ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך ושימושיות יומיומית, יונדאי i20 היא הבחירה המתאימה יותר: היא עולה ₪82,870, שומרת ערך טוב יותר ומציעה מרווח ותא מטען שימושיים. ב.מ.וו סדרה 1 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות טוב יותר ואבזור טכנולוגי עשיר, וכן אם חשוב לכם זמן מכירה קצר יותר. קחו בחשבון שבב.מ.וו המושב האחורי ותא המטען מוגבלים יחסית, ובשתי המכוניות כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות האבזור. בסך הכול, ה־i20 מתאימה יותר לקנייה חסכונית ושימושית, ואילו הב.מ.וו עדיפה למי שמוכן לשלם יותר עבור אופי פרימיום וביצועים.
מחיר רכישה: יונדאי i20 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: ₪110,000
- יונדאי i20 2022: ₪82,870
יונדאי i20 זולה משמעותית לרכישה: ₪82,870 לעומת ₪110,000 לב.מ.וו. הפער של יותר מ־₪27,000 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.
שמירת ערך: יונדאי i20 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 12.2% בשנה
- יונדאי i20 2022: 7.7% בשנה
ה־i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 7.7% לעומת 12.2% בב.מ.וו. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא באובדן ערך קטן יותר ביונדאי.
עלויות אחזקה: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: דרגה 4 מתוך 5
- יונדאי i20 2022: דרגה 5 מתוך 5
ב.מ.וו מובילה בהשוואה של עלויות האחזקה, עם דרגה 4 לעומת דרגה 5 ביונדאי. לא נמסרו סכומי תחזוקה, לכן אי אפשר להעריך בכמה שקלים יתבטא היתרון.
אמינות: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 0 ריקולים
- יונדאי i20 2022: 0 ריקולים
שתי המכוניות רשומות עם 0 ריקולים. זה נתון חיובי לשתיהן, אך אינו מבטיח שלא יהיו תקלות, ולכן כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ולבחון את הרכב.
בטיחות: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: ציון בטיחות 2
- יונדאי i20 2022: ציון בטיחות 1
ב.מ.וו מובילה בציון בטיחות 2 לעומת 1 ביונדאי. ה־i20 עשויה להגיע עם מערכות בטיחות שונות לפי רמת הגימור, לכן בדקו את האבזור ברכב המסוים.
חיסכון ואיכות סביבה: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: קבוצת זיהום 12
- יונדאי i20 2022: קבוצת זיהום 13
ב.מ.וו מובילה בקבוצת זיהום 12 לעומת 13 ביונדאי. מדובר ביתרון בסיווג הזיהום, ולא בנתון ישיר על צריכת הדלק בפועל.
ביצועים: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 136 כ"ס
- יונדאי i20 2022: 100 כ"ס
לב.מ.וו 136 כ״ס לעומת 100 כ״ס ביונדאי, יתרון שמורגש בעיקר כשתרצו יותר כוח להאצות ולעקיפות. ה־i20 זריזה ונוחה לתמרון בעיר, אך הביצועים שלה בינוניים יותר מחוץ לעיר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5 מושבים
- יונדאי i20 2022: 5 מושבים
שתיהן מציעות חמישה מושבים, אך השימושיות אינה זהה: ה־i20 מתוארת כמרווחת יחסית לקטגוריה ובעלת תא מטען שימושי, בעוד שבב.מ.וו המרווח מאחור ותא המטען מוגבלים יותר.
סיכון גניבה: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5.9 ל-1,000 רכבים
- יונדאי i20 2022: 6.4 ל-1,000 רכבים
שיעור הגניבה של ב.מ.וו נמוך יותר: 5.9 לעומת 6.4 לכל 1,000 רכבים ביונדאי. הפער קיים, אך בשני המקרים מדובר בשיעורים קרובים.
מהירות מכירה: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 29 ימים
- יונדאי i20 2022: 38 ימים
ב.מ.וו נמכרה בממוצע בתוך 29 ימים לעומת 38 ימים ליונדאי. היתרון עשוי לאפשר מכירה מהירה יותר, אך אינו מבטיח שכל רכב יימכר באותו פרק זמן.
מוניטין ושביעות רצון: תיקו
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 5 יתרונות
- יונדאי i20 2022: 8 יתרונות
לשתיהן נקבע יתרון בתחום, אך בסיכומי הביקורות הוזכרו 8 יתרונות ל־i20 לעומת 5 לב.מ.וו. בין נקודות החוזק של היונדאי: מרווח, תא מטען ושימושיות עירונית.
פופולריות בכביש: יונדאי i20 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 267 על הכביש
- יונדאי i20 2022: 3,968 על הכביש
ה־i20 נפוצה בהרבה בכבישים: 3,968 מכוניות לעומת 267 מסדרה 1. נפוצות עשויה להקל על מציאת היכרות עם הדגם, אך אינה מעידה לבדה על מצב או אמינות של רכב מסוים.
טכנולוגיה ונוחות: ב.מ.וו סדרה 1 2022
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: 6 מערכות
- יונדאי i20 2022: 4 מערכות
לב.מ.וו 6 מערכות לעומת 4 ביונדאי, והיא מציעה אבזור טכנולוגי עשיר בחלק מרמות הגימור. בדקו את רמת הגימור בפועל, שכן האבזור משתנה בין גרסאות.
למי מתאים כל רכב
- ב.מ.וו סדרה 1 2022: ב.מ.וו סדרה 1 מתאימה לכם אם אתם מחפשים האצ'בק פרימיום עם יותר כוח, התנהגות כביש מדויקת ואבזור עשיר, ומוכנים להתפשר על מרווח מאחור ועל תא מטען.
- יונדאי i20 2022: יונדאי i20 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב זול יותר לרכישה, שימושי ומרווח יחסית לקטגוריה, עם תא מטען גדול ונוחות תמרון בעיר, ומקבלים ביצועים בינוניים יותר מחוץ לעיר.
שאלות נפוצות
מה עדיף, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך, שמירת ערך ושימושיות יומיומית, יונדאי i20 היא הבחירה המתאימה יותר: היא עולה ₪82,870, שומרת ערך טוב יותר ומציעה מרווח ותא מטען שימושיים. ב.מ.וו סדרה 1 מתאימה יותר אם אתם מעדיפים ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות טוב יותר ואבזור טכנולוגי עשיר, וכן אם חשוב לכם זמן מכירה קצר יותר. קחו בחשבון שבב.מ.וו המושב האחורי ותא המטען מוגבלים יחסית, ובשתי המכוניות כדאי לבדוק היטב את היסטוריית הטיפולים ואת מערכות האבזור. בסך הכול, ה־i20 מתאימה יותר לקנייה חסכונית ושימושית, ואילו הב.מ.וו עדיפה למי שמוכן לשלם יותר עבור אופי פרימיום וביצועים.
איזה רכב זול יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
יונדאי i20 2022 (₪82,870 לעומת ₪110,000). יונדאי i20 זולה משמעותית לרכישה: ₪82,870 לעומת ₪110,000 לב.מ.וו. הפער של יותר מ־₪27,000 משאיר לכם יותר תקציב להוצאות אחרות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
יונדאי i20 2022 (7.7% בשנה לעומת 12.2% בשנה). ה־i20 מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 7.7% לעומת 12.2% בב.מ.וו. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא באובדן ערך קטן יותר ביונדאי.
איזה רכב זול יותר לאחזקה, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ב.מ.וו מובילה בהשוואה של עלויות האחזקה, עם דרגה 4 לעומת דרגה 5 ביונדאי. לא נמסרו סכומי תחזוקה, לכן אי אפשר להעריך בכמה שקלים יתבטא היתרון.
איזה רכב בטיחותי יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (ציון בטיחות 2 לעומת ציון בטיחות 1). ב.מ.וו מובילה בציון בטיחות 2 לעומת 1 ביונדאי. ה־i20 עשויה להגיע עם מערכות בטיחות שונות לפי רמת הגימור, לכן בדקו את האבזור ברכב המסוים.
איזה רכב חסכוני יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (קבוצת זיהום 12 לעומת קבוצת זיהום 13). ב.מ.וו מובילה בקבוצת זיהום 12 לעומת 13 ביונדאי. מדובר ביתרון בסיווג הזיהום, ולא בנתון ישיר על צריכת הדלק בפועל.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (136 כ"ס לעומת 100 כ"ס). לב.מ.וו 136 כ״ס לעומת 100 כ״ס ביונדאי, יתרון שמורגש בעיקר כשתרצו יותר כוח להאצות ולעקיפות. ה־i20 זריזה ונוחה לתמרון בעיר, אך הביצועים שלה בינוניים יותר מחוץ לעיר.
איזה רכב נגנב פחות, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (5.9 ל-1,000 רכבים לעומת 6.4 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבה של ב.מ.וו נמוך יותר: 5.9 לעומת 6.4 לכל 1,000 רכבים ביונדאי. הפער קיים, אך בשני המקרים מדובר בשיעורים קרובים.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (29 ימים לעומת 38 ימים). ב.מ.וו נמכרה בממוצע בתוך 29 ימים לעומת 38 ימים ליונדאי. היתרון עשוי לאפשר מכירה מהירה יותר, אך אינו מבטיח שכל רכב יימכר באותו פרק זמן.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
יונדאי i20 2022 (3,968 על הכביש לעומת 267 על הכביש). ה־i20 נפוצה בהרבה בכבישים: 3,968 מכוניות לעומת 267 מסדרה 1. נפוצות עשויה להקל על מציאת היכרות עם הדגם, אך אינה מעידה לבדה על מצב או אמינות של רכב מסוים.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, ב.מ.וו סדרה 1 או יונדאי i20?
ב.מ.וו סדרה 1 2022 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). לב.מ.וו 6 מערכות לעומת 4 ביונדאי, והיא מציעה אבזור טכנולוגי עשיר בחלק מרמות הגימור. בדקו את רמת הגימור בפועל, שכן האבזור משתנה בין גרסאות.
ב.מ.וו סדרה 1 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
יונדאי i20 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות