ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים, סיכון גניבה נמוך יותר ומהירות מכירה, ב.מ.וו X3 הוא הבחירה המתאימה יותר. הוא גם מוביל בסיכום ההשוואה, אך ביקורות על דגם 2026 מציינות שאין עדיין ניסיון משתמשים ונתוני תקלות מצטברים, ועלויות צמיגים וחלפים עשויות להיות גבוהות. לנד קרוזר עדיף אם שמירת ערך, בטיחות, פופולריות ויכולת שטח ושימושיות הן בראש סדר העדיפויות שלכם. בשני הרכבים כדאי לבדוק היטב את העלויות השוטפות ואת התאמתם לשימוש שלכם לפני הקנייה.
מחיר רכישה: ב.מ.וו X3 2026
- ב.מ.וו X3 2026: ₪439,000
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ₪525,000
ב.מ.וו X3 מוביל במחיר רכישה של ₪439,000 לעומת ₪525,000 ללנד קרוזר, פער של ₪86,000. זה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
שמירת ערך: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 15.8% בשנה
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 8.7% בשנה
לנד קרוזר מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7% לעומת 15.8% ב-X3. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
עלויות אחזקה: תיקו
- ב.מ.וו X3 2026: דרגה 5 מתוך 5
- טויוטה לנד קרוזר 2026: דרגה 5 מתוך 5
שני הרכבים מדורגים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון יחסי ברור. כדאי להביא בחשבון שביקורות ה-X3 מציינות אפשרות לעלויות גבוהות של צמיגים וחלפים, ולנד קרוזר הוא רכב שטח גדול וכבד.
אמינות: תיקו
- ב.מ.וו X3 2026: 0 ריקולים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 0 ריקולים
לשניהם 0 ריקולים, ולכן אין יתרון ביניהם במדד הזה. עם זאת, מדובר בדגמי 2026 חדשים, וביקורות ה-X3 מציינות שאין עדיין בסיס משמעותי להערכת אמינות לאורך זמן.
בטיחות: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X3 2026: ציון בטיחות 5.5
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ציון בטיחות 6
לנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6 לעומת 5.5 ב-X3. ההפרש קטן, אך הוא מעניק ללנד קרוזר יתרון במדד הבטיחות.
חיסכון ואיכות סביבה: תיקו
- ב.מ.וו X3 2026: קבוצת זיהום 15
- טויוטה לנד קרוזר 2026: קבוצת זיהום 15
שני הרכבים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין יתרון יחסי בחיסכון ובאיכות הסביבה לפי הערך הזה.
ביצועים: ב.מ.וו X3 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 255 כ"ס
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 207 כ"ס
ב.מ.וו X3 מוביל עם 255 כ״ס לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. בפועל, ביקורת ה-X3 מתארת ביצועים חזקים, בעוד שביקורת הלנד קרוזר מציינת ביצועים בינוניים ביחס למחיר ולמשקל.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו X3 2026: 5 מושבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 מושבים
שני הרכבים מציעים 5 מושבים לפי נתוני ההשוואה, ולכן אין יתרון במדד הזה. ביקורת הלנד קרוזר מדגישה שימושיות למשפחה, אך מציינת שתא המטען קטן כשכל שבעת המושבים בשימוש.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X3 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 6.6 ל-1,000 רכבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 20.8 ל-1,000 רכבים
ב.מ.וו X3 מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.6 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 בלנד קרוזר. הפער ניכר, ולכן כדאי להביא אותו בחשבון במיוחד אם הרכב יחנה לעיתים קרובות ברחוב.
מהירות מכירה: ב.מ.וו X3 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 33 ימים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 34 ימים
ב.מ.וו X3 מוביל בפער קטן בזמן המכירה: 33 ימים לעומת 34 ימים בלנד קרוזר. בפועל, מדובר בהבדל של יום אחד בלבד.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X3 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 5 יתרונות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 יתרונות
ב.מ.וו X3 מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בשני הרכבים מופיעים 5 יתרונות, ולכן הערכים המוצגים לבדם לא מבהירים מה עומד מאחורי הפער במדד.
פופולריות בכביש: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X3 2026: 87 על הכביש
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 1,000 על הכביש
לנד קרוזר נפוץ יותר בכביש: 1,000 רכבים לעומת 87 ל-X3. פער הנוכחות עשוי להתאים למי שמעדיפים דגם מבוסס ומוכר יותר בשוק המקומי.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו X3 2026: 6 מערכות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 6 מערכות
שני הרכבים מציעים 6 מערכות, כך שאין יתרון לפי מספר המערכות. ביקורות ה-X3 מציינות אבזור נוחות עשיר, וביקורת הלנד קרוזר מדגישה תא נוסעים מודרני ואבזור בטיחות מתקדם.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו X3 2026: ב.מ.וו X3 מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV יוקרתי עם מחיר רכישה נמוך יותר מבין השניים, ביצועים חזקים ואבזור נוחות עשיר, ומוכנים לקחת בחשבון עלויות אפשריות גבוהות של צמיגים וחלפים.
- טויוטה לנד קרוזר 2026: טויוטה לנד קרוזר מתאים לכם אם אתם רוצים רכב שטח בעל יכולת שטח גבוהה, מעדיפים שמירת ערך ופופולריות, ומוכנים להתמודד עם צריכת דלק גבוהה, ממדים גדולים וביצועים מתונים יחסית.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים, סיכון גניבה נמוך יותר ומהירות מכירה, ב.מ.וו X3 הוא הבחירה המתאימה יותר. הוא גם מוביל בסיכום ההשוואה, אך ביקורות על דגם 2026 מציינות שאין עדיין ניסיון משתמשים ונתוני תקלות מצטברים, ועלויות צמיגים וחלפים עשויות להיות גבוהות. לנד קרוזר עדיף אם שמירת ערך, בטיחות, פופולריות ויכולת שטח ושימושיות הן בראש סדר העדיפויות שלכם. בשני הרכבים כדאי לבדוק היטב את העלויות השוטפות ואת התאמתם לשימוש שלכם לפני הקנייה.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X3 2026 (₪439,000 לעומת ₪525,000). ב.מ.וו X3 מוביל במחיר רכישה של ₪439,000 לעומת ₪525,000 ללנד קרוזר, פער של ₪86,000. זה משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (8.7% בשנה לעומת 15.8% בשנה). לנד קרוזר מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7% לעומת 15.8% ב-X3. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (ציון בטיחות 6 לעומת ציון בטיחות 5.5). לנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6 לעומת 5.5 ב-X3. ההפרש קטן, אך הוא מעניק ללנד קרוזר יתרון במדד הבטיחות.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X3 2026 (255 כ"ס לעומת 207 כ"ס). ב.מ.וו X3 מוביל עם 255 כ״ס לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. בפועל, ביקורת ה-X3 מתארת ביצועים חזקים, בעוד שביקורת הלנד קרוזר מציינת ביצועים בינוניים ביחס למחיר ולמשקל.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X3 2026 (6.6 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 רכבים). ב.מ.וו X3 מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 6.6 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 בלנד קרוזר. הפער ניכר, ולכן כדאי להביא אותו בחשבון במיוחד אם הרכב יחנה לעיתים קרובות ברחוב.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X3 2026 (33 ימים לעומת 34 ימים). ב.מ.וו X3 מוביל בפער קטן בזמן המכירה: 33 ימים לעומת 34 ימים בלנד קרוזר. בפועל, מדובר בהבדל של יום אחד בלבד.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X3 2026 (5 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ב.מ.וו X3 מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון. בשני הרכבים מופיעים 5 יתרונות, ולכן הערכים המוצגים לבדם לא מבהירים מה עומד מאחורי הפער במדד.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X3 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (1,000 על הכביש לעומת 87 על הכביש). לנד קרוזר נפוץ יותר בכביש: 1,000 רכבים לעומת 87 ל-X3. פער הנוכחות עשוי להתאים למי שמעדיפים דגם מבוסס ומוכר יותר בשוק המקומי.
ב.מ.וו X3 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה לנד קרוזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות