אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20? השוואה מלאה 2019
ההמלצה שלנו
לרכב שימושי ומאוזן יותר, ה-i20 היא הבחירה המתאימה לרוב הקונים: היא מובילה בשמירת ערך, בבטיחות, בחיסכון ובמכירה חוזרת. הג׳ולייטה עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מנוע חזק יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ואתם מוכנים להתפשר על שוק יד שנייה מצומצם. לפני קנייה, בדקו את התיבה הדו-מצמדית ב-i20 ואת היסטוריית הטיפולים של כל אחת מהמכוניות. בג׳ולייטה כדאי להביא בחשבון גם את נוחות המושבים מאחור ואת עלויות התחזוקה.
מחיר רכישה: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: ₪52,650
- יונדאי i20 2019: ₪55,000
הג׳ולייטה זולה יותר במחיר הרכישה: ₪52,650 לעומת ₪55,000 ל-i20. הפער הוא ₪2,350, כך שהאלפא דורשת פחות כסף בקנייה.
שמירת ערך: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 13.2% בשנה
- יונדאי i20 2019: 7.7% בשנה
ה-i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 7.7% לעומת 13.2% בג׳ולייטה. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא באובדן ערך מתון יותר ביונדאי.
עלויות אחזקה: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: דרגה 5 מתוך 5
- יונדאי i20 2019: דרגה 4 מתוך 5
ה-i20 מובילה במדד עלויות האחזקה, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג׳ולייטה. זהו יתרון ליונדאי בשיקול ההוצאות השוטפות.
אמינות: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 0 ריקולים
- יונדאי i20 2019: 1 ריקולים
הג׳ולייטה מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 1 ב-i20. אין בכך לבדו תמונה מלאה של אמינות, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.
בטיחות: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 6 כריות אוויר
- יונדאי i20 2019: ציון בטיחות 1
ה-i20 מובילה במדד הבטיחות, בעוד שבג׳ולייטה מצוינות 6 כריות אוויר. בבחינת רכב משומש חשוב לבדוק גם את רמת האבזור והמערכות ברכב המסוים, שכן הן עשויות להשתנות בין גרסאות.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: קבוצת זיהום 15
- יונדאי i20 2019: קבוצת זיהום 11
ה-i20 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 15 בג׳ולייטה. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות לפליטות נמוכות יותר.
ביצועים: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 170 כ"ס
- יונדאי i20 2019: 100 כ"ס
הג׳ולייטה חזקה יותר: 170 כ״ס לעומת 100 כ״ס ב-i20. הפער מורגש לטובת האלפא למי שמחפשים מנוע חזק ואופי נהיגה נמרץ יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 5 מושבים
- יונדאי i20 2019: 5 מושבים
שתי המכוניות מציעות 5 מושבים, ואין יתרון במספר המושבים לאחת מהן. בפועל, כדאי לבדוק את נוחות הישיבה והמרווח מאחור, שהם נקודות חולשה יחסיות בג׳ולייטה.
סיכון גניבה: אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 3.4 ל-1,000 רכבים
- יונדאי i20 2019: 6.4 ל-1,000 רכבים
הג׳ולייטה מובילה בסיכון גניבה, עם 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 6.4 ב-i20. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר באלפא.
מהירות מכירה: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 39 ימים
- יונדאי i20 2019: 34 ימים
ה-i20 נמכרת מהר יותר בממוצע: 34 ימים לעומת 39 ימים בג׳ולייטה. הפער קטן יחסית, אך היונדאי עשויה להיות קלה יותר למכירה.
מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 6 יתרונות
- יונדאי i20 2019: 7 יתרונות
ה-i20 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בג׳ולייטה. לצד זאת, הג׳ולייטה מציעה עיצוב ייחודי ואופי פרימיום, אך שוק היד השנייה שלה מצומצם יותר.
פופולריות בכביש: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 171 על הכביש
- יונדאי i20 2019: 5,164 על הכביש
ה-i20 נפוצה בהרבה בכבישים, עם 5,164 מכוניות לעומת 171 ג׳ולייטות. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת קונים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: יונדאי i20 2019
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: 4 מערכות
- יונדאי i20 2019: 5 מערכות
ה-i20 מובילה במספר המערכות: 5 לעומת 4 בג׳ולייטה. בדקו את האבזור ברכב הספציפי, וב-i20 במיוחד אם מערכות הבטיחות מקוריות או מבוססות על מובילאיי שהותקן מקומית.
למי מתאים כל רכב
- אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019: הג׳ולייטה מתאימה לכם אם אתם מחפשים עיצוב ייחודי, מנוע חזק ואופי פרימיום, ומוכנים לשוק משומשות מצומצם יותר ולבדיקה קפדנית של היסטוריית הטיפולים.
- יונדאי i20 2019: ה-i20 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית שימושית ונפוצה עם יתרונות בשמירת ערך, בחיסכון ובמכירה חוזרת, ויכולים לבדוק היטב את פעולת התיבה ואת מערכות הבטיחות בגרסה המסוימת.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
לרכב שימושי ומאוזן יותר, ה-i20 היא הבחירה המתאימה לרוב הקונים: היא מובילה בשמירת ערך, בבטיחות, בחיסכון ובמכירה חוזרת. הג׳ולייטה עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, מנוע חזק יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ואתם מוכנים להתפשר על שוק יד שנייה מצומצם. לפני קנייה, בדקו את התיבה הדו-מצמדית ב-i20 ואת היסטוריית הטיפולים של כל אחת מהמכוניות. בג׳ולייטה כדאי להביא בחשבון גם את נוחות המושבים מאחור ואת עלויות התחזוקה.
איזה רכב זול יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (₪52,650 לעומת ₪55,000). הג׳ולייטה זולה יותר במחיר הרכישה: ₪52,650 לעומת ₪55,000 ל-i20. הפער הוא ₪2,350, כך שהאלפא דורשת פחות כסף בקנייה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (7.7% בשנה לעומת 13.2% בשנה). ה-i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 7.7% לעומת 13.2% בג׳ולייטה. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא באובדן ערך מתון יותר ביונדאי.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ה-i20 מובילה במדד עלויות האחזקה, עם דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בג׳ולייטה. זהו יתרון ליונדאי בשיקול ההוצאות השוטפות.
איזה רכב אמין יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). הג׳ולייטה מובילה במספר הריקולים: 0 לעומת 1 ב-i20. אין בכך לבדו תמונה מלאה של אמינות, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת מצב הרכב הספציפי.
איזה רכב בטיחותי יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). ה-i20 מובילה במדד הבטיחות, בעוד שבג׳ולייטה מצוינות 6 כריות אוויר. בבחינת רכב משומש חשוב לבדוק גם את רמת האבזור והמערכות ברכב המסוים, שכן הן עשויות להשתנות בין גרסאות.
איזה רכב חסכוני יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (קבוצת זיהום 11 לעומת קבוצת זיהום 15). ה-i20 מובילה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 11 לעומת 15 בג׳ולייטה. זהו יתרון למי שמייחס חשיבות לפליטות נמוכות יותר.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (170 כ"ס לעומת 100 כ"ס). הג׳ולייטה חזקה יותר: 170 כ״ס לעומת 100 כ״ס ב-i20. הפער מורגש לטובת האלפא למי שמחפשים מנוע חזק ואופי נהיגה נמרץ יותר.
איזה רכב נגנב פחות, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
אלפא רומיאו ג'ולייטה 2019 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 רכבים). הג׳ולייטה מובילה בסיכון גניבה, עם 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 6.4 ב-i20. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר באלפא.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (34 ימים לעומת 39 ימים). ה-i20 נמכרת מהר יותר בממוצע: 34 ימים לעומת 39 ימים בג׳ולייטה. הפער קטן יחסית, אך היונדאי עשויה להיות קלה יותר למכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-i20 מובילה במוניטין ובשביעות רצון, עם 7 יתרונות לעומת 6 בג׳ולייטה. לצד זאת, הג׳ולייטה מציעה עיצוב ייחודי ואופי פרימיום, אך שוק היד השנייה שלה מצומצם יותר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (5,164 על הכביש לעומת 171 על הכביש). ה-i20 נפוצה בהרבה בכבישים, עם 5,164 מכוניות לעומת 171 ג׳ולייטות. תפוצה רחבה עשויה להקל על מציאת קונים, אך אינה מבטיחה מצב טוב יותר של רכב מסוים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, אלפא רומיאו ג'ולייטה או יונדאי i20?
יונדאי i20 2019 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). ה-i20 מובילה במספר המערכות: 5 לעומת 4 בג׳ולייטה. בדקו את האבזור ברכב הספציפי, וב-i20 במיוחד אם מערכות הבטיחות מקוריות או מבוססות על מובילאיי שהותקן מקומית.
אלפא רומיאו ג'ולייטה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות