יונדאי וניו או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
הקשקאי מוביל במספר תחומים חשובים, ובהם אחזקה, בטיחות, ביצועים, מרחב, סיכון גניבה וטכנולוגיה; ביקורותיו מתארות רכב נוח ואיכותי שמתאים יותר לשימוש משפחתי. הווניו עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, מהירות המכירה והפופולריות חשובים לכם יותר, והוא גם מציע תמרון עירוני נוח ותפעול פשוט. לכן, אם התקציב מאפשר ואתם מחפשים רכב פנאי משפחתי עשיר וחזק יותר, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר; אם אתם רוצים להוציא פחות וליהנות ממכירה מהירה יותר, בחרו בווניו. בשני הדגמים אין עדיין בסיס מספק למסקנה נחרצת על אמינותם לאורך שנים.
מחיר רכישה: יונדאי וניו 2026
- יונדאי וניו 2026: ₪131,000
- ניסאן קשקאי 2026: ₪160,900
יונדאי וניו עולה ₪131,000 לעומת ₪160,900 לקשקאי, פער משמעותי לטובת הווניו במחיר הרכישה. הוא מתאים יותר אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: יונדאי וניו 2026
- יונדאי וניו 2026: 8.0% בשנה
- ניסאן קשקאי 2026: 12.7% בשנה
הווניו מאבד מערכו 8.0% בשנה לעומת 12.7% בקשקאי, ולכן לפי הנתון הזה הוא צפוי לשמור טוב יותר על ערכו לאורך זמן.
עלויות אחזקה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: דרגה 5 מתוך 5
- ניסאן קשקאי 2026: דרגה 2 מתוך 5
הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בווניו. הפער הזה הופך אותו לעדיף כשעלות השימוש השוטפת חשובה לכם.
אמינות: תיקו
- יונדאי וניו 2026: 0 ריקולים
- ניסאן קשקאי 2026: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים. זה נתון חיובי לשניהם, אך אין בו כדי לקבוע מי יהיה אמין יותר לאורך זמן; לגבי דגמי 2026 עדיין חסרים נתוני אמינות ארוכי טווח.
בטיחות: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: ציון בטיחות 2
- ניסאן קשקאי 2026: ציון בטיחות 5
לקשקאי ציון בטיחות 5 לעומת 2 בווניו, יתרון משמעותי אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם.
חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: קבוצת זיהום 15
- ניסאן קשקאי 2026: קבוצת זיהום 4
הקשקאי נמצא בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בווניו. לכן הוא הבחירה העדיפה מבחינת נתון הזיהום.
ביצועים: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: 121 כ"ס
- ניסאן קשקאי 2026: 156 כ"ס
לקשקאי 156 כ״ס לעומת 121 כ״ס בווניו, יתרון שמורגש במיוחד כשנדרשת תאוצה או נסיעה תחת עומס. הווניו מספק ביצועים סבירים, אך לפי חוות הדעת המנוע ותיבת ה-CVT רועשים וחסרי כוח יחסית במאמץ.
מרחב ומשפחה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: 5 מושבים
- ניסאן קשקאי 2026: 5 מושבים
לשני הרכבים חמישה מושבים, אך הקשקאי מוביל במרחב ובשימושיות למשפחה. הווניו שימושי בעיר ותא המטען שלו יעיל, אך המרחב מאחור מצומצם יותר.
סיכון גניבה: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: 20.5 ל-1,000 רכבים
- ניסאן קשקאי 2026: 6.3 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של הקשקאי הוא 6.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.5 בווניו. זה יתרון ברור לקשקאי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
מהירות מכירה: יונדאי וניו 2026
- יונדאי וניו 2026: 24 ימים
- ניסאן קשקאי 2026: 40 ימים
הווניו נמכר בממוצע בתוך 24 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. המשמעות היא יתרון לווניו אם חשובה לכם מכירה מהירה יותר בעתיד.
מוניטין ושביעות רצון: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: 6 יתרונות
- ניסאן קשקאי 2026: 7 יתרונות
לקשקאי 7 יתרונות לעומת 6 לווניו, יתרון קטן לטובתו במוניטין ובשביעות רצון. ביקורות הקשקאי מציינות סביבת נהג איכותית והתנהגות כביש טובה, לצד מחיר גבוה יחסית ורעש רוח במהירות גבוהה.
פופולריות בכביש: יונדאי וניו 2026
- יונדאי וניו 2026: 4,152 על הכביש
- ניסאן קשקאי 2026: 1,148 על הכביש
על הכביש יש 4,152 וניו לעומת 1,148 קשקאי. הווניו נפוץ יותר, ולכן הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובה לכם פופולריות בכביש.
טכנולוגיה ונוחות: ניסאן קשקאי 2026
- יונדאי וניו 2026: 5 מערכות
- ניסאן קשקאי 2026: 6 מערכות
לקשקאי 6 מערכות לעומת 5 בווניו, יתרון מתון בתחום הטכנולוגיה והנוחות. ביקורות הקשקאי מציינות סביבת נהג איכותית ונוחות נסיעה טובה, בעוד הווניו מצטיין בתפעול פשוט אך בידוד הרעשים ואיכות החומרים פחות חזקים.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי וניו 2026: יונדאי וניו מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי קטן במחיר רכישה נמוך יותר, עם תמרון עירוני טוב, תפעול פשוט ושמירת ערך ומכירה מהירה לפי הנתונים.
- ניסאן קשקאי 2026: ניסאן קשקאי מתאים לכם אם אתם מעדיפים רכב פנאי משפחתי מרווח ואיכותי יותר, עם ביצועים חזקים יותר, נתוני בטיחות וזיהום עדיפים ועלויות אחזקה טובות יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
הקשקאי מוביל במספר תחומים חשובים, ובהם אחזקה, בטיחות, ביצועים, מרחב, סיכון גניבה וטכנולוגיה; ביקורותיו מתארות רכב נוח ואיכותי שמתאים יותר לשימוש משפחתי. הווניו עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, מהירות המכירה והפופולריות חשובים לכם יותר, והוא גם מציע תמרון עירוני נוח ותפעול פשוט. לכן, אם התקציב מאפשר ואתם מחפשים רכב פנאי משפחתי עשיר וחזק יותר, הקשקאי הוא הבחירה המתאימה יותר; אם אתם רוצים להוציא פחות וליהנות ממכירה מהירה יותר, בחרו בווניו. בשני הדגמים אין עדיין בסיס מספק למסקנה נחרצת על אמינותם לאורך שנים.
איזה רכב זול יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
יונדאי וניו 2026 (₪131,000 לעומת ₪160,900). יונדאי וניו עולה ₪131,000 לעומת ₪160,900 לקשקאי, פער משמעותי לטובת הווניו במחיר הרכישה. הוא מתאים יותר אם חשוב לכם להקטין את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
יונדאי וניו 2026 (8.0% בשנה לעומת 12.7% בשנה). הווניו מאבד מערכו 8.0% בשנה לעומת 12.7% בקשקאי, ולכן לפי הנתון הזה הוא צפוי לשמור טוב יותר על ערכו לאורך זמן.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הקשקאי מוביל בעלויות האחזקה, בדרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בווניו. הפער הזה הופך אותו לעדיף כשעלות השימוש השוטפת חשובה לכם.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). לקשקאי ציון בטיחות 5 לעומת 2 בווניו, יתרון משמעותי אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). הקשקאי נמצא בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 15 בווניו. לכן הוא הבחירה העדיפה מבחינת נתון הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (156 כ"ס לעומת 121 כ"ס). לקשקאי 156 כ״ס לעומת 121 כ״ס בווניו, יתרון שמורגש במיוחד כשנדרשת תאוצה או נסיעה תחת עומס. הווניו מספק ביצועים סבירים, אך לפי חוות הדעת המנוע ותיבת ה-CVT רועשים וחסרי כוח יחסית במאמץ.
איזה רכב מרווח יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). לשני הרכבים חמישה מושבים, אך הקשקאי מוביל במרחב ובשימושיות למשפחה. הווניו שימושי בעיר ותא המטען שלו יעיל, אך המרחב מאחור מצומצם יותר.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (6.3 ל-1,000 רכבים לעומת 20.5 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של הקשקאי הוא 6.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.5 בווניו. זה יתרון ברור לקשקאי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
יונדאי וניו 2026 (24 ימים לעומת 40 ימים). הווניו נמכר בממוצע בתוך 24 ימים, לעומת 40 ימים לקשקאי. המשמעות היא יתרון לווניו אם חשובה לכם מכירה מהירה יותר בעתיד.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לקשקאי 7 יתרונות לעומת 6 לווניו, יתרון קטן לטובתו במוניטין ובשביעות רצון. ביקורות הקשקאי מציינות סביבת נהג איכותית והתנהגות כביש טובה, לצד מחיר גבוה יחסית ורעש רוח במהירות גבוהה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
יונדאי וניו 2026 (4,152 על הכביש לעומת 1,148 על הכביש). על הכביש יש 4,152 וניו לעומת 1,148 קשקאי. הווניו נפוץ יותר, ולכן הוא הבחירה המתאימה יותר אם חשובה לכם פופולריות בכביש.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי וניו או ניסאן קשקאי?
ניסאן קשקאי 2026 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לקשקאי 6 מערכות לעומת 5 בווניו, יתרון מתון בתחום הטכנולוגיה והנוחות. ביקורות הקשקאי מציינות סביבת נהג איכותית ונוחות נסיעה טובה, בעוד הווניו מצטיין בתפעול פשוט אך בידוד הרעשים ואיכות החומרים פחות חזקים.
יונדאי וניו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות