יונדאי i20 או קיה סיד? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

יונדאי i20 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, תפוצה רחבה וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה סיד עדיפה אם אתם זקוקים לתא מטען גדול יותר וליותר כוח, ומעדיפים את יתרונה במדד הריקולים. בשתי המכוניות עלויות האחזקה, ציון הבטיחות וקבוצת הזיהום זהים, כך שאלה אינם גורמים שמכריעים ביניהן. לפני הקנייה בדקו במיוחד את פעולת התיבה הדו-מצמדית, היסטוריית הטיפולים, רמת האבזור ומצב הנוחות והמרכב ברכב המסוים.

מחיר רכישה: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: ₪93,000
  • קיה סיד 2024: ₪95,983

יונדאי i20 מובילה במחיר רכישה של ₪93,000 לעומת ₪95,983 לקיה סיד. הפער הוא ₪2,983, כך שה-i20 משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 11.2% בשנה
  • קיה סיד 2024: 16.3% בשנה

יונדאי i20 מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 11.2% לעומת 16.3% בקיה סיד. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לסייע לשמור על ערך הרכב בעת המכירה.

עלויות אחזקה: תיקו

  • יונדאי i20 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • קיה סיד 2024: דרגה 5 מתוך 5

שתי המכוניות נמצאות בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון מעשי ברור לאחת מהן.

אמינות: קיה סיד 2024

  • יונדאי i20 2024: 1 ריקולים
  • קיה סיד 2024: 0 ריקולים

קיה סיד מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת ריקול אחד ביונדאי i20. כדאי עדיין לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת תפקוד התיבה הדו-מצמדית בשתי המכוניות.

בטיחות: תיקו

  • יונדאי i20 2024: ציון בטיחות 1
  • קיה סיד 2024: ציון בטיחות 1

שתי המכוניות קיבלו ציון בטיחות 1, ולכן המדד אינו מבדיל ביניהן. רמת אבזור הבטיחות עשויה להשתנות לפי רמת הגימור, וכדאי לבדוק אותה ברכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • יונדאי i20 2024: קבוצת זיהום 13
  • קיה סיד 2024: קבוצת זיהום 13

שתיהן נמצאות בקבוצת זיהום 13, כך שאין יתרון לאחת מהן במדד הזה.

ביצועים: קיה סיד 2024

  • יונדאי i20 2024: 100 כ"ס
  • קיה סיד 2024: 140 כ"ס

קיה סיד מובילה עם 140 כ״ס לעומת 100 כ״ס ביונדאי i20. הפער מורגש במיוחד כשאתם רוצים יותר כוח להאצות ולעקיפות, אם כי הביקורות מציינות שגם לסיד ביצועים טובים וגם ל-i20 ביצועים בינוניים בעומס.

מרחב ומשפחה: קיה סיד 2024

  • יונדאי i20 2024: 5 מושבים
  • קיה סיד 2024: 5 מושבים

קיה סיד מתאימה יותר לשימוש משפחתי ולהעמסה: היא סטיישן עם תא מטען בנפח 512 ליטר, לעומת 352 ליטר ב-i20. שתיהן מציעות חמישה מושבים, אך הסיד מספקת יותר נפח שימושי למטען.

סיכון גניבה: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 6.4 ל-1,000 רכבים
  • קיה סיד 2024: 7.3 ל-1,000 רכבים

יונדאי i20 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 ל-1,000 בקיה סיד. ההבדל קטן, אך הוא לטובת ה-i20.

מהירות מכירה: קיה סיד 2024

  • יונדאי i20 2024: 24 ימים
  • קיה סיד 2024: 22 ימים

קיה סיד מובילה במהירות המכירה, עם 22 ימים לעומת 24 ימים ליונדאי i20. מדובר בפער של יומיים בלבד, והביקורות מציינות שהביקוש הפרטי לסיד מוגבל.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 6 יתרונות
  • קיה סיד 2024: 7 יתרונות

יונדאי i20 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון; הביקורות מתארות אותה כשימושית, מעוצבת ובעלת התנהגות כביש טובה, לצד חולשות בנוחות ובבידוד הרעשים. בקיה סיד היתרונות הבולטים בביקורות הם הביצועים והשימושיות, אך תא הנוסעים והאבזור מתוארים כמיושנים יחסית.

פופולריות בכביש: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 1,984 על הכביש
  • קיה סיד 2024: 459 על הכביש

יונדאי i20 נפוצה יותר בכביש, עם 1,984 רכבים לעומת 459 קיה סיד. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, קונים והשוואות לקראת מכירה.

טכנולוגיה ונוחות: יונדאי i20 2024

  • יונדאי i20 2024: 5 מערכות
  • קיה סיד 2024: 4 מערכות

יונדאי i20 מובילה במספר המערכות, עם 5 לעומת 4 בקיה סיד. היתרון הוא בתוספת מערכת אחת, אבל כדאי לוודא אילו מערכות מותקנות בפועל ברמת הגימור של הרכב.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי i20 2024: יונדאי i20 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מכונית קטנה וזולה יותר לרכישה, עם שמירת ערך טובה, תפוצה רחבה ואבזור שתלוי ברמת הגימור.
  • קיה סיד 2024: קיה סיד מתאימה לכם אם אתם זקוקים לסטיישן שימושית עם תא מטען גדול וביצועים חזקים יותר, ומוכנים לקבל תא נוסעים ואבזור מיושנים יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 היא הבחירה המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, תפוצה רחבה וסיכון גניבה נמוך יותר. קיה סיד עדיפה אם אתם זקוקים לתא מטען גדול יותר וליותר כוח, ומעדיפים את יתרונה במדד הריקולים. בשתי המכוניות עלויות האחזקה, ציון הבטיחות וקבוצת הזיהום זהים, כך שאלה אינם גורמים שמכריעים ביניהן. לפני הקנייה בדקו במיוחד את פעולת התיבה הדו-מצמדית, היסטוריית הטיפולים, רמת האבזור ומצב הנוחות והמרכב ברכב המסוים.

איזה רכב זול יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (₪93,000 לעומת ₪95,983). יונדאי i20 מובילה במחיר רכישה של ₪93,000 לעומת ₪95,983 לקיה סיד. הפער הוא ₪2,983, כך שה-i20 משאירה לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (11.2% בשנה לעומת 16.3% בשנה). יונדאי i20 מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 11.2% לעומת 16.3% בקיה סיד. בפועל, שיעור הירידה הנמוך יותר עשוי לסייע לשמור על ערך הרכב בעת המכירה.

איזה רכב אמין יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

קיה סיד 2024 (0 ריקולים לעומת 1 ריקולים). קיה סיד מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת ריקול אחד ביונדאי i20. כדאי עדיין לבדוק את היסטוריית הטיפולים ואת תפקוד התיבה הדו-מצמדית בשתי המכוניות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

קיה סיד 2024 (140 כ"ס לעומת 100 כ"ס). קיה סיד מובילה עם 140 כ״ס לעומת 100 כ״ס ביונדאי i20. הפער מורגש במיוחד כשאתם רוצים יותר כוח להאצות ולעקיפות, אם כי הביקורות מציינות שגם לסיד ביצועים טובים וגם ל-i20 ביצועים בינוניים בעומס.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

קיה סיד 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). קיה סיד מתאימה יותר לשימוש משפחתי ולהעמסה: היא סטיישן עם תא מטען בנפח 512 ליטר, לעומת 352 ליטר ב-i20. שתיהן מציעות חמישה מושבים, אך הסיד מספקת יותר נפח שימושי למטען.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (6.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 ל-1,000 רכבים). יונדאי i20 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.3 ל-1,000 בקיה סיד. ההבדל קטן, אך הוא לטובת ה-i20.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי i20 או קיה סיד?

קיה סיד 2024 (22 ימים לעומת 24 ימים). קיה סיד מובילה במהירות המכירה, עם 22 ימים לעומת 24 ימים ליונדאי i20. מדובר בפער של יומיים בלבד, והביקורות מציינות שהביקוש הפרטי לסיד מוגבל.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). יונדאי i20 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון; הביקורות מתארות אותה כשימושית, מעוצבת ובעלת התנהגות כביש טובה, לצד חולשות בנוחות ובבידוד הרעשים. בקיה סיד היתרונות הבולטים בביקורות הם הביצועים והשימושיות, אך תא הנוסעים והאבזור מתוארים כמיושנים יחסית.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (1,984 על הכביש לעומת 459 על הכביש). יונדאי i20 נפוצה יותר בכביש, עם 1,984 רכבים לעומת 459 קיה סיד. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, קונים והשוואות לקראת מכירה.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי i20 או קיה סיד?

יונדאי i20 2024 (5 מערכות לעומת 4 מערכות). יונדאי i20 מובילה במספר המערכות, עם 5 לעומת 4 בקיה סיד. היתרון הוא בתוספת מערכת אחת, אבל כדאי לוודא אילו מערכות מותקנות בפועל ברמת הגימור של הרכב.

יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה סיד בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם