ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
במבט כולל, ה-X6 מתאים יותר למי שמחפשים ביצועים חזקים, התנהגות כביש ספורטיבית, תא נוסעים יוקרתי ומכירה מעט מהירה יותר. הלנד קרוזר עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, ציון הבטיחות, הנפוצות ויכולת השטח חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה-X6 יקר לרכישה ולהחזקה, ואילו הלנד קרוזר כבד, בעל ביצועים מתונים יותר ורעשי מנוע ותמסורת מורגשים. לפני החלטה, בדקו את מצב הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והעלויות בפועל.
מחיר רכישה: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X6 2026: ₪599,000
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ₪525,000
הלנד קרוזר זול יותר לרכישה: ₪525,000 לעומת ₪599,000 ל-X6. הפער של ₪74,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות הנלוות.
שמירת ערך: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 15.5% בשנה
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 8.7% בשנה
הלנד קרוזר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.7% לעומת 15.5% ב-X6. בפועל, הוא צפוי לאבד פחות מערכו לאורך זמן.
עלויות אחזקה: תיקו
- ב.מ.וו X6 2026: דרגה 5 מתוך 5
- טויוטה לנד קרוזר 2026: דרגה 5 מתוך 5
שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם.
אמינות: תיקו
- ב.מ.וו X6 2026: 0 ריקולים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון זהה, אך הוא לא מספק לבדו תמונה מלאה על אמינות לאורך שנים.
בטיחות: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X6 2026: ציון בטיחות 3
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ציון בטיחות 6
הלנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6, לעומת ציון 3 ל-X6. הפער משמעותי אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- ב.מ.וו X6 2026: קבוצת זיהום 15
- טויוטה לנד קרוזר 2026: קבוצת זיהום 15
שני הרכבים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין ביניהם יתרון לפי המדד הזה.
ביצועים: ב.מ.וו X6 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 375 כ"ס
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 207 כ"ס
ה-X6 מוביל עם 375 כ״ס לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער מתבטא בעוד כוח זמין וביצועים נמרצים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו X6 2026: 5 מושבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה. בפועל, הלנד קרוזר מדגיש שימושיות ויכולת שטח, בעוד שמבנה הקופה של ה-X6 מגביל מעט את מרווח הראש והפרקטיות מאחור.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X6 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 2.9 ל-1,000 רכבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 20.8 ל-1,000 רכבים
ל-X6 סיכון גניבה נמוך יותר: 2.9 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 בלנד קרוזר. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הרכב וגם בבדיקת עלויות הביטוח.
מהירות מכירה: ב.מ.וו X6 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 31 ימים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 34 ימים
ה-X6 נמכר בממוצע בתוך 31 ימים, לעומת 34 ימים ללנד קרוזר. היתרון קטן, אך עשוי להקל מעט על מכירה עתידית.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X6 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 9 יתרונות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 יתרונות
ה-X6 מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 9 יתרונות לעומת 5 בלנד קרוזר. בביקורות מודגשים במיוחד האיכות, הביצועים והתנהגות הכביש של ה-X6.
פופולריות בכביש: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X6 2026: 473 על הכביש
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 1,000 על הכביש
הלנד קרוזר נפוץ יותר, עם 1,000 רכבים על הכביש לעומת 473 ל-X6. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וחלקים, אך אינה מבטיחה זאת.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו X6 2026: 6 מערכות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין יתרון לפי הנתון הזה.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו X6 2026: ה-X6 מתאים לכם אם אתם רוצים SUV יוקרתי וספורטיבי עם כוח רב, איכות תא נוסעים גבוהה והתנהגות כביש מדויקת, ומוכנים למחיר ולהוצאות שוטפות גבוהים.
- טויוטה לנד קרוזר 2026: הלנד קרוזר מתאים לכם אם אתם מעדיפים רכב שטח קשוח ושימושי, עם יכולת שטח גבוהה, מחיר רכישה נמוך יותר ושמירת ערך טובה יותר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
במבט כולל, ה-X6 מתאים יותר למי שמחפשים ביצועים חזקים, התנהגות כביש ספורטיבית, תא נוסעים יוקרתי ומכירה מעט מהירה יותר. הלנד קרוזר עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, ציון הבטיחות, הנפוצות ויכולת השטח חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה-X6 יקר לרכישה ולהחזקה, ואילו הלנד קרוזר כבד, בעל ביצועים מתונים יותר ורעשי מנוע ותמסורת מורגשים. לפני החלטה, בדקו את מצב הרכב המסוים, היסטוריית הטיפולים והעלויות בפועל.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (₪525,000 לעומת ₪599,000). הלנד קרוזר זול יותר לרכישה: ₪525,000 לעומת ₪599,000 ל-X6. הפער של ₪74,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות הנלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (8.7% בשנה לעומת 15.5% בשנה). הלנד קרוזר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 8.7% לעומת 15.5% ב-X6. בפועל, הוא צפוי לאבד פחות מערכו לאורך זמן.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (ציון בטיחות 6 לעומת ציון בטיחות 3). הלנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6, לעומת ציון 3 ל-X6. הפער משמעותי אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X6 2026 (375 כ"ס לעומת 207 כ"ס). ה-X6 מוביל עם 375 כ״ס לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער מתבטא בעוד כוח זמין וביצועים נמרצים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X6 2026 (2.9 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 רכבים). ל-X6 סיכון גניבה נמוך יותר: 2.9 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 בלנד קרוזר. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת הרכב וגם בבדיקת עלויות הביטוח.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X6 2026 (31 ימים לעומת 34 ימים). ה-X6 נמכר בממוצע בתוך 31 ימים, לעומת 34 ימים ללנד קרוזר. היתרון קטן, אך עשוי להקל מעט על מכירה עתידית.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X6 2026 (9 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ה-X6 מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, עם 9 יתרונות לעומת 5 בלנד קרוזר. בביקורות מודגשים במיוחד האיכות, הביצועים והתנהגות הכביש של ה-X6.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X6 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (1,000 על הכביש לעומת 473 על הכביש). הלנד קרוזר נפוץ יותר, עם 1,000 רכבים על הכביש לעומת 473 ל-X6. נפוצות גבוהה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וחלקים, אך אינה מבטיחה זאת.
ב.מ.וו X6 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה לנד קרוזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אאודי Q5 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q5 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q7 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q8 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי SQ5 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X3 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X4 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X5 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X6 מול לנד רובר ריינג' רובר ספורט
- ב.מ.וו X6 מול מרצדס-בנץ GLC קופה