יונדאי וניו או סרס 3-ev? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

יונדאי וניו 2022 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר ופופולריות בכביש. סרס 3-ev 2022 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח ומרחב משפחתי חשובים לכם יותר. בבדיקת הווני, שימו לב לבידוד הרעשים, לנוחות בנסיעות ארוכות ולפעולת התיבה הרציפה; היא מתאימה במיוחד לשימוש עירוני ולמשפחה קטנה. לפני קנייה של כל אחת מהן, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים באופן פרטני.

מחיר רכישה: סרס 3-ev 2022

  • יונדאי וניו 2022: ₪79,499
  • סרס 3-ev 2022: ₪59,900

סרס 3-ev 2022 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪59,900 לעומת ₪79,499. הפער הזה הופך אותה לאפשרות נגישה יותר למי שרוצה להוציא פחות בקנייה.

שמירת ערך: יונדאי וניו 2022

  • יונדאי וניו 2022: 10.0% בשנה
  • סרס 3-ev 2022: 42.6% בשנה

יונדאי וניו 2022 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 10.0% לעומת 42.6% בסרס 3-ev. בפועל, הווני צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

אמינות: סרס 3-ev 2022

  • יונדאי וניו 2022: 1 ריקולים
  • סרס 3-ev 2022: 0 ריקולים

לסרס 3-ev 2022 אין ריקולים רשומים, לעומת ריקול אחד לווניו. זה יתרון בהיבט הזה, אך עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב ואת מצבו לפני הקנייה.

בטיחות: יונדאי וניו 2022

  • יונדאי וניו 2022: ציון בטיחות 1
  • סרס 3-ev 2022: 6 כריות אוויר

יונדאי וניו 2022 מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בסרס 3-ev מצוינות 6 כריות אוויר. היתרון הוא לווניו, אך כדאי לבדוק את אבזור הבטיחות של המכונית המסוימת.

ביצועים: סרס 3-ev 2022

  • יונדאי וניו 2022: 123 כ"ס
  • סרס 3-ev 2022: 163 כ"ס

לסרס 3-ev 2022 מנוע בהספק 163 כ״ס לעומת 123 כ״ס בווניו. הפער מורגש לטובת הסרס למי שמחפשים יותר כוח וביצועים.

מרחב ומשפחה: סרס 3-ev 2022

  • יונדאי וניו 2022: 5 מושבים
  • סרס 3-ev 2022: 5 מושבים

סרס 3-ev 2022 מובילה במרחב המשפחתי, אף שבשתיהן יש 5 מושבים. היא עדיפה למי שמרחב לנוסעים ולמשפחה הוא שיקול מרכזי.

סיכון גניבה: יונדאי וניו 2022

  • יונדאי וניו 2022: 20.4 ל-1,000 רכבים
  • סרס 3-ev 2022: 54.7 ל-1,000 רכבים

יונדאי וניו 2022 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 20.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 54.7 בסרס 3-ev. זה פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח בפועל.

פופולריות בכביש: יונדאי וניו 2022

  • יונדאי וניו 2022: 3,043 על הכביש
  • סרס 3-ev 2022: 652 על הכביש

יונדאי וניו 2022 נפוצה יותר בכביש, עם 3,043 רכבים לעומת 652 לסרס 3-ev. רמת התפוצה הגבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי סביב הדגם.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי וניו 2022: 5 מערכות
  • סרס 3-ev 2022: 5 מערכות

אין יתרון ברור לאחד הדגמים במספר המערכות: בכל אחד מהם מצוינות 5 מערכות. בעדיפות הזאת הם שקולים.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי וניו 2022: יונדאי וניו 2022 מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי קטן ונוח לתמרון בעיר, עם תנוחת ישיבה גבוהה ותא מטען שימושי, ופחות למי שנוסעים הרבה בכבישים בין-עירוניים או מחפשים ביצועים חזקים.
  • סרס 3-ev 2022: סרס 3-ev 2022 מתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח ומרחב משפחתי.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

יונדאי וניו 2022 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, בטיחות, סיכון גניבה נמוך יותר ופופולריות בכביש. סרס 3-ev 2022 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, יותר כוח ומרחב משפחתי חשובים לכם יותר. בבדיקת הווני, שימו לב לבידוד הרעשים, לנוחות בנסיעות ארוכות ולפעולת התיבה הרציפה; היא מתאימה במיוחד לשימוש עירוני ולמשפחה קטנה. לפני קנייה של כל אחת מהן, בדקו את מצב הרכב והיסטוריית הטיפולים באופן פרטני.

איזה רכב זול יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

סרס 3-ev 2022 (₪59,900 לעומת ₪79,499). סרס 3-ev 2022 זולה יותר במחיר הרכישה: ₪59,900 לעומת ₪79,499. הפער הזה הופך אותה לאפשרות נגישה יותר למי שרוצה להוציא פחות בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

יונדאי וניו 2022 (10.0% בשנה לעומת 42.6% בשנה). יונדאי וניו 2022 מובילה בשמירת ערך, עם ירידת ערך שנתית של 10.0% לעומת 42.6% בסרס 3-ev. בפועל, הווני צפויה לשמור טוב יותר על ערכה לאורך זמן.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

סרס 3-ev 2022 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). לסרס 3-ev 2022 אין ריקולים רשומים, לעומת ריקול אחד לווניו. זה יתרון בהיבט הזה, אך עדיין כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב ואת מצבו לפני הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

יונדאי וניו 2022 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). יונדאי וניו 2022 מובילה בעדיפות הבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בסרס 3-ev מצוינות 6 כריות אוויר. היתרון הוא לווניו, אך כדאי לבדוק את אבזור הבטיחות של המכונית המסוימת.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

סרס 3-ev 2022 (163 כ"ס לעומת 123 כ"ס). לסרס 3-ev 2022 מנוע בהספק 163 כ״ס לעומת 123 כ״ס בווניו. הפער מורגש לטובת הסרס למי שמחפשים יותר כוח וביצועים.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

סרס 3-ev 2022 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). סרס 3-ev 2022 מובילה במרחב המשפחתי, אף שבשתיהן יש 5 מושבים. היא עדיפה למי שמרחב לנוסעים ולמשפחה הוא שיקול מרכזי.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

יונדאי וניו 2022 (20.4 ל-1,000 רכבים לעומת 54.7 ל-1,000 רכבים). יונדאי וניו 2022 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 20.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 54.7 בסרס 3-ev. זה פער שכדאי להביא בחשבון, לצד בדיקת עלויות הביטוח בפועל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי וניו או סרס 3-ev?

יונדאי וניו 2022 (3,043 על הכביש לעומת 652 על הכביש). יונדאי וניו 2022 נפוצה יותר בכביש, עם 3,043 רכבים לעומת 652 לסרס 3-ev. רמת התפוצה הגבוהה עשויה להקל על מציאת מידע וניסיון מקומי סביב הדגם.

יונדאי וניו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

סרס 3-ev בקצרה · הכל על הדגם

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם