ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

ב.מ.וו X4 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, וגם אם חשוב לכם אופי כביש ספורטיבי. לנד קרוזר עדיף אם שמירת ערך, בטיחות, מכירה מהירה יותר, תפוצה ויכולת שטח עומדות בראש סדר העדיפויות שלכם. קחו בחשבון שה-X4 פחות שימושית מאחור ובתא המטען, ואילו הלנד קרוזר גדול, יקר ובעל צריכת דלק גבוהה. שתי המכוניות שוות במדדי עלויות האחזקה, אמינות, זיהום, מרחב לפי המדד וטכנולוגיה ונוחות.

מחיר רכישה: ב.מ.וו X4 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: ₪430,000
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: ₪525,000

ב.מ.וו X4 זולה יותר במחיר רכישה של ₪430,000, לעומת ₪525,000 ללנד קרוזר. פער של ₪95,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

שמירת ערך: טויוטה לנד קרוזר 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 13.4% בשנה
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 8.7% בשנה

לנד קרוזר מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7%, לעומת 13.4% ב-X4. בפועל, הוא צפוי לשמור טוב יותר על מחירו לאורך זמן.

עלויות אחזקה: תיקו

  • ב.מ.וו X4 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: דרגה 5 מתוך 5

שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם. עם זאת, ב-X4 כדאי להביא בחשבון עלויות ביטוח ותחזוקה של רכב פרימיום, ובלנד קרוזר צריכת דלק של כ-8-10 ק״מ לליטר.

אמינות: תיקו

  • ב.מ.וו X4 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 0 ריקולים

בשניהם מופיעים 0 ריקולים, ולכן אין יתרון לאחד מהם בהשוואה הזו. בדגם 2026 אין עדיין בסיס ארוך-טווח מספיק כדי לקבוע מי יהיה אמין יותר בפועל.

בטיחות: טויוטה לנד קרוזר 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: ציון בטיחות 3
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: ציון בטיחות 6

לנד קרוזר מוביל בציון בטיחות 6, לעומת ציון 3 ל-X4. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, אף שב-X4 יש אבזור סיוע ובטיחות עשיר לפי הביקורות.

חיסכון ואיכות סביבה: תיקו

  • ב.מ.וו X4 2026: קבוצת זיהום 15
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: קבוצת זיהום 15

שני הרכבים נמצאים בקבוצת זיהום 15, ולכן אין יתרון ביניהם לפי המדד הזה. הקבוצה זהה, אך היא אינה משקפת לבדה את צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: ב.מ.וו X4 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 248 כ"ס
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 207 כ"ס

ב.מ.וו X4 מובילה עם 248 כ״ס, לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער מתאים למי שמחפש תגובה וביצועים חזקים יותר בכביש, בעוד הלנד קרוזר מכוון יותר ליכולת שטח.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • ב.מ.וו X4 2026: 5 מושבים
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 מושבים

שניהם מדורגים כמתאימים ל-5 מושבים, כך שאין יתרון לפי המדד הזה. בפועל, ה-X4 מוגבל במרווח הראש מאחור ובשימושיות תא המטען, ואילו הלנד קרוזר מציע מרחב ושימושיות משפחתית טובים יותר לפי הביקורות.

סיכון גניבה: ב.מ.וו X4 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 4.1 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 20.8 ל-1,000 רכבים

ב.מ.וו X4 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.8 בלנד קרוזר. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת אמצעי מיגון ובבדיקת עלות הביטוח.

מהירות מכירה: טויוטה לנד קרוזר 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 36 ימים
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 34 ימים

לנד קרוזר נמכר מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 36 ימים ל-X4. הפער קטן, אך מצביע על יתרון קל למי שחשובה לו מכירה מהירה בעתיד.

מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X4 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 6 יתרונות
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 יתרונות

ב.מ.וו X4 מובילה במדד הזה, עם 6 יתרונות לעומת 5 בלנד קרוזר. הפער במספר היתרונות קטן, ולכן כדאי לשקלל אותו לצד התאמת הרכב לצרכים שלכם.

פופולריות בכביש: טויוטה לנד קרוזר 2026

  • ב.מ.וו X4 2026: 360 על הכביש
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 1,000 על הכביש

לנד קרוזר נפוץ יותר בכביש, עם 1,000 רכבים לעומת 360 ל-X4. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי רכב ושירותים מתאימים.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • ב.מ.וו X4 2026: 6 מערכות
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: 6 מערכות

שני הרכבים כוללים 6 מערכות, כך שאין יתרון לפי המדד הזה. ב-X4 הביקורות מציינות איכות חומרים ובידוד רעשים טובים, ובלנד קרוזר תא נוסעים מודרני ואבזור בטיחות מתקדם.

למי מתאים כל רכב

  • ב.מ.וו X4 2026: ב.מ.וו X4 מתאימה לכם אם אתם מחפשים קרוסאובר פרימיום עם התנהגות כביש ספורטיבית, איכות חומרים גבוהה וביצועים חזקים, ומוכנים להתפשר על מרווח מאחור ועלויות פרימיום.
  • טויוטה לנד קרוזר 2026: טויוטה לנד קרוזר מתאימה לכם אם אתם צריכים רכב קשוח ורב-יכולת לשטח ולנסיעות משפחתיות, ומוכנים לקבל מחיר רכישה גבוה, צריכת דלק משמעותית וביצועים מתונים יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

ב.מ.וו X4 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, וגם אם חשוב לכם אופי כביש ספורטיבי. לנד קרוזר עדיף אם שמירת ערך, בטיחות, מכירה מהירה יותר, תפוצה ויכולת שטח עומדות בראש סדר העדיפויות שלכם. קחו בחשבון שה-X4 פחות שימושית מאחור ובתא המטען, ואילו הלנד קרוזר גדול, יקר ובעל צריכת דלק גבוהה. שתי המכוניות שוות במדדי עלויות האחזקה, אמינות, זיהום, מרחב לפי המדד וטכנולוגיה ונוחות.

איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

ב.מ.וו X4 2026 (₪430,000 לעומת ₪525,000). ב.מ.וו X4 זולה יותר במחיר רכישה של ₪430,000, לעומת ₪525,000 ללנד קרוזר. פער של ₪95,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכישה ולהוצאות נלוות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

טויוטה לנד קרוזר 2026 (8.7% בשנה לעומת 13.4% בשנה). לנד קרוזר מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית היא 8.7%, לעומת 13.4% ב-X4. בפועל, הוא צפוי לשמור טוב יותר על מחירו לאורך זמן.

איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

טויוטה לנד קרוזר 2026 (ציון בטיחות 6 לעומת ציון בטיחות 3). לנד קרוזר מוביל בציון בטיחות 6, לעומת ציון 3 ל-X4. הפער משמעותי למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, אף שב-X4 יש אבזור סיוע ובטיחות עשיר לפי הביקורות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

ב.מ.וו X4 2026 (248 כ"ס לעומת 207 כ"ס). ב.מ.וו X4 מובילה עם 248 כ״ס, לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער מתאים למי שמחפש תגובה וביצועים חזקים יותר בכביש, בעוד הלנד קרוזר מכוון יותר ליכולת שטח.

איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

ב.מ.וו X4 2026 (4.1 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 רכבים). ב.מ.וו X4 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 4.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.8 בלנד קרוזר. זהו פער שכדאי להביא בחשבון גם בבחירת אמצעי מיגון ובבדיקת עלות הביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

טויוטה לנד קרוזר 2026 (34 ימים לעומת 36 ימים). לנד קרוזר נמכר מהר יותר, בתוך 34 ימים לעומת 36 ימים ל-X4. הפער קטן, אך מצביע על יתרון קל למי שחשובה לו מכירה מהירה בעתיד.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

ב.מ.וו X4 2026 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ב.מ.וו X4 מובילה במדד הזה, עם 6 יתרונות לעומת 5 בלנד קרוזר. הפער במספר היתרונות קטן, ולכן כדאי לשקלל אותו לצד התאמת הרכב לצרכים שלכם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X4 או טויוטה לנד קרוזר?

טויוטה לנד קרוזר 2026 (1,000 על הכביש לעומת 360 על הכביש). לנד קרוזר נפוץ יותר בכביש, עם 1,000 רכבים לעומת 360 ל-X4. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי רכב ושירותים מתאימים.

ב.מ.וו X4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה לנד קרוזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם