יונדאי קונה או קיה נירו? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי מכלול העדיפויות, יונדאי קונה היא הבחירה המועדפת: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בבטיחות, בסיכון גניבה ובמהירות המכירה, ונפוצה יותר בכביש. קיה נירו עדיפה אם שמירת ערך ומוניטין חשובים לכם במיוחד, ובנוסף היא מציעה אחריות של 7 שנים או 150 אלף ק״מ. בעלויות אחזקה, קבוצת זיהום, הספק, מספר מושבים ומספר מערכות אין ביניהן הבדל לפי ההשוואה. לפני קנייה, בדקו את רמת הגימור ואת מערכות הבטיחות בפועל, ובקונה שימו לב לתפקוד תיבת ההילוכים בנסיעת מבחן.

מחיר רכישה: יונדאי קונה 2026

  • יונדאי קונה 2026: ₪175,000
  • קיה נירו 2026: ₪181,294

יונדאי קונה מובילה במחיר רכישה של ₪175,000, לעומת ₪181,294 לקיה נירו, כך שהיא דורשת פחות בהוצאה הראשונית.

שמירת ערך: קיה נירו 2026

  • יונדאי קונה 2026: 11.3% בשנה
  • קיה נירו 2026: 7.4% בשנה

קיה נירו מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך של 7.4% בשנה לעומת 11.3% בשנה בקונה. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר בנירו.

עלויות אחזקה: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: דרגה 2 מתוך 5
  • קיה נירו 2026: דרגה 2 מתוך 5

אין הבדל בעלויות האחזקה: שתיהן בדרגה 2 מתוך 5.

אמינות: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: 0 ריקולים
  • קיה נירו 2026: 0 ריקולים

שתיהן מוצגות עם 0 ריקולים. עם זאת, לרכבים חדשים אלה אין עדיין מידע ארוך טווח שמאפשר להסיק על אמינות לאורך שנים.

בטיחות: יונדאי קונה 2026

  • יונדאי קונה 2026: ציון בטיחות 10.5
  • קיה נירו 2026: ציון בטיחות 8.5

הקונה מובילה בציון בטיחות 10.5 לעומת 8.5 בנירו. יש אי-עקביות במקורות לגבי דירוג הבטיחות של הקונה, ולכן כדאי לוודא את הנתון לפי רמת הגימור והשנה המדויקת.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: קבוצת זיהום 4
  • קיה נירו 2026: קבוצת זיהום 4

אין הבדל בקבוצת הזיהום: שתיהן בקבוצה 4.

ביצועים: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: 138 כ"ס
  • קיה נירו 2026: 138 כ"ס

לשתיהן 138 כ״ס, כך שלפי נתון ההספק אין יתרון לאחת מהן; בביקורות הביצועים של הקונה מתוארים כבינוניים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: 5 מושבים
  • קיה נירו 2026: 5 מושבים

שתיהן מציעות 5 מושבים. הקונה מתוארת גם כבעלת מרחב פנימי משופר ותא מטען שימושי.

סיכון גניבה: יונדאי קונה 2026

  • יונדאי קונה 2026: 9.7 ל-1,000 רכבים
  • קיה נירו 2026: 26.7 ל-1,000 רכבים

הקונה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 בנירו.

מהירות מכירה: יונדאי קונה 2026

  • יונדאי קונה 2026: 18 ימים
  • קיה נירו 2026: 31 ימים

הקונה נמכרת מהר יותר לפי הנתונים: 18 ימים לעומת 31 ימים לנירו, פער שעשוי להיות משמעותי כשתרצו למכור.

מוניטין ושביעות רצון: קיה נירו 2026

  • יונדאי קונה 2026: 5 יתרונות
  • קיה נירו 2026: 6 יתרונות

קיה נירו מובילה במספר היתרונות שצוינו, 6 לעומת 5 בקונה.

פופולריות בכביש: יונדאי קונה 2026

  • יונדאי קונה 2026: 10,274 על הכביש
  • קיה נירו 2026: 3,184 על הכביש

הקונה נפוצה יותר בכביש, עם 10,274 רכבים לעומת 3,184 לנירו.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי קונה 2026: 6 מערכות
  • קיה נירו 2026: 6 מערכות

לשתיהן 6 מערכות. בביקורות, הקונה מתוארת כבעלת נוחות נסיעה כללית טובה, לצד הערות על תפעול חלק מהמערכות.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי קונה 2026: יונדאי קונה מתאימה למי שמחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות, נפוצות ומכירה מהירה, ומוכנים להביא בחשבון ביצועים בינוניים ותפעול DCT שחשוב לבדוק בנסיעה.
  • קיה נירו 2026: קיה נירו מתאימה למי שמעדיפים שמירת ערך, מוניטין ואחריות ארוכה, ומוכנים לשלם יותר ולחכות זמן רב יותר למכירה לפי הנתונים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי קונה או קיה נירו?

לפי מכלול העדיפויות, יונדאי קונה היא הבחירה המועדפת: היא זולה יותר לרכישה, מובילה בבטיחות, בסיכון גניבה ובמהירות המכירה, ונפוצה יותר בכביש. קיה נירו עדיפה אם שמירת ערך ומוניטין חשובים לכם במיוחד, ובנוסף היא מציעה אחריות של 7 שנים או 150 אלף ק״מ. בעלויות אחזקה, קבוצת זיהום, הספק, מספר מושבים ומספר מערכות אין ביניהן הבדל לפי ההשוואה. לפני קנייה, בדקו את רמת הגימור ואת מערכות הבטיחות בפועל, ובקונה שימו לב לתפקוד תיבת ההילוכים בנסיעת מבחן.

איזה רכב זול יותר, יונדאי קונה או קיה נירו?

יונדאי קונה 2026 (₪175,000 לעומת ₪181,294). יונדאי קונה מובילה במחיר רכישה של ₪175,000, לעומת ₪181,294 לקיה נירו, כך שהיא דורשת פחות בהוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי קונה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (7.4% בשנה לעומת 11.3% בשנה). קיה נירו מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך של 7.4% בשנה לעומת 11.3% בשנה בקונה. בפועל, הנתון מצביע על שחיקה שנתית נמוכה יותר בנירו.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי קונה או קיה נירו?

יונדאי קונה 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 8.5). הקונה מובילה בציון בטיחות 10.5 לעומת 8.5 בנירו. יש אי-עקביות במקורות לגבי דירוג הבטיחות של הקונה, ולכן כדאי לוודא את הנתון לפי רמת הגימור והשנה המדויקת.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי קונה או קיה נירו?

יונדאי קונה 2026 (9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). הקונה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 9.7 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 בנירו.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי קונה או קיה נירו?

יונדאי קונה 2026 (18 ימים לעומת 31 ימים). הקונה נמכרת מהר יותר לפי הנתונים: 18 ימים לעומת 31 ימים לנירו, פער שעשוי להיות משמעותי כשתרצו למכור.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי קונה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). קיה נירו מובילה במספר היתרונות שצוינו, 6 לעומת 5 בקונה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי קונה או קיה נירו?

יונדאי קונה 2026 (10,274 על הכביש לעומת 3,184 על הכביש). הקונה נפוצה יותר בכביש, עם 10,274 רכבים לעומת 3,184 לנירו.

יונדאי קונה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה נירו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם