זול יותר, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (₪116,500 לעומת ₪142,499). אם ג׳י מארוול R זולה יותר לרכישה: ₪116,500 לעומת ₪142,499 לספורטז׳. הפער במחיר עשוי להפוך אותה לאטרקטיבית במיוחד, כל עוד הטווח והטעינה מתאימים לשימוש שלכם.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

קיה ספורטז' 2024 (ציון בטיחות 6.5 לעומת ציון בטיחות 5.5). הספורטז׳ מובילה עם ציון בטיחות 6.5 לעומת 5.5 במארוול R, ובביקורות מצוין גם דירוג של חמישה כוכבים במבחן Euro NCAP. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון שלה משמעותי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (234 כ"ס לעומת 180 כ"ס). מארוול R מציעה 234 כ״ס לעומת 180 כ״ס בספורטז׳, ולכן צפויה לספק תגובה חזקה יותר. בביקורות מצוינים גם ביצועים חזקים, לצד הסתייגויות מהטווח המעשי.

איזה רכב נגנב פחות, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). מארוול R מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 בספורטז׳. זהו יתרון שכדאי להביא בחשבון לצד הצעת הביטוח לרכב הספציפי.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (27 ימים לעומת 29 ימים). מארוול R נמכרת בתוך 27 ימים לעומת 29 ימים לספורטז׳, פער קטן של יומיים. הנתון מצביע על יתרון קל במהירות המכירה, לא על הבטחה למחיר מכירה מסוים.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

קיה ספורטז' 2024 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הספורטז׳ מובילה במוניטין ובשביעות רצון, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. הפופולריות הגבוהה שלה בכביש, עם 4,599 רכבים לעומת 764 למארוול R, עשויה להעיד על היכרות רחבה יותר של הקונים עם הדגם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה ספורטז' או אם ג'י מארוול R?

קיה ספורטז' 2024 (4,599 על הכביש לעומת 764 על הכביש). הספורטז׳ נפוצה הרבה יותר: 4,599 על הכביש לעומת 764 למארוול R. המשמעות היא שהדגם מוכר יותר בשוק המקומי, בעוד שמארוול R נדירה יחסית.

קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אם ג'י מארוול R בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם