סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, קיה סטוניק 2024 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, מכירה מהירה יותר ואפס ריקולים רשומים. סיטרואן ברלינגו 2024 עדיפה אם אתם זקוקים לתא מטען גדול, למרחב שימושי או למנוע חזק יותר, וגם אם סיכון גניבה נמוך הוא שיקול מרכזי. לפני רכישת ברלינגו בדקו היטב קילומטראז׳, היסטוריית טיפולים וביצוע ריקולים; בסטוניק בדקו את פעולת תיבת ההילוכים, במיוחד בנסיעה איטית ובחניה. בשני המקרים בדקו את מצב הרכב המסוים ואת רמת האבזור בפועל.

מחיר רכישה: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: ₪119,500
  • קיה סטוניק 2024: ₪91,000

הסטוניק זולה יותר לרכישה: ₪91,000 לעומת ₪119,500 לברלינגו. ההפרש משמעותי אם מחיר הקנייה הוא שיקול מרכזי.

שמירת ערך: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 16.0% בשנה
  • קיה סטוניק 2024: 5.4% בשנה

הסטוניק שומרת על ערכה טוב יותר: ירידה של 5.4% בשנה לעומת 16.0% בשנה בברלינגו. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב לאחר כמה שנים.

עלויות אחזקה: תיקו

  • סיטרואן ברלינגו 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • קיה סטוניק 2024: דרגה 5 מתוך 5

שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, ולכן אין כאן יתרון מעשי ברור לאחד מהם לפי המדד הזה.

אמינות: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 4 ריקולים
  • קיה סטוניק 2024: 0 ריקולים

לסטוניק נרשמו 0 ריקולים לעומת 4 בברלינגו. בברלינגו חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שכל הריקולים הרלוונטיים בוצעו.

בטיחות: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: ציון בטיחות 1
  • קיה סטוניק 2024: ציון בטיחות 1.75

הסטוניק מובילה עם ציון בטיחות 1.75 לעומת 1 בברלינגו. לפי המדד הזה יש לה יתרון, אך כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות ורמת האבזור של הרכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: קבוצת זיהום 15
  • קיה סטוניק 2024: קבוצת זיהום 13

הסטוניק בקבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. היא עדיפה במדד הסביבתי הזה.

ביצועים: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 130 כ"ס
  • קיה סטוניק 2024: 100 כ"ס

הברלינגו מציעה 130 כ״ס לעומת 100 כ״ס בסטוניק. היתרון בכוח עשוי להתאים לכם אם ביצועים ויכולת נשיאה חשובים, אך בסטוניק מנוע הטורבו עשוי להיות זריז יותר ממנוע ה־1.4 לפי גרסה.

מרחב ומשפחה: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 5 מושבים
  • קיה סטוניק 2024: 5 מושבים

לשני הרכבים 5 מושבים, אך הברלינגו מרווחת ושימושית יותר ומציעה תא מטען גדול ונוח להעמסה. היא מתאימה יותר אם אתם זקוקים למרחב מטען.

סיכון גניבה: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 1.3 ל-1,000 רכבים
  • קיה סטוניק 2024: 28.2 ל-1,000 רכבים

בברלינגו נרשמו 1.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 28.2 בסטוניק. זהו יתרון ברור לברלינגו מבחינת סיכון הגניבה.

מהירות מכירה: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 39 ימים
  • קיה סטוניק 2024: 22 ימים

הסטוניק נמכרת מהר יותר: 22 ימים בממוצע לעומת 39 ימים לברלינגו. היא עשויה להיות קלה יותר למכירה כשתרצו להחליף רכב.

מוניטין ושביעות רצון: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 7 יתרונות
  • קיה סטוניק 2024: 7 יתרונות

הסטוניק מובילה במוניטין ושביעות רצון; בסיכומים לשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שההבדל אינו מתבטא במספר הזה לבדו. לברלינגו יש דיווחים על תקלות לצד חשיבות מיוחדת לבדיקה של היסטוריית הרכב.

פופולריות בכביש: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 2,906 על הכביש
  • קיה סטוניק 2024: 3,282 על הכביש

הסטוניק נפוצה יותר, עם 3,282 רכבים על הכביש לעומת 2,906 ברלינגו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים בשוק.

טכנולוגיה ונוחות: קיה סטוניק 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 3 מערכות
  • קיה סטוניק 2024: 5 מערכות

בסטוניק מופיעות 5 מערכות לעומת 3 בברלינגו. היא מציעה יתרון במספר המערכות, אך כדאי לבדוק אילו מהן קיימות ברמת הגימור של הרכב שאתם בוחנים.

למי מתאים כל רכב

  • סיטרואן ברלינגו 2024: הברלינגו מתאימה לכם אם אתם זקוקים לרכב מרווח ושימושי עם תא מטען גדול, ומוכנים לבדוק בקפדנות את היסטוריית הטיפולים והריקולים.
  • קיה סטוניק 2024: הסטוניק מתאימה לכם אם חשובים לכם מחיר קנייה נגיש יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה, ואתם יכולים להסתדר עם מרווח אחורי מוגבל ונוחות נסיעה בינונית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

לפי התמונה הכוללת, קיה סטוניק 2024 היא הבחירה המתאימה יותר למי שמחפש מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, מכירה מהירה יותר ואפס ריקולים רשומים. סיטרואן ברלינגו 2024 עדיפה אם אתם זקוקים לתא מטען גדול, למרחב שימושי או למנוע חזק יותר, וגם אם סיכון גניבה נמוך הוא שיקול מרכזי. לפני רכישת ברלינגו בדקו היטב קילומטראז׳, היסטוריית טיפולים וביצוע ריקולים; בסטוניק בדקו את פעולת תיבת ההילוכים, במיוחד בנסיעה איטית ובחניה. בשני המקרים בדקו את מצב הרכב המסוים ואת רמת האבזור בפועל.

איזה רכב זול יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (₪91,000 לעומת ₪119,500). הסטוניק זולה יותר לרכישה: ₪91,000 לעומת ₪119,500 לברלינגו. ההפרש משמעותי אם מחיר הקנייה הוא שיקול מרכזי.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (5.4% בשנה לעומת 16.0% בשנה). הסטוניק שומרת על ערכה טוב יותר: ירידה של 5.4% בשנה לעומת 16.0% בשנה בברלינגו. הפער עשוי להיות חשוב במיוחד אם אתם מתכננים למכור את הרכב לאחר כמה שנים.

איזה רכב אמין יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (0 ריקולים לעומת 4 ריקולים). לסטוניק נרשמו 0 ריקולים לעומת 4 בברלינגו. בברלינגו חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ולוודא שכל הריקולים הרלוונטיים בוצעו.

איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (ציון בטיחות 1.75 לעומת ציון בטיחות 1). הסטוניק מובילה עם ציון בטיחות 1.75 לעומת 1 בברלינגו. לפי המדד הזה יש לה יתרון, אך כדאי לבדוק גם את מערכות הבטיחות ורמת האבזור של הרכב המסוים.

איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (קבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15). הסטוניק בקבוצת זיהום 13 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. היא עדיפה במדד הסביבתי הזה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

סיטרואן ברלינגו 2024 (130 כ"ס לעומת 100 כ"ס). הברלינגו מציעה 130 כ״ס לעומת 100 כ״ס בסטוניק. היתרון בכוח עשוי להתאים לכם אם ביצועים ויכולת נשיאה חשובים, אך בסטוניק מנוע הטורבו עשוי להיות זריז יותר ממנוע ה־1.4 לפי גרסה.

איזה רכב מרווח יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

סיטרואן ברלינגו 2024 (5 מושבים לעומת 5 מושבים). לשני הרכבים 5 מושבים, אך הברלינגו מרווחת ושימושית יותר ומציעה תא מטען גדול ונוח להעמסה. היא מתאימה יותר אם אתם זקוקים למרחב מטען.

איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

סיטרואן ברלינגו 2024 (1.3 ל-1,000 רכבים לעומת 28.2 ל-1,000 רכבים). בברלינגו נרשמו 1.3 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 28.2 בסטוניק. זהו יתרון ברור לברלינגו מבחינת סיכון הגניבה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (22 ימים לעומת 39 ימים). הסטוניק נמכרת מהר יותר: 22 ימים בממוצע לעומת 39 ימים לברלינגו. היא עשויה להיות קלה יותר למכירה כשתרצו להחליף רכב.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הסטוניק מובילה במוניטין ושביעות רצון; בסיכומים לשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות, כך שההבדל אינו מתבטא במספר הזה לבדו. לברלינגו יש דיווחים על תקלות לצד חשיבות מיוחדת לבדיקה של היסטוריית הרכב.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (3,282 על הכביש לעומת 2,906 על הכביש). הסטוניק נפוצה יותר, עם 3,282 רכבים על הכביש לעומת 2,906 ברלינגו. הפופולריות עשויה להקל על מציאת מידע והשוואת רכבים בשוק.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סיטרואן ברלינגו או קיה סטוניק?

קיה סטוניק 2024 (5 מערכות לעומת 3 מערכות). בסטוניק מופיעות 5 מערכות לעומת 3 בברלינגו. היא מציעה יתרון במספר המערכות, אך כדאי לבדוק אילו מהן קיימות ברמת הגימור של הרכב שאתם בוחנים.

סיטרואן ברלינגו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה סטוניק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם