אאודי Q5 או קאדילק XT6? השוואה מלאה 2023
ההמלצה שלנו
הקאדילק XT6 היא הבחירה המתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים ביצועים חזקים יותר ומעניקים משקל לבטיחות ולמדד הריקולים. האאודי Q5 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, שיעור גניבות מעט נמוך יותר, פופולריות ומוניטין חשובים לכם, ואתם מסתפקים בחמישה מושבים. קחו בחשבון שב-XT6 צריכת הדלק גבוהה, וב-Q5 נוחות הנסיעה בעיר ובשבילים אינה מצטיינת. לפני הקנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב אחריות וקרקושים או רעשים בתא הנוסעים.
מחיר רכישה: אאודי Q5 2023
- אאודי Q5 2023: ₪245,000
- קאדילק XT6 2023: ₪257,000
אאודי Q5 זולה יותר לרכישה: ₪245,000 לעומת ₪257,000 לקאדילק XT6. הפער הוא ₪12,000, יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
עלויות אחזקה: תיקו
- אאודי Q5 2023: דרגה 5 מתוך 5
- קאדילק XT6 2023: דרגה 5 מתוך 5
שני הדגמים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות האחזקה, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד הזה. בפועל, ביקורות ה-Q5 מציינות פוטנציאל להוצאות תחזוקה וצמיגים גבוהות, וב-XT6 צריכת הדלק הגבוהה בולטת.
אמינות: קאדילק XT6 2023
- אאודי Q5 2023: 2 ריקולים
- קאדילק XT6 2023: 0 ריקולים
ה-XT6 מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 2 ב-Q5. עם זאת, אין מידע אמין על אמינות ארוכת טווח של אף אחד מהדגמים, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב הרכב.
בטיחות: קאדילק XT6 2023
- אאודי Q5 2023: ציון בטיחות 1
- קאדילק XT6 2023: ציון בטיחות 3
ל-XT6 ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 ל-Q5. למרות זאת, גם ב-Q5 יש מערכות בטיחות מתקדמות, וכדאי לבדוק את רמת האבזור המדויקת של המכונית שאתם שוקלים.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- אאודי Q5 2023: קבוצת זיהום 15
- קאדילק XT6 2023: קבוצת זיהום 15
שני הרכבים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן המדד הזה אינו מבדיל ביניהם. הוא גם לא מעיד לבדו על צריכת הדלק בפועל, שב-XT6 מתוארת בביקורות כגבוהה.
ביצועים: קאדילק XT6 2023
- אאודי Q5 2023: 265 כ"ס
- קאדילק XT6 2023: 310 כ"ס
ה-XT6 מציעה 310 כ״ס לעומת 265 כ״ס ב-Q5, ומתאימה יותר למי שמחפש מנוע חזק. גם ה-Q5 זריזה ובעלת הנעה כפולה, אך יתרון ההספק הוא של הקאדילק.
מרחב ומשפחה: קאדילק XT6 2023
- אאודי Q5 2023: 5 מושבים
- קאדילק XT6 2023: 7 מושבים
ה-XT6 מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-Q5, וביקורות מציינות שורה שלישית שימושית יחסית. אם אתם זקוקים להסעה של יותר מחמישה נוסעים, זה יתרון מעשי ברור, אם כי הכניסה לשורה השלישית אינה נוחה במיוחד למבוגרים.
סיכון גניבה: אאודי Q5 2023
- אאודי Q5 2023: 5.2 ל-1,000 רכבים
- קאדילק XT6 2023: 5.3 ל-1,000 רכבים
ל-Q5 שיעור של 5.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.3 ל-XT6. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת האאודי.
מוניטין ושביעות רצון: אאודי Q5 2023
- אאודי Q5 2023: 6 יתרונות
- קאדילק XT6 2023: 6 יתרונות
ה-Q5 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. בביקורות היא מתוארת כאיכותית ובעלת תא נוסעים יוקרתי, בעוד שב-XT6 מצוינים קרקושים ואיכות הרכבה לא אחידה.
פופולריות בכביש: אאודי Q5 2023
- אאודי Q5 2023: 262 על הכביש
- קאדילק XT6 2023: 125 על הכביש
ה-Q5 נפוצה יותר בכביש, עם 262 רכבים לעומת 125 XT6. היא עשויה להתאים לכם אם חשובה לכם נוכחות רחבה יותר של הדגם בישראל.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- אאודי Q5 2023: 6 מערכות
- קאדילק XT6 2023: 6 מערכות
שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין כאן יתרון לאחד מהם לפי המדד. ה-Q5 מציעה אבזור עשיר, וה-XT6 כוללת בין היתר מצלמות היקפיות ותצוגה עילית.
למי מתאים כל רכב
- אאודי Q5 2023: אאודי Q5 מתאימה לכם אם אתם מחפשים SUV יוקרה לחמישה נוסעים, עם הנעה כפולה, תא נוסעים איכותי ואבזור עשיר, ומעדיפים לשלם פחות בקנייה.
- קאדילק XT6 2023: קאדילק XT6 מתאימה לכם אם אתם זקוקים לשבעה מושבים, רוצים מנוע חזק ונוחות נסיעה טובה, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה.
שאלות נפוצות
מה עדיף, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
הקאדילק XT6 היא הבחירה המתאימה יותר אם אתם צריכים שבעה מושבים, מעדיפים ביצועים חזקים יותר ומעניקים משקל לבטיחות ולמדד הריקולים. האאודי Q5 עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, שיעור גניבות מעט נמוך יותר, פופולריות ומוניטין חשובים לכם, ואתם מסתפקים בחמישה מושבים. קחו בחשבון שב-XT6 צריכת הדלק גבוהה, וב-Q5 נוחות הנסיעה בעיר ובשבילים אינה מצטיינת. לפני הקנייה, בדקו היסטוריית טיפולים, מצב אחריות וקרקושים או רעשים בתא הנוסעים.
איזה רכב זול יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
אאודי Q5 2023 (₪245,000 לעומת ₪257,000). אאודי Q5 זולה יותר לרכישה: ₪245,000 לעומת ₪257,000 לקאדילק XT6. הפער הוא ₪12,000, יתרון משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב אמין יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
קאדילק XT6 2023 (0 ריקולים לעומת 2 ריקולים). ה-XT6 מובילה במדד הזה, עם 0 ריקולים לעומת 2 ב-Q5. עם זאת, אין מידע אמין על אמינות ארוכת טווח של אף אחד מהדגמים, ולכן חשוב לבדוק היסטוריית טיפולים ומצב הרכב.
איזה רכב בטיחותי יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
קאדילק XT6 2023 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 1). ל-XT6 ציון בטיחות 3 לעומת ציון 1 ל-Q5. למרות זאת, גם ב-Q5 יש מערכות בטיחות מתקדמות, וכדאי לבדוק את רמת האבזור המדויקת של המכונית שאתם שוקלים.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
קאדילק XT6 2023 (310 כ"ס לעומת 265 כ"ס). ה-XT6 מציעה 310 כ״ס לעומת 265 כ״ס ב-Q5, ומתאימה יותר למי שמחפש מנוע חזק. גם ה-Q5 זריזה ובעלת הנעה כפולה, אך יתרון ההספק הוא של הקאדילק.
איזה רכב מרווח יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
קאדילק XT6 2023 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). ה-XT6 מציעה 7 מושבים לעומת 5 ב-Q5, וביקורות מציינות שורה שלישית שימושית יחסית. אם אתם זקוקים להסעה של יותר מחמישה נוסעים, זה יתרון מעשי ברור, אם כי הכניסה לשורה השלישית אינה נוחה במיוחד למבוגרים.
איזה רכב נגנב פחות, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
אאודי Q5 2023 (5.2 ל-1,000 רכבים לעומת 5.3 ל-1,000 רכבים). ל-Q5 שיעור של 5.2 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 5.3 ל-XT6. הפער קטן, אך המדד נוטה לטובת האאודי.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
אאודי Q5 2023 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). ה-Q5 מובילה במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלשני הדגמים מופיעים 6 יתרונות. בביקורות היא מתוארת כאיכותית ובעלת תא נוסעים יוקרתי, בעוד שב-XT6 מצוינים קרקושים ואיכות הרכבה לא אחידה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, אאודי Q5 או קאדילק XT6?
אאודי Q5 2023 (262 על הכביש לעומת 125 על הכביש). ה-Q5 נפוצה יותר בכביש, עם 262 רכבים לעומת 125 XT6. היא עשויה להתאים לכם אם חשובה לכם נוכחות רחבה יותר של הדגם בישראל.
אאודי Q5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
קאדילק XT6 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות