קאדילק XT5 או שברולט טראוורס? השוואה מלאה 2023

ההמלצה שלנו

אם אתם מחפשים SUV גדול ושימושי למשפחה, הטראוורס היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, מציעה 8 מושבים ומספקת יותר כוח. ה-XT5 מתאימה יותר אם חשובים לכם ציון הבטיחות הגבוה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ותא נוסעים פרימיום; היא גם מציעה מרחב נדיב ותא מטען גדול. קחו בחשבון שבביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה בשני הדגמים, ובטראוורס גם מידות שמקשות על התמרון בעיר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים.

מחיר רכישה: שברולט טראוורס 2023

  • קאדילק XT5 2023: ₪199,000
  • שברולט טראוורס 2023: ₪187,500

שברולט טראוורס מובילה במחיר רכישה של ₪187,500, לעומת ₪199,000 לקאדילק XT5. בפועל, הטראוורס דורשת פחות כסף בקנייה.

שמירת ערך: שברולט טראוורס 2023

  • קאדילק XT5 2023: 14.7% בשנה
  • שברולט טראוורס 2023: 14.1% בשנה

לטראוורס יתרון בשמירת ערך: ירידת ערך של 14.1% בשנה, לעומת 14.7% ב-XT5. הפער קטן, אך הטראוורס צפויה לאבד פחות מערכה מדי שנה.

עלויות אחזקה: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: דרגה 5 מתוך 5
  • שברולט טראוורס 2023: דרגה 5 מתוך 5

אין יתרון לאחד הדגמים: שניהם בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה.

אמינות: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: 2 ריקולים
  • שברולט טראוורס 2023: 2 ריקולים

שניהם עומדים על 2 ריקולים, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם. הנתון הזה לבדו לא מכריע את מצב האמינות של רכב מסוים.

בטיחות: קאדילק XT5 2023

  • קאדילק XT5 2023: ציון בטיחות 3
  • שברולט טראוורס 2023: ציון בטיחות 2

ה-XT5 מובילה עם ציון בטיחות 3, לעומת ציון 2 לטראוורס. זהו יתרון בבטיחות לטובת הקאדילק.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: קבוצת זיהום 15
  • שברולט טראוורס 2023: קבוצת זיהום 15

אין יתרון לאחד הדגמים בקבוצת הזיהום: שניהם בקבוצה 15. עם זאת, בביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה יחסית בשני הרכבים.

ביצועים: שברולט טראוורס 2023

  • קאדילק XT5 2023: 274 כ"ס
  • שברולט טראוורס 2023: 310 כ"ס

לטראוורס מנוע בהספק 310 כ״ס, לעומת 274 כ״ס ב-XT5. היא מציעה יותר כוח, אף שגם מנוע ה-XT5 מתואר כחזק ובעל ביצועים טובים.

מרחב ומשפחה: שברולט טראוורס 2023

  • קאדילק XT5 2023: 5 מושבים
  • שברולט טראוורס 2023: 8 מושבים

הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-XT5, ומתאימה יותר למי שצריך להסיע משפחה גדולה או נוסעים נוספים. גם בביקורות מודגשים המרחב והשימושיות של השורה השלישית.

סיכון גניבה: קאדילק XT5 2023

  • קאדילק XT5 2023: 2.8 ל-1,000 רכבים
  • שברולט טראוורס 2023: 7.0 ל-1,000 רכבים

ה-XT5 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.8 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.0 ל-1,000 בטראוורס. זהו יתרון מעשי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

מהירות מכירה: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: 40 ימים
  • שברולט טראוורס 2023: 40 ימים

אין יתרון במהירות המכירה: לפי הנתון, שני הדגמים נמכרים בתוך 40 ימים.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: 6 יתרונות
  • שברולט טראוורס 2023: 5 יתרונות

ל-XT5 שישה יתרונות שצוינו, לעומת חמישה לטראוורס. זהו יתרון מתון לקאדילק במוניטין ובשביעות הרצון.

פופולריות בכביש: שברולט טראוורס 2023

  • קאדילק XT5 2023: 139 על הכביש
  • שברולט טראוורס 2023: 321 על הכביש

הטראוורס נפוצה יותר בכביש, עם 321 רכבים לעומת 139 ל-XT5. הנוכחות הגבוהה יותר עשויה להתאים למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ יותר.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • קאדילק XT5 2023: 6 מערכות
  • שברולט טראוורס 2023: 6 מערכות

אין יתרון לאחד הדגמים במספר מערכות הטכנולוגיה והנוחות: לשניהם 6 מערכות.

למי מתאים כל רכב

  • קאדילק XT5 2023: קאדילק XT5 מתאימה לכם אם אתם רוצים SUV פרימיום מאובזר עם ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, ולא זקוקים ליותר מחמישה מושבים.
  • שברולט טראוורס 2023: שברולט טראוורס מתאימה לכם אם אתם צריכים SUV מרווח עם 8 מושבים, כוח רב יותר ומחיר רכישה נמוך יותר, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה ותמרון עירוני פחות נוח.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

אם אתם מחפשים SUV גדול ושימושי למשפחה, הטראוורס היא הבחירה הכוללת העדיפה: היא זולה יותר לרכישה, מציעה 8 מושבים ומספקת יותר כוח. ה-XT5 מתאימה יותר אם חשובים לכם ציון הבטיחות הגבוה יותר, סיכון גניבה נמוך יותר ותא נוסעים פרימיום; היא גם מציעה מרחב נדיב ותא מטען גדול. קחו בחשבון שבביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה בשני הדגמים, ובטראוורס גם מידות שמקשות על התמרון בעיר. לפני קנייה, בדקו את היסטוריית הטיפולים ואת מצבו של הרכב המסוים.

איזה רכב זול יותר, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2023 (₪187,500 לעומת ₪199,000). שברולט טראוורס מובילה במחיר רכישה של ₪187,500, לעומת ₪199,000 לקאדילק XT5. בפועל, הטראוורס דורשת פחות כסף בקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2023 (14.1% בשנה לעומת 14.7% בשנה). לטראוורס יתרון בשמירת ערך: ירידת ערך של 14.1% בשנה, לעומת 14.7% ב-XT5. הפער קטן, אך הטראוורס צפויה לאבד פחות מערכה מדי שנה.

איזה רכב בטיחותי יותר, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

קאדילק XT5 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). ה-XT5 מובילה עם ציון בטיחות 3, לעומת ציון 2 לטראוורס. זהו יתרון בבטיחות לטובת הקאדילק.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2023 (310 כ"ס לעומת 274 כ"ס). לטראוורס מנוע בהספק 310 כ״ס, לעומת 274 כ״ס ב-XT5. היא מציעה יותר כוח, אף שגם מנוע ה-XT5 מתואר כחזק ובעל ביצועים טובים.

איזה רכב מרווח יותר, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2023 (8 מושבים לעומת 5 מושבים). הטראוורס מציעה 8 מושבים לעומת 5 ב-XT5, ומתאימה יותר למי שצריך להסיע משפחה גדולה או נוסעים נוספים. גם בביקורות מודגשים המרחב והשימושיות של השורה השלישית.

איזה רכב נגנב פחות, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

קאדילק XT5 2023 (2.8 ל-1,000 רכבים לעומת 7.0 ל-1,000 רכבים). ה-XT5 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 2.8 ל-1,000 רכבים, לעומת 7.0 ל-1,000 בטראוורס. זהו יתרון מעשי למי שרוצה לצמצם את החשיפה לסיכון גניבה.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קאדילק XT5 או שברולט טראוורס?

שברולט טראוורס 2023 (321 על הכביש לעומת 139 על הכביש). הטראוורס נפוצה יותר בכביש, עם 321 רכבים לעומת 139 ל-XT5. הנוכחות הגבוהה יותר עשויה להתאים למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ יותר.

קאדילק XT5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

שברולט טראוורס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם