הונדה CR-V או ניסאן קשקאי? השוואה מלאה 2021

ההמלצה שלנו

ה-CR-V הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם אמינות, ביצועים חזקים יותר לפי ההספק, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה; הוא גם מוביל בהערכה הכוללת. הקשקאי עדיף אם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ציון בטיחות, חיסכון ואבזור הם בראש סדר העדיפויות שלכם. בשני הדגמים עלויות האחזקה באותה דרגה ומספר המושבים זהה, אך כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת פעולת המערכות ברכב הספציפי. לפני רכישה, בדקו גם את נוחות הנסיעה ורעשי הדרך בקשקאי ואת בידוד הרעשים והביצועים ב-CR-V.

מחיר רכישה: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: ₪116,000
  • ניסאן קשקאי 2021: ₪91,500

הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪91,500 לעומת ₪116,000 ל-CR-V, פער משמעותי בתקציב הראשוני.

שמירת ערך: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: 14.4% בשנה
  • ניסאן קשקאי 2021: 8.6% בשנה

הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידה שנתית של 8.6% לעומת 14.4% ב-CR-V, כלומר צפויה שחיקה מתונה יותר בערכו.

עלויות אחזקה: תיקו

  • הונדה CR-V 2021: דרגה 5 מתוך 5
  • ניסאן קשקאי 2021: דרגה 5 מתוך 5

שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.

אמינות: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 0 ריקולים
  • ניסאן קשקאי 2021: 4 ריקולים

ה-CR-V מוביל באמינות, עם 0 ריקולים לעומת 4 בקשקאי. גם המוניטין הכללי של הונדה טוב, אך עדיין כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני של הרכב הספציפי.

בטיחות: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: ציון בטיחות 1
  • ניסאן קשקאי 2021: ציון בטיחות 2

הקשקאי מוביל בציון הבטיחות: 2 לעומת 1 ב-CR-V, ומציע אבזור בטיחות מתקדם ועשיר.

חיסכון ואיכות סביבה: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: קבוצת זיהום 15
  • ניסאן קשקאי 2021: קבוצת זיהום 14

הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 14 לעומת 15 ב-CR-V. עם זאת, במבחן אחד צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.2 ק״מ לליטר, כך שהנתון אינו מבטיח הוצאה נמוכה בפועל.

ביצועים: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 193 כ"ס
  • ניסאן קשקאי 2021: 156 כ"ס

ה-CR-V מוביל בהספק, עם 193 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. בפועל, ביקורות מציינות שביצועי גרסת הטורבו של ה-CR-V סבירים בלבד, בעוד הקשקאי מתואר כזריז בשימוש יומיומי.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • הונדה CR-V 2021: 5 מושבים
  • ניסאן קשקאי 2021: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים. ה-CR-V מתואר כמרווח במיוחד, עם תא מטען גדול, והקשקאי מציע מרווח טוב מאחור ותא מטען שימושי.

סיכון גניבה: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 0.4 ל-1,000 רכבים
  • ניסאן קשקאי 2021: 6.3 ל-1,000 רכבים

ה-CR-V מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי, פער שכדאי להביא בחשבון בבחירה ובביטוח.

מהירות מכירה: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 34 ימים
  • ניסאן קשקאי 2021: 40 ימים

ה-CR-V נמכר בממוצע בתוך 34 ימים, לעומת 40 ימים בקשקאי, ולכן צפוי להיות קל יותר למכור אותו במהירות.

מוניטין ושביעות רצון: הונדה CR-V 2021

  • הונדה CR-V 2021: 7 יתרונות
  • ניסאן קשקאי 2021: 9 יתרונות

ה-CR-V מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שבספירת היתרונות מופיעים 7 יתרונות ל-CR-V לעומת 9 בקשקאי; המספרים לבדם אינם מסבירים את היתרון במדד.

פופולריות בכביש: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: 314 על הכביש
  • ניסאן קשקאי 2021: 3,301 על הכביש

הקשקאי נפוץ הרבה יותר בכביש: 3,301 רכבים לעומת 314 ל-CR-V. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים, אך אינה מעידה כשלעצמה על מצב של מכונית מסוימת.

טכנולוגיה ונוחות: ניסאן קשקאי 2021

  • הונדה CR-V 2021: 5 מערכות
  • ניסאן קשקאי 2021: 6 מערכות

הקשקאי מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ב-CR-V. בביקורות מצוינים תא נוסעים איכותי והנדסת אנוש טובה, לצד דיווחים נקודתיים על מולטימדיה איטית.

למי מתאים כל רכב

  • הונדה CR-V 2021: הונדה CR-V 2021 מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי מרווח ושימושי, עם מוניטין אמינות טוב, ביצועים חזקים יותר לפי ההספק וסיכון גניבה נמוך.
  • ניסאן קשקאי 2021: ניסאן קשקאי 2021 מתאים לכם אם אתם רוצים להוציא פחות בקנייה וחשובים לכם שמירת ערך, אבזור בטיחות וטכנולוגיה, לצד רכב משפחתי זריז ונוח לשימוש יומיומי.

שאלות נפוצות

מה עדיף, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ה-CR-V הוא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם אמינות, ביצועים חזקים יותר לפי ההספק, סיכון גניבה נמוך ומכירה מהירה; הוא גם מוביל בהערכה הכוללת. הקשקאי עדיף אם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ציון בטיחות, חיסכון ואבזור הם בראש סדר העדיפויות שלכם. בשני הדגמים עלויות האחזקה באותה דרגה ומספר המושבים זהה, אך כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת פעולת המערכות ברכב הספציפי. לפני רכישה, בדקו גם את נוחות הנסיעה ורעשי הדרך בקשקאי ואת בידוד הרעשים והביצועים ב-CR-V.

איזה רכב זול יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (₪91,500 לעומת ₪116,000). הקשקאי זול יותר לרכישה: ₪91,500 לעומת ₪116,000 ל-CR-V, פער משמעותי בתקציב הראשוני.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (8.6% בשנה לעומת 14.4% בשנה). הקשקאי מוביל בשמירת ערך: ירידה שנתית של 8.6% לעומת 14.4% ב-CR-V, כלומר צפויה שחיקה מתונה יותר בערכו.

איזה רכב אמין יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

הונדה CR-V 2021 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). ה-CR-V מוביל באמינות, עם 0 ריקולים לעומת 4 בקשקאי. גם המוניטין הכללי של הונדה טוב, אך עדיין כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב מכני של הרכב הספציפי.

איזה רכב בטיחותי יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). הקשקאי מוביל בציון הבטיחות: 2 לעומת 1 ב-CR-V, ומציע אבזור בטיחות מתקדם ועשיר.

איזה רכב חסכוני יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). הקשקאי מוביל במדד החיסכון ואיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 14 לעומת 15 ב-CR-V. עם זאת, במבחן אחד צריכת הדלק שלו הייתה כ-12.2 ק״מ לליטר, כך שהנתון אינו מבטיח הוצאה נמוכה בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

הונדה CR-V 2021 (193 כ"ס לעומת 156 כ"ס). ה-CR-V מוביל בהספק, עם 193 כ״ס לעומת 156 כ״ס בקשקאי. בפועל, ביקורות מציינות שביצועי גרסת הטורבו של ה-CR-V סבירים בלבד, בעוד הקשקאי מתואר כזריז בשימוש יומיומי.

איזה רכב נגנב פחות, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

הונדה CR-V 2021 (0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 ל-1,000 רכבים). ה-CR-V מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.4 ל-1,000 רכבים לעומת 6.3 בקשקאי, פער שכדאי להביא בחשבון בבחירה ובביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

הונדה CR-V 2021 (34 ימים לעומת 40 ימים). ה-CR-V נמכר בממוצע בתוך 34 ימים, לעומת 40 ימים בקשקאי, ולכן צפוי להיות קל יותר למכור אותו במהירות.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

הונדה CR-V 2021 (7 יתרונות לעומת 9 יתרונות). ה-CR-V מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שבספירת היתרונות מופיעים 7 יתרונות ל-CR-V לעומת 9 בקשקאי; המספרים לבדם אינם מסבירים את היתרון במדד.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (3,301 על הכביש לעומת 314 על הכביש). הקשקאי נפוץ הרבה יותר בכביש: 3,301 רכבים לעומת 314 ל-CR-V. הנפוצות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים, אך אינה מעידה כשלעצמה על מצב של מכונית מסוימת.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, הונדה CR-V או ניסאן קשקאי?

ניסאן קשקאי 2021 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). הקשקאי מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 ב-CR-V. בביקורות מצוינים תא נוסעים איכותי והנדסת אנוש טובה, לצד דיווחים נקודתיים על מולטימדיה איטית.

הונדה CR-V בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

ניסאן קשקאי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם