דאציה דאסטר או סרס 3-ev? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
הדאסטר היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, סיכון גניבה נמוך, זמינות בכביש ויכולת שימושית גם בשבילים. הסרס מתאימה יותר אם מחיר הקנייה הנמוך יותר והביצועים חשובים לכם במיוחד, אך שיעור ירידת הערך וסיכון הגניבה שלה גבוהים יותר. בדאסטר בדקו את התיבה האוטומטית ואת היסטוריית הטיפולים, ואל תוותרו על בדיקת מערכות הבטיחות. אם תא נוסעים שקט ואיכותי הם תנאי מרכזי, קחו בחשבון שהביקורות על הדאסטר מציינות בידוד רעשים חלש וחומרים בסיסיים.
מחיר רכישה: סרס 3-ev 2022
- דאציה דאסטר 2022: ₪73,000
- סרס 3-ev 2022: ₪59,900
הסרס 3-ev זולה יותר לרכישה: ₪59,900 לעומת ₪73,000 לדאסטר. הפער של ₪13,100 משאיר יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: דאציה דאסטר 2022
- דאציה דאסטר 2022: 11.6% בשנה
- סרס 3-ev 2022: 42.6% בשנה
הדאסטר מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 11.6%, לעומת 42.6% בסרס. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
אמינות: תיקו
- דאציה דאסטר 2022: 0 ריקולים
- סרס 3-ev 2022: 0 ריקולים
אין יתרון ברור לאחד מהם: לשניהם 0 ריקולים. בדאסטר האוטומטית כדאי לבדוק היטב את פעולת התיבה הדו-מצמדית ואת היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: דאציה דאסטר 2022
- דאציה דאסטר 2022: ציון בטיחות 1
- סרס 3-ev 2022: 6 כריות אוויר
הדאסטר מובילה בסעיף הבטיחות בהשוואה, אך חשוב להביא בחשבון שבביקורות מצוינת רמת בטיחות לא מתקדמת וציון 3 כוכבים ביורו NCAP. בדקו את מערכות הבטיחות ברכב המסוים לפני הקנייה.
ביצועים: סרס 3-ev 2022
- דאציה דאסטר 2022: 150 כ"ס
- סרס 3-ev 2022: 163 כ"ס
הסרס מובילה בביצועים עם 163 כ״ס, לעומת 150 כ״ס בדאסטר. הדאסטר עדיין מתוארת בביקורות כבעלת ביצועים טובים מאוד בגרסה האוטומטית.
מרחב ומשפחה: סרס 3-ev 2022
- דאציה דאסטר 2022: 5 מושבים
- סרס 3-ev 2022: 5 מושבים
הסרס מובילה בסעיף המרחב והמשפחה, אך לשני הרכבים 5 מושבים, כך שאין פער במספר המקומות. כדאי לבדוק בפועל את נוחות הישיבה ואת התאמת תא המטען לצרכים שלכם.
סיכון גניבה: דאציה דאסטר 2022
- דאציה דאסטר 2022: 3.5 ל-1,000 רכבים
- סרס 3-ev 2022: 54.7 ל-1,000 רכבים
הדאסטר עדיפה בסיכון הגניבה: 3.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 54.7 בסרס. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובהערכת עלויות הביטוח.
פופולריות בכביש: דאציה דאסטר 2022
- דאציה דאסטר 2022: 1,709 על הכביש
- סרס 3-ev 2022: 652 על הכביש
הדאסטר נפוצה יותר בכביש, עם 1,709 רכבים לעומת 652 בסרס. היקף גדול יותר עשוי להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינו מבטיח מחיר מכירה מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: דאציה דאסטר 2022
- דאציה דאסטר 2022: 6 מערכות
- סרס 3-ev 2022: 5 מערכות
הדאסטר מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 5 בסרס. עם זאת, הביקורות מתארות תא נוסעים פשוט ובידוד רעשים חלש, ולכן כדאי להתרשם מהנוחות בנסיעת מבחן.
למי מתאים כל רכב
- דאציה דאסטר 2022: הדאסטר מתאימה למי שמחפשים רכב פנאי שימושי עם יכולת טובה בשבילים, מרווח גחון גבוה ושמירת ערך טובה יחסית, ומוכנים להתפשר על תא נוסעים פשוט ובידוד רעשים חלש.
- סרס 3-ev 2022: הסרס מתאימה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר וביצועים חזקים יותר, ומוכנים להביא בחשבון את ירידת הערך ואת סיכון הגניבה הגבוהים יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
הדאסטר היא הבחירה המאוזנת יותר למי שמעדיפים שמירת ערך, סיכון גניבה נמוך, זמינות בכביש ויכולת שימושית גם בשבילים. הסרס מתאימה יותר אם מחיר הקנייה הנמוך יותר והביצועים חשובים לכם במיוחד, אך שיעור ירידת הערך וסיכון הגניבה שלה גבוהים יותר. בדאסטר בדקו את התיבה האוטומטית ואת היסטוריית הטיפולים, ואל תוותרו על בדיקת מערכות הבטיחות. אם תא נוסעים שקט ואיכותי הם תנאי מרכזי, קחו בחשבון שהביקורות על הדאסטר מציינות בידוד רעשים חלש וחומרים בסיסיים.
איזה רכב זול יותר, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
סרס 3-ev 2022 (₪59,900 לעומת ₪73,000). הסרס 3-ev זולה יותר לרכישה: ₪59,900 לעומת ₪73,000 לדאסטר. הפער של ₪13,100 משאיר יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
דאציה דאסטר 2022 (11.6% בשנה לעומת 42.6% בשנה). הדאסטר מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית שלה היא 11.6%, לעומת 42.6% בסרס. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב בטיחותי יותר, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
דאציה דאסטר 2022 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). הדאסטר מובילה בסעיף הבטיחות בהשוואה, אך חשוב להביא בחשבון שבביקורות מצוינת רמת בטיחות לא מתקדמת וציון 3 כוכבים ביורו NCAP. בדקו את מערכות הבטיחות ברכב המסוים לפני הקנייה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
סרס 3-ev 2022 (163 כ"ס לעומת 150 כ"ס). הסרס מובילה בביצועים עם 163 כ״ס, לעומת 150 כ״ס בדאסטר. הדאסטר עדיין מתוארת בביקורות כבעלת ביצועים טובים מאוד בגרסה האוטומטית.
איזה רכב מרווח יותר, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
סרס 3-ev 2022 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). הסרס מובילה בסעיף המרחב והמשפחה, אך לשני הרכבים 5 מושבים, כך שאין פער במספר המקומות. כדאי לבדוק בפועל את נוחות הישיבה ואת התאמת תא המטען לצרכים שלכם.
איזה רכב נגנב פחות, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
דאציה דאסטר 2022 (3.5 ל-1,000 רכבים לעומת 54.7 ל-1,000 רכבים). הדאסטר עדיפה בסיכון הגניבה: 3.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 54.7 בסרס. זהו פער שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובהערכת עלויות הביטוח.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
דאציה דאסטר 2022 (1,709 על הכביש לעומת 652 על הכביש). הדאסטר נפוצה יותר בכביש, עם 1,709 רכבים לעומת 652 בסרס. היקף גדול יותר עשוי להקל על מציאת מידע ושירות, אך אינו מבטיח מחיר מכירה מסוים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, דאציה דאסטר או סרס 3-ev?
דאציה דאסטר 2022 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). הדאסטר מובילה במספר המערכות, עם 6 לעומת 5 בסרס. עם זאת, הביקורות מתארות תא נוסעים פשוט ובידוד רעשים חלש, ולכן כדאי להתרשם מהנוחות בנסיעת מבחן.
דאציה דאסטר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות