קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
לפי המדדים שבהם יש הכרעה, קאדילק XT6 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה יותר לרכישה, מציעה שבעה מושבים, הספק גבוה יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ושיעור גניבה נמוך יותר. כדאי להביא בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה שלה ולבדוק היטב היסטוריית טיפולים, רעשים בתא הנוסעים ומצב אחריות. אם אתם מחפשים רכב שטח קשוח, מעדיפים את המוניטין והנפוצות של טויוטה, או זקוקים במיוחד ליכולת שטח, הלנד קרוזר עשוי להתאים לכם יותר, אף שמחירו גבוה יותר והוא מציע חמישה מושבים לפי הנתונים כאן.
מחיר רכישה: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: ₪257,000
- טויוטה לנד קרוזר 2023: ₪328,000
קאדילק XT6 עולה ₪257,000, לעומת ₪328,000 ללנד קרוזר, ולכן משאיר לכם פער של ₪71,000 במחיר הרכישה.
עלויות אחזקה: תיקו
- קאדילק XT6 2023: דרגה 5 מתוך 5
- טויוטה לנד קרוזר 2023: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה.
אמינות: תיקו
- קאדילק XT6 2023: 0 ריקולים
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך אינו מחליף בדיקת היסטוריית טיפולים ומצב הרכב, במיוחד בלנד קרוזר משומש ששימש לנסיעות שטח.
בטיחות: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: ציון בטיחות 3
- טויוטה לנד קרוזר 2023: ציון בטיחות 1
ה-XT6 מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 בלנד קרוזר. הפער מתבטא בדירוג בטיחות גבוה יותר ל-XT6.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- קאדילק XT6 2023: קבוצת זיהום 15
- טויוטה לנד קרוזר 2023: קבוצת זיהום 15
שני הרכבים באותה קבוצת זיהום, 15, ולכן אין יתרון לאחד מהם במדד הזה. בביקורות מצוינת צריכת דלק גבוהה ב-XT6 ובינונית עד גבוהה בלנד קרוזר.
ביצועים: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: 310 כ"ס
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 204 כ"ס
ל-XT6 מנוע בהספק 310 כ״ס, לעומת 204 כ״ס בלנד קרוזר, והביקורת מתארת את ביצועיו כחזקים. הלנד קרוזר מתאים יותר למי שחשובים לו קשיחות ויכולת שטח מאשר זריזות.
מרחב ומשפחה: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: 7 מושבים
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 5 מושבים
ה-XT6 מציע 7 מושבים לעומת 5 בלנד קרוזר, ולכן מתאים יותר כשנדרשים מקומות ישיבה נוספים. הביקורת מציינת שהשורה השלישית שימושית יחסית, אך הכניסה אליה אינה נוחה במיוחד למבוגרים.
סיכון גניבה: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: 5.3 ל-1,000 רכבים
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 20.8 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של ה-XT6 הוא 5.3 לכל 1,000 רכבים, לעומת 20.8 בלנד קרוזר. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר ב-XT6.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- קאדילק XT6 2023: 6 יתרונות
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 5 יתרונות
ה-XT6 מוביל במעט במספר היתרונות שמופיעים במדד, 6 לעומת 5. מנגד, ללנד קרוזר יש מוניטין של קשיחות ואמינות, כפי שמציינת הביקורת.
פופולריות בכביש: טויוטה לנד קרוזר 2023
- קאדילק XT6 2023: 125 על הכביש
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 1,451 על הכביש
הלנד קרוזר נפוץ יותר בכביש, עם 1,451 רכבים לעומת 125 XT6. נפוצות גבוהה עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.
טכנולוגיה ונוחות: קאדילק XT6 2023
- קאדילק XT6 2023: 6 מערכות
- טויוטה לנד קרוזר 2023: 5 מערכות
ב-XT6 מצוינות 6 מערכות לעומת 5 בלנד קרוזר. הביקורת על ה-XT6 מתארת אבזור עשיר ונוחות נסיעה טובה, אך גם מציינת אפשרות לקרקושים ואיכות הרכבה לא אחידה.
למי מתאים כל רכב
- קאדילק XT6 2023: קאדילק XT6 מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV יוקרתי עם שבעה מושבים, ביצועים חזקים ואבזור עשיר, ומוכנים לבדוק היטב צריכת דלק, מצב הרכב והיסטוריית השירות.
- טויוטה לנד קרוזר 2023: טויוטה לנד קרוזר מתאימה לכם אם יכולת שטח, קשיחות, מוניטין ונפוצות חשובים לכם יותר ממחיר רכישה נמוך ומהספק גבוה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
לפי המדדים שבהם יש הכרעה, קאדילק XT6 היא הבחירה המתאימה יותר: היא זולה יותר לרכישה, מציעה שבעה מושבים, הספק גבוה יותר, ציון בטיחות גבוה יותר ושיעור גניבה נמוך יותר. כדאי להביא בחשבון את צריכת הדלק הגבוהה שלה ולבדוק היטב היסטוריית טיפולים, רעשים בתא הנוסעים ומצב אחריות. אם אתם מחפשים רכב שטח קשוח, מעדיפים את המוניטין והנפוצות של טויוטה, או זקוקים במיוחד ליכולת שטח, הלנד קרוזר עשוי להתאים לכם יותר, אף שמחירו גבוה יותר והוא מציע חמישה מושבים לפי הנתונים כאן.
איזה רכב זול יותר, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (₪257,000 לעומת ₪328,000). קאדילק XT6 עולה ₪257,000, לעומת ₪328,000 ללנד קרוזר, ולכן משאיר לכם פער של ₪71,000 במחיר הרכישה.
איזה רכב בטיחותי יותר, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). ה-XT6 מוביל עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 בלנד קרוזר. הפער מתבטא בדירוג בטיחות גבוה יותר ל-XT6.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (310 כ"ס לעומת 204 כ"ס). ל-XT6 מנוע בהספק 310 כ״ס, לעומת 204 כ״ס בלנד קרוזר, והביקורת מתארת את ביצועיו כחזקים. הלנד קרוזר מתאים יותר למי שחשובים לו קשיחות ויכולת שטח מאשר זריזות.
איזה רכב מרווח יותר, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). ה-XT6 מציע 7 מושבים לעומת 5 בלנד קרוזר, ולכן מתאים יותר כשנדרשים מקומות ישיבה נוספים. הביקורת מציינת שהשורה השלישית שימושית יחסית, אך הכניסה אליה אינה נוחה במיוחד למבוגרים.
איזה רכב נגנב פחות, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (5.3 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של ה-XT6 הוא 5.3 לכל 1,000 רכבים, לעומת 20.8 בלנד קרוזר. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר ב-XT6.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2023 (1,451 על הכביש לעומת 125 על הכביש). הלנד קרוזר נפוץ יותר בכביש, עם 1,451 רכבים לעומת 125 XT6. נפוצות גבוהה עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם מוכר ונפוץ.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, קאדילק XT6 או טויוטה לנד קרוזר?
קאדילק XT6 2023 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). ב-XT6 מצוינות 6 מערכות לעומת 5 בלנד קרוזר. הביקורת על ה-XT6 מתארת אבזור עשיר ונוחות נסיעה טובה, אך גם מציינת אפשרות לקרקושים ואיכות הרכבה לא אחידה.
קאדילק XT6 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה לנד קרוזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות