פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
לפי סדרי העדיפויות שלכם, יונדאי טוסון היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר ונפוצה יותר, ובמדד הריקולים יש לה יתרון. מוסטנג Mach-E עדיפה אם בטיחות, ביצועים, טכנולוגיה ומוניטין חשובים לכם יותר, ואתם מוכנים למחיר רכישה גבוה יותר ולעלויות בעלות שעלולות להיות גבוהות. שתי המכוניות מציעות חמישה מושבים, אך כדאי להשוות את פתרונות המטען לפי הצרכים שלכם. אם תבחרו בטוסון 1.6 טורבו, בדקו במיוחד את תיבת ה-DCT ואת תיעוד הטיפולים; גרסת 2.0 משודכת לתיבה אוטומטית רגילה.
מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: ₪160,000
- יונדאי טוסון 2022: ₪119,000
יונדאי טוסון מוביל במחיר רכישה של ₪119,000 לעומת ₪160,000 למוסטנג Mach-E, פער של ₪41,000 שמפחית משמעותית את ההוצאה הראשונית. גם בשמירת ערך הטוסון מוביל: ירידה של 9.4% בשנה לעומת 10.4% במוסטנג.
שמירת ערך: יונדאי טוסון 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 10.4% בשנה
- יונדאי טוסון 2022: 9.4% בשנה
אמינות: יונדאי טוסון 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 14 ריקולים
- יונדאי טוסון 2022: 0 ריקולים
לטוסון 0 ריקולים לעומת 14 במוסטנג Mach-E, יתרון ברור במדד הזה. עם זאת, בטוסון 1.6 טורבו כדאי לבדוק היטב את פעולת תיבת ה-DCT ואת היסטוריית הטיפולים.
בטיחות: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: ציון בטיחות 2.5
- יונדאי טוסון 2022: ציון בטיחות 2
מוסטנג Mach-E מובילה עם ציון בטיחות 2.5 לעומת 2 בטוסון. לשתיהן מערכות בטיחות עשירות, אך היתרון במדד הזה הוא למוסטנג.
ביצועים: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 292 כ"ס
- יונדאי טוסון 2022: 180 כ"ס
מוסטנג Mach-E מציעה 292 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון, פער שמורגש בכוח הזמין ובזריזות. בטוסון, גרסת 1.6 טורבו מציעה ביצועים עדיפים על גרסת 2.0 ליטר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 5 מושבים
- יונדאי טוסון 2022: 5 מושבים
שתיהן מציעות 5 מושבים ומתאימות לשימוש משפחתי. לטוסון תא מטען גדול של 515 ליטר, ולמוסטנג Mach-E תא מטען אחורי בנפח 402-1,420 ליטר וגם תא קדמי נוסף בנפח 100 ליטר.
מוניטין ושביעות רצון: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 5 יתרונות
- יונדאי טוסון 2022: 7 יתרונות
מוסטנג Mach-E מובילה במדד המוניטין והשביעות רצון, עם 5 יתרונות לעומת 7 בטוסון. לטוסון יש יתרונות שימושיים למשפחה, אך בביקורות מצוינים גם בידוד רעשים בינוני ונוחות פחות טובה על שיבושים.
פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 119 על הכביש
- יונדאי טוסון 2022: 7,304 על הכביש
הטוסון נפוצה בהרבה בכבישים, עם 7,304 רכבים לעומת 119 למוסטנג Mach-E. הנפוצות עשויה להקל על מציאת רכבים להשוואה ועל היכרות עם הדגם בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: פורד מוסטנג Mach-E 2022
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: 6 מערכות
- יונדאי טוסון 2022: 5 מערכות
מוסטנג Mach-E מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בטוסון, לצד תא נוסעים מודרני ומסך מרכזי גדול. הטוסון מציעה גם היא אבזור ומערכות בטיחות עשירים.
למי מתאים כל רכב
- פורד מוסטנג Mach-E 2022: מוסטנג Mach-E מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר חשמלי עם ביצועים חזקים, מערכות בטיחות רבות ותא נוסעים מודרני, ומוכנים למחיר ולעלויות בעלות גבוהים יותר.
- יונדאי טוסון 2022: יונדאי טוסון מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי משפחתי נפוץ וזול יותר לרכישה, עם מרחב ותא מטען שימושיים, ומוכנים לבדוק היטב את הגרסה ואת מצב תיבת ההילוכים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
לפי סדרי העדיפויות שלכם, יונדאי טוסון היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר, שומרת ערך טוב יותר ונפוצה יותר, ובמדד הריקולים יש לה יתרון. מוסטנג Mach-E עדיפה אם בטיחות, ביצועים, טכנולוגיה ומוניטין חשובים לכם יותר, ואתם מוכנים למחיר רכישה גבוה יותר ולעלויות בעלות שעלולות להיות גבוהות. שתי המכוניות מציעות חמישה מושבים, אך כדאי להשוות את פתרונות המטען לפי הצרכים שלכם. אם תבחרו בטוסון 1.6 טורבו, בדקו במיוחד את תיבת ה-DCT ואת תיעוד הטיפולים; גרסת 2.0 משודכת לתיבה אוטומטית רגילה.
איזה רכב זול יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (₪119,000 לעומת ₪160,000). יונדאי טוסון מוביל במחיר רכישה של ₪119,000 לעומת ₪160,000 למוסטנג Mach-E, פער של ₪41,000 שמפחית משמעותית את ההוצאה הראשונית. גם בשמירת ערך הטוסון מוביל: ירידה של 9.4% בשנה לעומת 10.4% במוסטנג.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (9.4% בשנה לעומת 10.4% בשנה).
איזה רכב אמין יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (0 ריקולים לעומת 14 ריקולים). לטוסון 0 ריקולים לעומת 14 במוסטנג Mach-E, יתרון ברור במדד הזה. עם זאת, בטוסון 1.6 טורבו כדאי לבדוק היטב את פעולת תיבת ה-DCT ואת היסטוריית הטיפולים.
איזה רכב בטיחותי יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (ציון בטיחות 2.5 לעומת ציון בטיחות 2). מוסטנג Mach-E מובילה עם ציון בטיחות 2.5 לעומת 2 בטוסון. לשתיהן מערכות בטיחות עשירות, אך היתרון במדד הזה הוא למוסטנג.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (292 כ"ס לעומת 180 כ"ס). מוסטנג Mach-E מציעה 292 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון, פער שמורגש בכוח הזמין ובזריזות. בטוסון, גרסת 1.6 טורבו מציעה ביצועים עדיפים על גרסת 2.0 ליטר.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (5 יתרונות לעומת 7 יתרונות). מוסטנג Mach-E מובילה במדד המוניטין והשביעות רצון, עם 5 יתרונות לעומת 7 בטוסון. לטוסון יש יתרונות שימושיים למשפחה, אך בביקורות מצוינים גם בידוד רעשים בינוני ונוחות פחות טובה על שיבושים.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
יונדאי טוסון 2022 (7,304 על הכביש לעומת 119 על הכביש). הטוסון נפוצה בהרבה בכבישים, עם 7,304 רכבים לעומת 119 למוסטנג Mach-E. הנפוצות עשויה להקל על מציאת רכבים להשוואה ועל היכרות עם הדגם בשוק המקומי.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, פורד מוסטנג Mach-E או יונדאי טוסון?
פורד מוסטנג Mach-E 2022 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). מוסטנג Mach-E מובילה עם 6 מערכות לעומת 5 בטוסון, לצד תא נוסעים מודרני ומסך מרכזי גדול. הטוסון מציעה גם היא אבזור ומערכות בטיחות עשירים.
פורד מוסטנג Mach-E בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול יונדאי טוסון
- אאודי Q2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סיל U מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 7 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול פורד מוסטנג Mach-E
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- שברולט אקווינוקס מול יונדאי טוסון