יונדאי i20 או יונדאי וניו? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

בסיכום המדדים, יונדאי i20 2026 היא הבחירה הכוללת, ומתאימה במיוחד אם מחיר הרכישה, עלויות האחזקה, החיסכון והפחתת סיכון הגניבה חשובים לכם. יונדאי וניו 2026 עדיפה אם אתם מעדיפים תנוחת ישיבה גבוהה, יותר כוח, יתרון במדדי בטיחות ושמירת ערך, או רכב פנאי שימושי. חוות הדעת על הווני מתארות ביצועים סבירים אך רעש תחת מאמץ ובידוד רעשים שאינו מצטיין. תקציר ה-i20 מתייחס לשנת 2013 ולא לשנת 2026, ולכן אין להשליך ממנו על איכות הנסיעה או האמינות של הדגם החדש.

מחיר רכישה: יונדאי i20 2026

  • יונדאי i20 2026: ₪119,900
  • יונדאי וניו 2026: ₪131,348

יונדאי i20 2026 זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪131,348 לווני. הפער של ₪11,448 לטובת ה-i20 משאיר יותר תקציב להוצאות אחרות.

שמירת ערך: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: 13.3% בשנה
  • יונדאי וניו 2026: 8.2% בשנה

יונדאי וניו 2026 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.2% לעומת 13.3% ב-i20. בפועל, הווני צפויה לשמור על חלק גדול יותר מערכה לאורך זמן.

עלויות אחזקה: יונדאי i20 2026

  • יונדאי i20 2026: דרגה 4 מתוך 5
  • יונדאי וניו 2026: דרגה 5 מתוך 5

יונדאי i20 2026 מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בווני. אם חשוב לכם לצמצם הוצאות שוטפות, זה יתרון לטובת ה-i20.

אמינות: תיקו

  • יונדאי i20 2026: 0 ריקולים
  • יונדאי וניו 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים מופיעים עם 0 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון ברור לאחד מהם לפי המדד הזה. ברכב משומש עדיין חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב בפועל.

בטיחות: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: ציון בטיחות 2.5
  • יונדאי וניו 2026: ציון בטיחות 2

יונדאי וניו 2026 מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת 2.5 ב-i20. זהו יתרון לווני כשבטיחות היא שיקול מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי i20 2026

  • יונדאי i20 2026: קבוצת זיהום 12
  • יונדאי וניו 2026: קבוצת זיהום 15

יונדאי i20 2026 מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 15 בווני. לפי המדד הזה, ה-i20 היא הבחירה העדיפה.

ביצועים: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: 90 כ"ס
  • יונדאי וניו 2026: 121 כ"ס

יונדאי וניו 2026 חזקה יותר, עם 121 כ״ס לעומת 90 כ״ס ב-i20. הפער עשוי להיות מורגש כשנדרשת תאוצה או כשנוסעים עם עומס.

מרחב ומשפחה: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: 5 מושבים
  • יונדאי וניו 2026: 5 מושבים

יונדאי וניו 2026 מובילה במדד המרחב והמשפחה, אף שלשני הדגמים 5 מושבים. אם אתם מחפשים רכב פנאי עם תנוחת ישיבה גבוהה ותא מטען שימושי, הווני מתאימה יותר.

סיכון גניבה: יונדאי i20 2026

  • יונדאי i20 2026: 6.4 ל-1,000 רכבים
  • יונדאי וניו 2026: 20.4 ל-1,000 רכבים

יונדאי i20 2026 עדיפה מבחינת סיכון גניבה, עם 6.4 אירועים לכל 1,000 רכבים לעומת 20.4 בווני. הפער משמעותי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון הזה.

מהירות מכירה: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: 25 ימים
  • יונדאי וניו 2026: 24 ימים

יונדאי וניו 2026 נמכרת מהר יותר לפי המדד, ב-24 ימים לעומת 25 ימים ל-i20. ההבדל קטן, אך הוא נוטה לטובת הווני.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i20 2026

  • יונדאי i20 2026: 6 יתרונות
  • יונדאי וניו 2026: 6 יתרונות

יונדאי i20 2026 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות, ולכן מספר היתרונות לבדו אינו מסביר את הפער במדד.

פופולריות בכביש: יונדאי וניו 2026

  • יונדאי i20 2026: 2 על הכביש
  • יונדאי וניו 2026: 4,219 על הכביש

יונדאי וניו 2026 נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 4,219 רכבים לעומת 2 של ה-i20. ה-i20 היא דגם חדש מאוד ברישומים האלה, ולכן אין להסיק מכך לבדו על הביקוש שלה בשוק המשומשות.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי i20 2026: 5 מערכות
  • יונדאי וניו 2026: 5 מערכות

שני הדגמים מציעים 5 מערכות, ואין יתרון ברור לאחד מהם לפי המדד הזה.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי i20 2026: יונדאי i20 2026 מתאימה לכם אם אתם מחפשים את מחיר הרכישה הנמוך יותר ורוצים יתרון בעלויות אחזקה, בחיסכון ובסיכון הגניבה.
  • יונדאי וניו 2026: יונדאי וניו 2026 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי קטן עם תנוחת ישיבה גבוהה, יותר כוח ויתרון במדדי שמירת הערך, הבטיחות והמרחב.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

בסיכום המדדים, יונדאי i20 2026 היא הבחירה הכוללת, ומתאימה במיוחד אם מחיר הרכישה, עלויות האחזקה, החיסכון והפחתת סיכון הגניבה חשובים לכם. יונדאי וניו 2026 עדיפה אם אתם מעדיפים תנוחת ישיבה גבוהה, יותר כוח, יתרון במדדי בטיחות ושמירת ערך, או רכב פנאי שימושי. חוות הדעת על הווני מתארות ביצועים סבירים אך רעש תחת מאמץ ובידוד רעשים שאינו מצטיין. תקציר ה-i20 מתייחס לשנת 2013 ולא לשנת 2026, ולכן אין להשליך ממנו על איכות הנסיעה או האמינות של הדגם החדש.

איזה רכב זול יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי i20 2026 (₪119,900 לעומת ₪131,348). יונדאי i20 2026 זולה יותר לרכישה: ₪119,900 לעומת ₪131,348 לווני. הפער של ₪11,448 לטובת ה-i20 משאיר יותר תקציב להוצאות אחרות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (8.2% בשנה לעומת 13.3% בשנה). יונדאי וניו 2026 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.2% לעומת 13.3% ב-i20. בפועל, הווני צפויה לשמור על חלק גדול יותר מערכה לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי i20 2026 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). יונדאי i20 2026 מובילה בעלויות האחזקה, בדרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בווני. אם חשוב לכם לצמצם הוצאות שוטפות, זה יתרון לטובת ה-i20.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 2.5). יונדאי וניו 2026 מובילה במדד הבטיחות, עם ציון בטיחות 2 לעומת 2.5 ב-i20. זהו יתרון לווני כשבטיחות היא שיקול מרכזי.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי i20 2026 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 15). יונדאי i20 2026 מובילה במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 12 לעומת 15 בווני. לפי המדד הזה, ה-i20 היא הבחירה העדיפה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (121 כ"ס לעומת 90 כ"ס). יונדאי וניו 2026 חזקה יותר, עם 121 כ״ס לעומת 90 כ״ס ב-i20. הפער עשוי להיות מורגש כשנדרשת תאוצה או כשנוסעים עם עומס.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). יונדאי וניו 2026 מובילה במדד המרחב והמשפחה, אף שלשני הדגמים 5 מושבים. אם אתם מחפשים רכב פנאי עם תנוחת ישיבה גבוהה ותא מטען שימושי, הווני מתאימה יותר.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי i20 2026 (6.4 ל-1,000 רכבים לעומת 20.4 ל-1,000 רכבים). יונדאי i20 2026 עדיפה מבחינת סיכון גניבה, עם 6.4 אירועים לכל 1,000 רכבים לעומת 20.4 בווני. הפער משמעותי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (24 ימים לעומת 25 ימים). יונדאי וניו 2026 נמכרת מהר יותר לפי המדד, ב-24 ימים לעומת 25 ימים ל-i20. ההבדל קטן, אך הוא נוטה לטובת הווני.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי i20 2026 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). יונדאי i20 2026 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות, ולכן מספר היתרונות לבדו אינו מסביר את הפער במדד.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i20 או יונדאי וניו?

יונדאי וניו 2026 (4,219 על הכביש לעומת 2 על הכביש). יונדאי וניו 2026 נפוצה הרבה יותר בכביש, עם 4,219 רכבים לעומת 2 של ה-i20. ה-i20 היא דגם חדש מאוד ברישומים האלה, ולכן אין להסיק מכך לבדו על הביקוש שלה בשוק המשומשות.

יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

יונדאי וניו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם