די.אס 7 או קיה ספורטז'? השוואה מלאה 2022

ההמלצה שלנו

בהשוואה הכוללת, די.אס 7 מתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים, עלויות האחזקה היחסיות, קבוצת הזיהום וסיכון גניבה נמוך יותר, ואתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי ומאובזר. קיה ספורטאז' עדיפה אם אתם רוצים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ורכב נפוץ. לפני החלטה על הדי.אס, קחו בחשבון את ירידת הערך ועלויות הטיפולים האפשריות; בספורטאז' בדקו צריכת דלק ואת היסטוריית הטיפול במולטימדיה ובחיישנים. בשני המקרים חשוב לבדוק את הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והריקולים.

מחיר רכישה: קיה ספורטז' 2022

  • די.אס 7 2022: ₪132,000
  • קיה ספורטז' 2022: ₪113,990

קיה ספורטאז' זולה יותר לרכישה: ₪113,990 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7. הפער הוא כמעט ₪18,000, כך שהספורטאז' משאירה לכם יותר מרווח בתקציב.

שמירת ערך: קיה ספורטז' 2022

  • די.אס 7 2022: 23.2% בשנה
  • קיה ספורטז' 2022: 10.0% בשנה

הספורטאז' מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 10.0% לעומת 23.2% בדי.אס 7. הפער משמעותי ועשוי להפוך את הקיה לבחירה עדיפה אם אתם מתכננים למכור בהמשך.

עלויות אחזקה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: דרגה 1 מתוך 5
  • קיה ספורטז' 2022: דרגה 5 מתוך 5

לדי.אס 7 עלויות אחזקה בדרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בספורטאז'. זה יתרון ברור לדי.אס בדירוג, אם כי ביקורות מציינות שטיפולים וחלפים ברכב היוקרתי עלולים להיות יקרים.

אמינות: תיקו

  • די.אס 7 2022: 1 ריקולים
  • קיה ספורטז' 2022: 1 ריקולים

אין יתרון ברור לאחד הרכבים: לשניהם מופיע ריקול אחד. בשניהם כדאי לבדוק את היסטוריית הטיפולים והריקולים של הרכב המסוים, ובספורטאז' גם אם טופלו דיווחים על תקלות במולטימדיה ובחיישנים.

בטיחות: קיה ספורטז' 2022

  • די.אס 7 2022: ציון בטיחות 2
  • קיה ספורטז' 2022: ציון בטיחות 4

הספורטאז' מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בדי.אס 7. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זה יתרון ממשי לטובת הקיה.

חיסכון ואיכות סביבה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: קבוצת זיהום 2
  • קיה ספורטז' 2022: קבוצת זיהום 14

די.אס 7 מובילה במדד זה: קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14 בספורטאז'. עם זאת, ביקורות מציינות שצריכת הדלק בפועל בגרסאות הבנזין של הספורטאז' אינה נמוכה.

ביצועים: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: 200 כ"ס
  • קיה ספורטז' 2022: 166 כ"ס

לדי.אס 7 הספק של 200 כ"ס לעומת 166 כ"ס בספורטאז', ולכן היא מובילה בנתון הביצועים. בפועל, ההבדל עשוי לעניין אתכם במיוחד אם אתם מעדיפים יותר כוח, אך גרסאות ההנעה שונות ויש לבדוק את הגרסה הספציפית.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • די.אס 7 2022: 5 מושבים
  • קיה ספורטז' 2022: 5 מושבים

שני הרכבים מקבלים יתרון במרחב המשפחתי ומציעים 5 מושבים. הספורטאז' מתוארת כמרווחת מאחור ובעלת תא מטען גדול ושימושי, ואילו הדי.אס 7 מציעה מרווח מספק ותא מטען נדיב.

סיכון גניבה: די.אס 7 2022

  • די.אס 7 2022: 3.4 ל-1,000 רכבים
  • קיה ספורטז' 2022: 7.7 ל-1,000 רכבים

הסיכון המדווח נמוך יותר בדי.אס 7: 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטאז'. זה פער שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ואמצעי המיגון של הרכב המסוים.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • די.אס 7 2022: 7 יתרונות
  • קיה ספורטז' 2022: 6 יתרונות

יש יתרון קל לדי.אס 7 במספר היתרונות המופיעים, 7 לעומת 6 בספורטאז'. שתיהן מציעות מעלות ברורות, אך ביקורות על הדי.אס מדגישות גם תפעול מסורבל ועלויות תחזוקה אפשריות.

פופולריות בכביש: קיה ספורטז' 2022

  • די.אס 7 2022: 98 על הכביש
  • קיה ספורטז' 2022: 5,534 על הכביש

הספורטאז' נפוצה בהרבה: 5,534 על הכביש לעומת 98 די.אס 7. נפוצות יכולה להקל על מציאת מידע ובעלי מקצוע שמכירים את הדגם, אך אינה מבטיחה מצב טוב של רכב מסוים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • די.אס 7 2022: 6 מערכות
  • קיה ספורטז' 2022: 6 מערכות

לשני הרכבים מופיעות 6 מערכות, ולכן אין כאן יתרון מספרי לאחד מהם. הביקורות מתארות את הספורטאז' כבעלת תא נוסעים מודרני ומולטימדיה גדולה, ואת הדי.אס 7 כמאובזרת ונוחה, אך עם תפעול מערכות מסורבל.

למי מתאים כל רכב

  • די.אס 7 2022: די.אס 7 מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי, ייחודי, נוח ומאובזר עם ביצועים חזקים, ומוכנים לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ולהביא בחשבון הוצאות תחזוקה וירידת ערך.
  • קיה ספורטז' 2022: קיה ספורטאז' מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי משפחתי מרווח ונפוץ, עם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר וציון בטיחות גבוה יותר, ומוכנים להביא בחשבון צריכת דלק אפשרית גבוהה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

בהשוואה הכוללת, די.אס 7 מתאימה יותר אם חשובים לכם ביצועים, עלויות האחזקה היחסיות, קבוצת הזיהום וסיכון גניבה נמוך יותר, ואתם מחפשים רכב פנאי יוקרתי ומאובזר. קיה ספורטאז' עדיפה אם אתם רוצים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ורכב נפוץ. לפני החלטה על הדי.אס, קחו בחשבון את ירידת הערך ועלויות הטיפולים האפשריות; בספורטאז' בדקו צריכת דלק ואת היסטוריית הטיפול במולטימדיה ובחיישנים. בשני המקרים חשוב לבדוק את הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והריקולים.

איזה רכב זול יותר, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2022 (₪113,990 לעומת ₪132,000). קיה ספורטאז' זולה יותר לרכישה: ₪113,990 לעומת ₪132,000 לדי.אס 7. הפער הוא כמעט ₪18,000, כך שהספורטאז' משאירה לכם יותר מרווח בתקציב.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2022 (10.0% בשנה לעומת 23.2% בשנה). הספורטאז' מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 10.0% לעומת 23.2% בדי.אס 7. הפער משמעותי ועשוי להפוך את הקיה לבחירה עדיפה אם אתם מתכננים למכור בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

די.אס 7 2022 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). לדי.אס 7 עלויות אחזקה בדרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 בספורטאז'. זה יתרון ברור לדי.אס בדירוג, אם כי ביקורות מציינות שטיפולים וחלפים ברכב היוקרתי עלולים להיות יקרים.

איזה רכב בטיחותי יותר, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2022 (ציון בטיחות 4 לעומת ציון בטיחות 2). הספורטאז' מובילה עם ציון בטיחות 4 לעומת 2 בדי.אס 7. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, זה יתרון ממשי לטובת הקיה.

איזה רכב חסכוני יותר, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

די.אס 7 2022 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14). די.אס 7 מובילה במדד זה: קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 14 בספורטאז'. עם זאת, ביקורות מציינות שצריכת הדלק בפועל בגרסאות הבנזין של הספורטאז' אינה נמוכה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

די.אס 7 2022 (200 כ"ס לעומת 166 כ"ס). לדי.אס 7 הספק של 200 כ"ס לעומת 166 כ"ס בספורטאז', ולכן היא מובילה בנתון הביצועים. בפועל, ההבדל עשוי לעניין אתכם במיוחד אם אתם מעדיפים יותר כוח, אך גרסאות ההנעה שונות ויש לבדוק את הגרסה הספציפית.

איזה רכב נגנב פחות, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

די.אס 7 2022 (3.4 ל-1,000 רכבים לעומת 7.7 ל-1,000 רכבים). הסיכון המדווח נמוך יותר בדי.אס 7: 3.4 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 7.7 בספורטאז'. זה פער שכדאי להביא בחשבון לצד עלות הביטוח ואמצעי המיגון של הרכב המסוים.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, די.אס 7 או קיה ספורטז'?

קיה ספורטז' 2022 (5,534 על הכביש לעומת 98 על הכביש). הספורטאז' נפוצה בהרבה: 5,534 על הכביש לעומת 98 די.אס 7. נפוצות יכולה להקל על מציאת מידע ובעלי מקצוע שמכירים את הדגם, אך אינה מבטיחה מצב טוב של רכב מסוים.

די.אס 7 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה ספורטז' בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם