יונדאי אלנטרה או קיה נירו? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

קיה נירו היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפש קרוסאובר משפחתי, שמירת ערך טובה יותר, מרחב ושימושיות ומוניטין חזק. יונדאי אלנטרה עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות לפי המדד, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יותר. לשתיהן יתרונות של הנעה היברידית, ובביקורות מצוינת צריכת דלק חסכונית; באלנטרה כדאי לשים לב לבידוד הרעשים ולבדוק את מערכת ההנעה והיסטוריית הטיפולים. לפני קנייה, בדקו את הרכב המסוים, את מצב המערכת ההיברידית ואת ביצוע הריקולים הרלוונטיים.

מחיר רכישה: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: ₪162,000
  • קיה נירו 2026: ₪181,294

יונדאי אלנטרה מובילה במחיר רכישה של ₪162,000 לעומת ₪181,294 לנירו, כך שהפער הראשוני לטובתה הוא ₪19,294.

שמירת ערך: קיה נירו 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 12.9% בשנה
  • קיה נירו 2026: 7.4% בשנה

קיה נירו מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 7.4% לעומת 12.9% באלנטרה, יתרון שעשוי לצמצם את עלות הבעלות בעת מכירה.

עלויות אחזקה: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: דרגה 2 מתוך 5
  • קיה נירו 2026: דרגה 2 מתוך 5

תיקו: שתיהן בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, כך שאין יתרון מתועד לאחת מהן בעלויות האחזקה.

אמינות: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: 0 ריקולים
  • קיה נירו 2026: 0 ריקולים

תיקו לפי נתוני הריקולים: לשתיהן 0 ריקולים. באלנטרה מצוינים בביקורות ריקולים במקור אחר, ולכן חשוב לוודא מול היבואן מה חל על הרכב המסוים והאם כל טיפול נדרש בוצע.

בטיחות: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: ציון בטיחות 9.5
  • קיה נירו 2026: ציון בטיחות 8.5

יונדאי אלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 8.5 לנירו. בביקורות מצוינים באלנטרה מערכות בטיחות עשירות, בעוד הנירו קיבלה 5 כוכבי Euro NCAP.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: קבוצת זיהום 4
  • קיה נירו 2026: קבוצת זיהום 4

תיקו בקבוצת זיהום 4, כך שאין יתרון לפי המדד הזה. שתיהן היברידיות וחסכוניות; בביקורות מצוינים נתוני צריכת דלק טובים לשתיהן.

ביצועים: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 139 כ"ס
  • קיה נירו 2026: 138 כ"ס

יונדאי אלנטרה מובילה במעט עם 139 כ״ס לעומת 138 כ״ס בנירו. בפועל, ההפרש קטן, וביקורות הנירו מתארות ביצועים סבירים בלבד.

מרחב ומשפחה: קיה נירו 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 5 מושבים
  • קיה נירו 2026: 5 מושבים

קיה נירו מובילה בהתאמה למרחב ולמשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. בביקורות הנירו מתוארת כשימושית ומרווחת יחסית לגודלה, בעוד לאלנטרה תא מטען גדול אך פתח הסדאן מגביל את השימושיות.

סיכון גניבה: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 8.4 ל-1,000 רכבים
  • קיה נירו 2026: 26.7 ל-1,000 רכבים

יונדאי אלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים בנירו, פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובביטוח.

מהירות מכירה: יונדאי אלנטרה 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 27 ימים
  • קיה נירו 2026: 31 ימים

אלנטרה נמכרת מהר יותר, בממוצע 27 ימים לעומת 31 ימים לנירו. הפער הוא ארבעה ימים לטובת האלנטרה.

מוניטין ושביעות רצון: קיה נירו 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 יתרונות
  • קיה נירו 2026: 6 יתרונות

קיה נירו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתיהן מצוינים 6 יתרונות. זה מעניק לנירו עדיפות במדד, אך לא מחליף בדיקה של הרכב הספציפי.

פופולריות בכביש: קיה נירו 2026

  • יונדאי אלנטרה 2026: 1,746 על הכביש
  • קיה נירו 2026: 3,184 על הכביש

קיה נירו נפוצה יותר: 3,184 על הכביש לעומת 1,746 לאלנטרה, יתרון שעשוי להקל על השוואת רכבים ועל מציאת מידע וחלפים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי אלנטרה 2026: 6 מערכות
  • קיה נירו 2026: 6 מערכות

תיקו: לשתיהן 6 מערכות לפי המדד. ביקורות האלנטרה מציינות אבזור עשיר ונוחות טובה, אך גם בידוד רעשים חלש; בנירו מצוינים תא נוסעים מעודכן ואבזור בטיחות מקיף.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי אלנטרה 2026: יונדאי אלנטרה מתאימה למי שמעדיפים מחיר קנייה נמוך יותר, נסיעה חסכונית, אבזור בטיחות עשיר וסיכון גניבה נמוך, ומוכנים להתפשר על בידוד רעשים ושימושיות תא המטען.
  • קיה נירו 2026: קיה נירו מתאימה למי שמחפשים קרוסאובר היברידי שימושי ומרווח יחסית, עם שמירת ערך טובה יותר ואחריות ארוכה, ומוכנים לשלם יותר ולהביא בחשבון סיכון גניבה גבוה יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

קיה נירו היא הבחירה הכוללת העדיפה למי שמחפש קרוסאובר משפחתי, שמירת ערך טובה יותר, מרחב ושימושיות ומוניטין חזק. יונדאי אלנטרה עדיפה אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, בטיחות לפי המדד, סיכון גניבה נמוך יותר ומכירה מהירה יותר. לשתיהן יתרונות של הנעה היברידית, ובביקורות מצוינת צריכת דלק חסכונית; באלנטרה כדאי לשים לב לבידוד הרעשים ולבדוק את מערכת ההנעה והיסטוריית הטיפולים. לפני קנייה, בדקו את הרכב המסוים, את מצב המערכת ההיברידית ואת ביצוע הריקולים הרלוונטיים.

איזה רכב זול יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

יונדאי אלנטרה 2026 (₪162,000 לעומת ₪181,294). יונדאי אלנטרה מובילה במחיר רכישה של ₪162,000 לעומת ₪181,294 לנירו, כך שהפער הראשוני לטובתה הוא ₪19,294.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (7.4% בשנה לעומת 12.9% בשנה). קיה נירו מובילה בשמירת ערך: ירידה שנתית של 7.4% לעומת 12.9% באלנטרה, יתרון שעשוי לצמצם את עלות הבעלות בעת מכירה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

יונדאי אלנטרה 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 8.5). יונדאי אלנטרה מובילה עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 8.5 לנירו. בביקורות מצוינים באלנטרה מערכות בטיחות עשירות, בעוד הנירו קיבלה 5 כוכבי Euro NCAP.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

יונדאי אלנטרה 2026 (139 כ"ס לעומת 138 כ"ס). יונדאי אלנטרה מובילה במעט עם 139 כ״ס לעומת 138 כ״ס בנירו. בפועל, ההפרש קטן, וביקורות הנירו מתארות ביצועים סבירים בלבד.

איזה רכב מרווח יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). קיה נירו מובילה בהתאמה למרחב ולמשפחה, אף שלשתיהן 5 מושבים. בביקורות הנירו מתוארת כשימושית ומרווחת יחסית לגודלה, בעוד לאלנטרה תא מטען גדול אך פתח הסדאן מגביל את השימושיות.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

יונדאי אלנטרה 2026 (8.4 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). יונדאי אלנטרה מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 8.4 לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים בנירו, פער משמעותי שכדאי להביא בחשבון בבחירת הרכב ובביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

יונדאי אלנטרה 2026 (27 ימים לעומת 31 ימים). אלנטרה נמכרת מהר יותר, בממוצע 27 ימים לעומת 31 ימים לנירו. הפער הוא ארבעה ימים לטובת האלנטרה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). קיה נירו מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשתיהן מצוינים 6 יתרונות. זה מעניק לנירו עדיפות במדד, אך לא מחליף בדיקה של הרכב הספציפי.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי אלנטרה או קיה נירו?

קיה נירו 2026 (3,184 על הכביש לעומת 1,746 על הכביש). קיה נירו נפוצה יותר: 3,184 על הכביש לעומת 1,746 לאלנטרה, יתרון שעשוי להקל על השוואת רכבים ועל מציאת מידע וחלפים.

יונדאי אלנטרה בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה נירו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם