סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמתלבטים בין השתיים, קיה נירו פלוס היא הבחירה המתאימה יותר: היא מובילה ברוב הסעיפים, כולל שמירת ערך, עלויות אחזקה, אמינות, חיסכון ומהירות מכירה. סיטרואן ברלינגו עדיפה אם חשוב לכם מחיר רכישה נמוך יותר, סיכון גניבה נמוך יותר או תא מטען שימושי במיוחד. לפני רכישת ברלינגו בדקו היסטוריית טיפולים וביצוע ריקולים; בנירו ודאו איזו גרסה מוצעת, שכן המידע על התצורות אינו אחיד. בשני הרכבים כדאי לבצע בדיקה עצמאית לפני קנייה.

מחיר רכישה: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: ₪116,900
  • קיה נירו פלוס 2024: ₪118,900

הברלינגו זולה יותר לרכישה: ₪116,900 לעומת ₪118,900 לנירו פלוס. הפער במחיר קטן, כך שכדאי לשקול אותו מול יתרונות הנירו בעלויות ובשמירת ערך.

שמירת ערך: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 17.0% בשנה
  • קיה נירו פלוס 2024: 12.3% בשנה

הנירו פלוס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.3% לעומת 17.0% בברלינגו. בפועל, הברלינגו צפויה לאבד יותר מערכה בכל שנה.

עלויות אחזקה: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: דרגה 5 מתוך 5
  • קיה נירו פלוס 2024: דרגה 2 מתוך 5

הנירו פלוס עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בברלינגו. לברלינגו כדאי לבדוק במיוחד היסטוריית טיפולים ומצב מערכות הדיזל.

אמינות: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 7 ריקולים
  • קיה נירו פלוס 2024: 0 ריקולים

הנירו פלוס מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 7 בברלינגו. בברלינגו חשוב לוודא לפי מספר השלדה שכל הריקולים בוצעו, ולבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים.

בטיחות: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: ציון בטיחות 1
  • קיה נירו פלוס 2024: ציון בטיחות 1

הנירו פלוס מובילה בסעיף הבטיחות, אך לשני הרכבים ציון בטיחות 1. לכן, לפי הערך הזה לבדו אין פער בין הדגמים.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: קבוצת זיהום 15
  • קיה נירו פלוס 2024: קבוצת זיהום 4

הנירו פלוס עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. זהו פער משמעותי לטובת הנירו במדד הזיהום.

ביצועים: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 130 כ"ס
  • קיה נירו פלוס 2024: 141 כ"ס

הנירו פלוס מובילה בביצועים עם 141 כ״ס, לעומת 130 כ״ס בברלינגו. הברלינגו עדיין מתוארת כבעלת ביצועים טובים בגרסת הדיזל האוטומטית.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 5 מושבים
  • קיה נירו פלוס 2024: 5 מושבים

שני הרכבים מתאימים לחמישה נוסעים, ולכן אין יתרון במספר המושבים. הברלינגו בולטת בשימושיות ובתא המטען הגדול והמרובע שלה, והנירו במרווח הטוב לנוסעים מאחור.

סיכון גניבה: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 1.3 ל-1,000 רכבים
  • קיה נירו פלוס 2024: 26.7 ל-1,000 רכבים

הברלינגו עדיפה מבחינת סיכון גניבה: 1.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 26.7 ל-1,000 בנירו פלוס. הפער גדול, ועשוי להיות שיקול משמעותי בבחירת הרכב ובבדיקת אפשרויות הביטוח.

מהירות מכירה: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 38 ימים
  • קיה נירו פלוס 2024: 31 ימים

הנירו פלוס נמכרת מהר יותר, בתוך 31 ימים לעומת 38 ימים לברלינגו. הפער מצביע על יתרון לנירו למי שחשובה לו מכירה מהירה בעתיד.

מוניטין ושביעות רצון: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 7 יתרונות
  • קיה נירו פלוס 2024: 6 יתרונות

הנירו פלוס מובילה בסעיף המוניטין ושביעות הרצון. בסיכומי הביקורות הנירו מתוארת כרכב מוצלח ואמין בדרך כלל, בעוד שבברלינגו מצוינים דיווחים על תקלות לצד שימושיות ונוחות טובות.

פופולריות בכביש: סיטרואן ברלינגו 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 2,912 על הכביש
  • קיה נירו פלוס 2024: 2,848 על הכביש

הברלינגו מובילה בפופולריות בכביש, עם 2,912 רכבים לעומת 2,848 לנירו פלוס. הפער קטן, ושני הדגמים נוכחים בהיקף דומה.

טכנולוגיה ונוחות: קיה נירו פלוס 2024

  • סיטרואן ברלינגו 2024: 3 מערכות
  • קיה נירו פלוס 2024: 5 מערכות

למי מתאים כל רכב

  • סיטרואן ברלינגו 2024: סיטרואן ברלינגו מתאימה למי שחשובים לו תא מטען גדול ושימושי, מרחב ונוחות יחסית למסחרית, ומוכן לבדוק בקפידה היסטוריית טיפולים וריקולים.
  • קיה נירו פלוס 2024: קיה נירו פלוס מתאימה למי שמעדיפים שמירת ערך, עלויות אחזקה נמוכות יותר ומכירה מהירה, ומוכנים לוודא היטב איזו תצורה וגרסה עומדות למכירה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

לרוב הקונים שמתלבטים בין השתיים, קיה נירו פלוס היא הבחירה המתאימה יותר: היא מובילה ברוב הסעיפים, כולל שמירת ערך, עלויות אחזקה, אמינות, חיסכון ומהירות מכירה. סיטרואן ברלינגו עדיפה אם חשוב לכם מחיר רכישה נמוך יותר, סיכון גניבה נמוך יותר או תא מטען שימושי במיוחד. לפני רכישת ברלינגו בדקו היסטוריית טיפולים וביצוע ריקולים; בנירו ודאו איזו גרסה מוצעת, שכן המידע על התצורות אינו אחיד. בשני הרכבים כדאי לבצע בדיקה עצמאית לפני קנייה.

איזה רכב זול יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

סיטרואן ברלינגו 2024 (₪116,900 לעומת ₪118,900). הברלינגו זולה יותר לרכישה: ₪116,900 לעומת ₪118,900 לנירו פלוס. הפער במחיר קטן, כך שכדאי לשקול אותו מול יתרונות הנירו בעלויות ובשמירת ערך.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (12.3% בשנה לעומת 17.0% בשנה). הנירו פלוס מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.3% לעומת 17.0% בברלינגו. בפועל, הברלינגו צפויה לאבד יותר מערכה בכל שנה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הנירו פלוס עדיפה בעלויות האחזקה, עם דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בברלינגו. לברלינגו כדאי לבדוק במיוחד היסטוריית טיפולים ומצב מערכות הדיזל.

איזה רכב אמין יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (0 ריקולים לעומת 7 ריקולים). הנירו פלוס מובילה במדד האמינות, עם 0 ריקולים לעומת 7 בברלינגו. בברלינגו חשוב לוודא לפי מספר השלדה שכל הריקולים בוצעו, ולבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים.

איזה רכב בטיחותי יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (ציון בטיחות 1 לעומת ציון בטיחות 1). הנירו פלוס מובילה בסעיף הבטיחות, אך לשני הרכבים ציון בטיחות 1. לכן, לפי הערך הזה לבדו אין פער בין הדגמים.

איזה רכב חסכוני יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15). הנירו פלוס עדיפה בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 15 בברלינגו. זהו פער משמעותי לטובת הנירו במדד הזיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (141 כ"ס לעומת 130 כ"ס). הנירו פלוס מובילה בביצועים עם 141 כ״ס, לעומת 130 כ״ס בברלינגו. הברלינגו עדיין מתוארת כבעלת ביצועים טובים בגרסת הדיזל האוטומטית.

איזה רכב נגנב פחות, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

סיטרואן ברלינגו 2024 (1.3 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). הברלינגו עדיפה מבחינת סיכון גניבה: 1.3 ל-1,000 רכבים, לעומת 26.7 ל-1,000 בנירו פלוס. הפער גדול, ועשוי להיות שיקול משמעותי בבחירת הרכב ובבדיקת אפשרויות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (31 ימים לעומת 38 ימים). הנירו פלוס נמכרת מהר יותר, בתוך 31 ימים לעומת 38 ימים לברלינגו. הפער מצביע על יתרון לנירו למי שחשובה לו מכירה מהירה בעתיד.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (6 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הנירו פלוס מובילה בסעיף המוניטין ושביעות הרצון. בסיכומי הביקורות הנירו מתוארת כרכב מוצלח ואמין בדרך כלל, בעוד שבברלינגו מצוינים דיווחים על תקלות לצד שימושיות ונוחות טובות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

סיטרואן ברלינגו 2024 (2,912 על הכביש לעומת 2,848 על הכביש). הברלינגו מובילה בפופולריות בכביש, עם 2,912 רכבים לעומת 2,848 לנירו פלוס. הפער קטן, ושני הדגמים נוכחים בהיקף דומה.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סיטרואן ברלינגו או קיה נירו פלוס?

קיה נירו פלוס 2024 (5 מערכות לעומת 3 מערכות).

סיטרואן ברלינגו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

קיה נירו פלוס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם