סיטרואן ברלינגו או קיה נירו? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי חסכוני, בטיחותי ונוח יותר להחזקה ולמכירה, קיה נירו היא הבחירה המתאימה יותר. הברלינגו זולה יותר לקנייה, בעלת סיכון גניבה נמוך יותר, ומתאימה במיוחד אם אתם זקוקים לתא מטען גדול, מרחב שימושי או יכולת העמסה. לפני רכישת ברלינגו בדקו שהריקולים הרלוונטיים טופלו, ובנירו קחו בחשבון שהדגם המחודש טרם נבחן במלואו. כדאי להשוות גם את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים והביטוח לפני החלטה.

מחיר רכישה: סיטרואן ברלינגו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: ₪176,899
  • קיה נירו 2026: ₪181,294

הברלינגו זולה יותר במחיר הרכישה: ₪176,899 לעומת ₪181,294 לנירו, פער של ₪4,395 לטובתה.

שמירת ערך: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 17.2% בשנה
  • קיה נירו 2026: 8.1% בשנה

הנירו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.1% לעומת 17.2% בברלינגו. לאורך זמן, הפער עשוי לצמצם את יתרון מחיר הקנייה של הברלינגו.

עלויות אחזקה: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • קיה נירו 2026: דרגה 2 מתוך 5

הנירו עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בברלינגו. זה מצביע על יתרון בהוצאות השוטפות, לצד צריכת הדלק החסכונית שמתוארת בביקורת.

אמינות: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 6 ריקולים
  • קיה נירו 2026: 0 ריקולים

הנירו מובילה במדד האמינות, ובנתונים מופיעים לה 0 ריקולים לעומת 6 לברלינגו. בברלינגו חשוב במיוחד לבדוק מול היבואן שהריקולים הרלוונטיים בוצעו ולוודא היסטוריית טיפולים מלאה.

בטיחות: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: ציון בטיחות 1.5
  • קיה נירו 2026: ציון בטיחות 8.5

הנירו מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 8.5 לעומת 1.5 בברלינגו. גם בביקורת על הנירו מצוין דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: קבוצת זיהום 15
  • קיה נירו 2026: קבוצת זיהום 4

הנירו עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. הביקורת מתארת את צריכת הדלק של הנירו כחסכונית, ללא צורך בטעינה חיצונית.

ביצועים: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 130 כ"ס
  • קיה נירו 2026: 138 כ"ס

הנירו מובילה בביצועים עם 138 כ״ס לעומת 130 כ״ס בברלינגו, אך הפער בהספק קטן. לברלינגו מצוינים בביקורת ביצועים טובים גם בעומס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 5 מושבים
  • קיה נירו 2026: 5 מושבים

שני הרכבים קיבלו עדיפות שווה במרחב ובמשפחה, ובשניהם 5 מושבים. הברלינגו מתוארת כבעלת מרחב פנימי ותא מטען גדולים במיוחד, ולכן היא עשויה להתאים יותר אם נפח ההעמסה הוא שיקול מרכזי.

סיכון גניבה: סיטרואן ברלינגו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 1.3 ל-1,000 רכבים
  • קיה נירו 2026: 26.7 ל-1,000 רכבים

הברלינגו עדיפה בסיכון גניבה: 1.3 מקרים ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 בנירו. זהו פער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 38 ימים
  • קיה נירו 2026: 31 ימים

הנירו נמכרת מהר יותר: 31 ימים לעומת 38 ימים לברלינגו. בפועל, הנתון מצביע על יתרון של שבוע בתהליך המכירה.

מוניטין ושביעות רצון: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 8 יתרונות
  • קיה נירו 2026: 6 יתרונות

הנירו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות, הברלינגו מקבלת 8 יתרונות והנירו 6, אך מספר היתרונות לבדו אינו מעיד על תוצאת המדד.

פופולריות בכביש: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 2,688 על הכביש
  • קיה נירו 2026: 3,078 על הכביש

הנירו נפוצה יותר בכביש, עם 3,078 רכבים לעומת 2,688 לברלינגו. פער זה עשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

טכנולוגיה ונוחות: קיה נירו 2026

  • סיטרואן ברלינגו 2026: 3 מערכות
  • קיה נירו 2026: 6 מערכות

הנירו מובילה בטכנולוגיה ובנוחות, עם 6 מערכות לעומת 3 בברלינגו. בביקורת על הנירו מצוין אבזור בטיחות מקיף, ואילו בברלינגו מצוינים חומרים פשוטים ונוחות פחות טובה כשהרכב ריק.

למי מתאים כל רכב

  • סיטרואן ברלינגו 2026: סיטרואן ברלינגו מתאימה לכם אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, מרחב ותא מטען גדולים, או סיכון גניבה נמוך, ומוכנים לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים והריקולים.
  • קיה נירו 2026: קיה נירו מתאימה לכם אם חשובים לכם חיסכון בדלק, בטיחות, עלויות אחזקה נמוכות יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי חסכוני, בטיחותי ונוח יותר להחזקה ולמכירה, קיה נירו היא הבחירה המתאימה יותר. הברלינגו זולה יותר לקנייה, בעלת סיכון גניבה נמוך יותר, ומתאימה במיוחד אם אתם זקוקים לתא מטען גדול, מרחב שימושי או יכולת העמסה. לפני רכישת ברלינגו בדקו שהריקולים הרלוונטיים טופלו, ובנירו קחו בחשבון שהדגם המחודש טרם נבחן במלואו. כדאי להשוות גם את הרכב הספציפי, היסטוריית הטיפולים והביטוח לפני החלטה.

איזה רכב זול יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

סיטרואן ברלינגו 2026 (₪176,899 לעומת ₪181,294). הברלינגו זולה יותר במחיר הרכישה: ₪176,899 לעומת ₪181,294 לנירו, פער של ₪4,395 לטובתה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (8.1% בשנה לעומת 17.2% בשנה). הנירו מובילה בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.1% לעומת 17.2% בברלינגו. לאורך זמן, הפער עשוי לצמצם את יתרון מחיר הקנייה של הברלינגו.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הנירו עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בברלינגו. זה מצביע על יתרון בהוצאות השוטפות, לצד צריכת הדלק החסכונית שמתוארת בביקורת.

איזה רכב אמין יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (0 ריקולים לעומת 6 ריקולים). הנירו מובילה במדד האמינות, ובנתונים מופיעים לה 0 ריקולים לעומת 6 לברלינגו. בברלינגו חשוב במיוחד לבדוק מול היבואן שהריקולים הרלוונטיים בוצעו ולוודא היסטוריית טיפולים מלאה.

איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (ציון בטיחות 8.5 לעומת ציון בטיחות 1.5). הנירו מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 8.5 לעומת 1.5 בברלינגו. גם בביקורת על הנירו מצוין דירוג Euro NCAP של 5 כוכבים.

איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). הנירו עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה: היא בקבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. הביקורת מתארת את צריכת הדלק של הנירו כחסכונית, ללא צורך בטעינה חיצונית.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (138 כ"ס לעומת 130 כ"ס). הנירו מובילה בביצועים עם 138 כ״ס לעומת 130 כ״ס בברלינגו, אך הפער בהספק קטן. לברלינגו מצוינים בביקורת ביצועים טובים גם בעומס.

איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

סיטרואן ברלינגו 2026 (1.3 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). הברלינגו עדיפה בסיכון גניבה: 1.3 מקרים ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 בנירו. זהו פער משמעותי למי שמעדיפים לצמצם חשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (31 ימים לעומת 38 ימים). הנירו נמכרת מהר יותר: 31 ימים לעומת 38 ימים לברלינגו. בפועל, הנתון מצביע על יתרון של שבוע בתהליך המכירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (6 יתרונות לעומת 8 יתרונות). הנירו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון. בביקורות, הברלינגו מקבלת 8 יתרונות והנירו 6, אך מספר היתרונות לבדו אינו מעיד על תוצאת המדד.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (3,078 על הכביש לעומת 2,688 על הכביש). הנירו נפוצה יותר בכביש, עם 3,078 רכבים לעומת 2,688 לברלינגו. פער זה עשוי להקל על מציאת מידע וחוויות של בעלי רכב.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (6 מערכות לעומת 3 מערכות). הנירו מובילה בטכנולוגיה ובנוחות, עם 6 מערכות לעומת 3 בברלינגו. בביקורת על הנירו מצוין אבזור בטיחות מקיף, ואילו בברלינגו מצוינים חומרים פשוטים ונוחות פחות טובה כשהרכב ריק.

סיטרואן ברלינגו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה נירו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם