ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
אם אתם מחפשים איזון כללי עם דגש על ביצועים, סיווג זיהום וסיכון גניבה נמוך יותר, ה-X5 הוא בחירה מתאימה יותר, אך קחו בחשבון שביקורות מציינות עלויות תחזוקה וחלפים גבוהות. הלנד קרוזר עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה. הוא גם מתואר כרכב שטח מרווח ושימושי, אך הביקורות מציינות צריכת דלק גבוהה וביצועים בינוניים. לפני החלטה, השוו הצעות ביטוח ותחזוקה ובדקו שהמפרט הספציפי מתאים לצורכי המשפחה שלכם.
מחיר רכישה: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X5 2026: ₪599,000
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ₪525,000
הלנד קרוזר זול יותר לרכישה: ₪525,000 לעומת ₪599,000 ל-X5, פער משמעותי במחיר הכניסה.
שמירת ערך: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 15.8% בשנה
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 8.7% בשנה
הלנד קרוזר צפוי לאבד 8.7% מערכו בשנה, לעומת 15.8% ב-X5. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר לטויוטה.
עלויות אחזקה: ב.מ.וו X5 2026
- ב.מ.וו X5 2026: דרגה 1 מתוך 5
- טויוטה לנד קרוזר 2026: דרגה 5 מתוך 5
ה-X5 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, בעוד הלנד קרוזר נמצא בדרגה 5 מתוך 5. עם זאת, ביקורות ה-X5 מזהירות מתחזוקה וחלפים יקרים, ולכן כדאי לבדוק עלויות בפועל לפני הקנייה.
אמינות: תיקו
- ב.מ.וו X5 2026: 0 ריקולים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 0 ריקולים
שניהם עומדים על 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם לפי הנתון הזה.
בטיחות: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X5 2026: ציון בטיחות 5
- טויוטה לנד קרוזר 2026: ציון בטיחות 6
הלנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6, לעומת ציון 5 ל-X5.
חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו X5 2026
- ב.מ.וו X5 2026: קבוצת זיהום 2
- טויוטה לנד קרוזר 2026: קבוצת זיהום 15
ה-X5 בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 15 בלנד קרוזר. זהו פער ברור לטובת ה-X5 בסיווג הזיהום.
ביצועים: ב.מ.וו X5 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 308 כ"ס
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 207 כ"ס
ל-X5 הספק של 308 כ״ס, לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער תומך בבחירה ב-X5 למי שמחפש תגובה וביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו X5 2026: 5 מושבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 מושבים
שניהם מוצגים עם 5 מושבים, ולכן אין יתרון לפי נתון זה.
סיכון גניבה: ב.מ.וו X5 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 3.9 ל-1,000 רכבים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 20.8 ל-1,000 רכבים
סיכון הגניבה המדווח ל-X5 הוא 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.8 ל-1,000 בלנד קרוזר. הפער משמעותי לטובת ה-X5.
מהירות מכירה: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 38 ימים
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 34 ימים
הלנד קרוזר נמכר בממוצע בתוך 34 ימים, לעומת 38 ימים ל-X5. ההבדל קטן, אך מצביע על מכירה מהירה יותר לטויוטה.
מוניטין ושביעות רצון: ב.מ.וו X5 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 6 יתרונות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 5 יתרונות
ל-X5 מופיעים 6 יתרונות לעומת 5 ללנד קרוזר, יתרון מתון לטובת הב.מ.וו.
פופולריות בכביש: טויוטה לנד קרוזר 2026
- ב.מ.וו X5 2026: 243 על הכביש
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 1,000 על הכביש
הלנד קרוזר נפוץ יותר, עם 1,000 רכבים על הכביש לעומת 243 ל-X5. הדבר עשוי להפוך אותו לבחירה מוכרת ונפוצה יותר.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- ב.מ.וו X5 2026: 6 מערכות
- טויוטה לנד קרוזר 2026: 6 מערכות
לשני הרכבים 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי הנתון הזה.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו X5 2026: ה-X5 מתאים לכם אם אתם מחפשים SUV יוקרתי עם ביצועים חזקים, אבזור עשיר ויכולת דינמית גבוהה, ומוכנים להביא בחשבון עלויות תחזוקה וחלפים גבוהות.
- טויוטה לנד קרוזר 2026: הלנד קרוזר מתאים לכם אם אתם רוצים רכב שטח קשוח ושימושי עם שמירת ערך טובה, ומוכנים להתפשר על צריכת דלק וביצועים.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
אם אתם מחפשים איזון כללי עם דגש על ביצועים, סיווג זיהום וסיכון גניבה נמוך יותר, ה-X5 הוא בחירה מתאימה יותר, אך קחו בחשבון שביקורות מציינות עלויות תחזוקה וחלפים גבוהות. הלנד קרוזר עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, בטיחות ומכירה מהירה. הוא גם מתואר כרכב שטח מרווח ושימושי, אך הביקורות מציינות צריכת דלק גבוהה וביצועים בינוניים. לפני החלטה, השוו הצעות ביטוח ותחזוקה ובדקו שהמפרט הספציפי מתאים לצורכי המשפחה שלכם.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (₪525,000 לעומת ₪599,000). הלנד קרוזר זול יותר לרכישה: ₪525,000 לעומת ₪599,000 ל-X5, פער משמעותי במחיר הכניסה.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (8.7% בשנה לעומת 15.8% בשנה). הלנד קרוזר צפוי לאבד 8.7% מערכו בשנה, לעומת 15.8% ב-X5. הפער מצביע על שמירת ערך טובה יותר לטויוטה.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X5 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ה-X5 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, בעוד הלנד קרוזר נמצא בדרגה 5 מתוך 5. עם זאת, ביקורות ה-X5 מזהירות מתחזוקה וחלפים יקרים, ולכן כדאי לבדוק עלויות בפועל לפני הקנייה.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (ציון בטיחות 6 לעומת ציון בטיחות 5). הלנד קרוזר מוביל עם ציון בטיחות 6, לעומת ציון 5 ל-X5.
איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X5 2026 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15). ה-X5 בקבוצת זיהום 2, לעומת קבוצת זיהום 15 בלנד קרוזר. זהו פער ברור לטובת ה-X5 בסיווג הזיהום.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X5 2026 (308 כ"ס לעומת 207 כ"ס). ל-X5 הספק של 308 כ״ס, לעומת 207 כ״ס בלנד קרוזר. הפער תומך בבחירה ב-X5 למי שמחפש תגובה וביצועים חזקים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X5 2026 (3.9 ל-1,000 רכבים לעומת 20.8 ל-1,000 רכבים). סיכון הגניבה המדווח ל-X5 הוא 3.9 ל-1,000 רכבים, לעומת 20.8 ל-1,000 בלנד קרוזר. הפער משמעותי לטובת ה-X5.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (34 ימים לעומת 38 ימים). הלנד קרוזר נמכר בממוצע בתוך 34 ימים, לעומת 38 ימים ל-X5. ההבדל קטן, אך מצביע על מכירה מהירה יותר לטויוטה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
ב.מ.וו X5 2026 (6 יתרונות לעומת 5 יתרונות). ל-X5 מופיעים 6 יתרונות לעומת 5 ללנד קרוזר, יתרון מתון לטובת הב.מ.וו.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו X5 או טויוטה לנד קרוזר?
טויוטה לנד קרוזר 2026 (1,000 על הכביש לעומת 243 על הכביש). הלנד קרוזר נפוץ יותר, עם 1,000 רכבים על הכביש לעומת 243 ל-X5. הדבר עשוי להפוך אותו לבחירה מוכרת ונפוצה יותר.
ב.מ.וו X5 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טויוטה לנד קרוזר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אאודי Q5 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q5 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q7 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי Q8 מול טויוטה לנד קרוזר
- אאודי SQ5 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X3 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X4 מול טויוטה לנד קרוזר
- ב.מ.וו X5 מול לנד רובר ריינג' רובר ספורט
- ב.מ.וו X5 מול מרצדס-בנץ GLC קופה
- ב.מ.וו X5 מול מרצדס-בנץ GLE