טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לרוב הקונים שמחפשים קרוסאובר היברידי משפחתי עם מחיר רכישה נמוך יותר, הוצאות אחזקה מתונות ושמירת ערך, הקורולה קרוס היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה נוחות שימוש טובה, אך כדאי לבדוק בנסיעת מבחן אם הביצועים והרעש בהאצה מתאימים לכם. הראב4 עדיף אם בטיחות, כוח, מערכות נוספות או סיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם יותר, ואם התקציב מאפשר את מחירו הגבוה. בשני הדגמים, בדקו היסטוריית טיפולים ואחריות, כי עדיין אין מידע מצטבר על תקלות ארוכות טווח בדגמי 2026.

מחיר רכישה: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: ₪179,000
  • טויוטה ראב4 2026: ₪275,000

הקורולה קרוס עולה ₪179,000 לעומת ₪275,000 לראב4, פער משמעותי שמקל על הכניסה לרכב חדש יותר או משאיר תקציב להוצאות נוספות.

שמירת ערך: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 2.1% בשנה
  • טויוטה ראב4 2026: 12.4% בשנה

הקורולה קרוס מציגה ירידת ערך שנתית של 2.1%, לעומת 12.4% בראב4. בפועל, מדובר ביתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: דרגה 2 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2026: דרגה 3 מתוך 5

הקורולה קרוס מדורגת בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 3 מתוך 5 בראב4. זהו יתרון עבורך אם חשוב לצמצם את הוצאות האחזקה השוטפות.

אמינות: תיקו

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2026: 0 ריקולים

לשני הדגמים 0 ריקולים, כך שאין כאן פער לפי נתון זה. מאחר שמדובר בדגמי 2026 חדשים, עדיין אין מידע מצטבר על אמינות לטווח ארוך.

בטיחות: טויוטה ראב4 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: ציון בטיחות 4.5
  • טויוטה ראב4 2026: ציון בטיחות 5

הראב4 מוביל עם ציון בטיחות 5, לעומת 4.5 בקורולה קרוס. בביקורות מצוינות מערכות בטיחות מתקדמות בשני הדגמים, אך ציון הראב4 גבוה יותר בהשוואה הזו.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: קבוצת זיהום 4
  • טויוטה ראב4 2026: קבוצת זיהום 7

הקורולה קרוס בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 7 בראב4. זהו יתרון סביבתי עבורך, ובביקורות מצוינת גם מערכת ההנעה ההיברידית החסכונית שלה.

ביצועים: טויוטה ראב4 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 116 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2026: 183 כ"ס

לראב4 183 כ״ס לעומת 116 כ״ס בקורולה קרוס. הפער מורגש כשחשובים לך כוח זמין וביצועים, בעוד שבביקורות מצוינים ביצועיה הבינוניים של הקורולה קרוס.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 5 מושבים
  • טויוטה ראב4 2026: 5 מושבים

לשני הדגמים 5 מושבים, ולכן לפי מספר המושבים אין יתרון לאחד מהם. בביקורות מתואר הראב4 כמרווח ושימושי, עם תא מטען בנפח 514 ליטר.

סיכון גניבה: טויוטה ראב4 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 23.6 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2026: 20.1 ל-1,000 רכבים

הראב4 מוביל לפי נתון סיכון הגניבה: 20.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 23.6 ל-1,000 בקורולה קרוס. הפער קטן יחסית, אך כדאי להביא בחשבון את נושא הגניבה ואת עלויות הביטוח האפשריות.

מהירות מכירה: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 10 ימים
  • טויוטה ראב4 2026: 22 ימים

הקורולה קרוס נמכרת בתוך 10 ימים לעומת 22 ימים לראב4. זהו יתרון עבורך אם תרצו למכור את הרכב במהירות.

מוניטין ושביעות רצון: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 7 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2026: 7 יתרונות

הקורולה קרוס מובילה בהשוואה הזו, אף שלשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות. לכן הערכים עצמם אינם מצביעים על פער ביניהם.

פופולריות בכביש: טויוטה קורולה קרוס 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 7,823 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2026: 4,564 על הכביש

הקורולה קרוס נפוצה יותר, עם 7,823 רכבים על הכביש לעומת 4,564 לראב4. הפופולריות עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם שרואים יותר בכבישי ישראל.

טכנולוגיה ונוחות: טויוטה ראב4 2026

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: 5 מערכות
  • טויוטה ראב4 2026: 6 מערכות

לראב4 6 מערכות לעומת 5 בקורולה קרוס. בביקורות מתוארים בו מערכות בטיחות מתקדמות, אך גם ממשק מולטימדיה שלא תמיד נוח לתפעול.

למי מתאים כל רכב

  • טויוטה קורולה קרוס 2026: הקורולה קרוס מתאימה לכם אם אתם רוצים קרוסאובר היברידי שימושי ונוח, עם מחיר נמוך יותר, שמירת ערך טובה ועלויות אחזקה מתונות, ולא מצפים לביצועים חזקים.
  • טויוטה ראב4 2026: הראב4 מתאים לכם אם אתם מוכנים לשלם יותר עבור ביצועים חזקים יותר, ציון בטיחות גבוה יותר, מרחב שימושי ומערכות נוספות.

שאלות נפוצות

מה עדיף, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

לרוב הקונים שמחפשים קרוסאובר היברידי משפחתי עם מחיר רכישה נמוך יותר, הוצאות אחזקה מתונות ושמירת ערך, הקורולה קרוס היא הבחירה המתאימה יותר. היא גם מציעה נוחות שימוש טובה, אך כדאי לבדוק בנסיעת מבחן אם הביצועים והרעש בהאצה מתאימים לכם. הראב4 עדיף אם בטיחות, כוח, מערכות נוספות או סיכון גניבה נמוך יותר חשובים לכם יותר, ואם התקציב מאפשר את מחירו הגבוה. בשני הדגמים, בדקו היסטוריית טיפולים ואחריות, כי עדיין אין מידע מצטבר על תקלות ארוכות טווח בדגמי 2026.

איזה רכב זול יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (₪179,000 לעומת ₪275,000). הקורולה קרוס עולה ₪179,000 לעומת ₪275,000 לראב4, פער משמעותי שמקל על הכניסה לרכב חדש יותר או משאיר תקציב להוצאות נוספות.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (2.1% בשנה לעומת 12.4% בשנה). הקורולה קרוס מציגה ירידת ערך שנתית של 2.1%, לעומת 12.4% בראב4. בפועל, מדובר ביתרון משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (דרגה 2 מתוך 5 לעומת דרגה 3 מתוך 5). הקורולה קרוס מדורגת בדרגת אחזקה 2 מתוך 5, לעומת דרגה 3 מתוך 5 בראב4. זהו יתרון עבורך אם חשוב לצמצם את הוצאות האחזקה השוטפות.

איזה רכב בטיחותי יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 4.5). הראב4 מוביל עם ציון בטיחות 5, לעומת 4.5 בקורולה קרוס. בביקורות מצוינות מערכות בטיחות מתקדמות בשני הדגמים, אך ציון הראב4 גבוה יותר בהשוואה הזו.

איזה רכב חסכוני יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (קבוצת זיהום 4 לעומת קבוצת זיהום 7). הקורולה קרוס בקבוצת זיהום 4, לעומת קבוצת זיהום 7 בראב4. זהו יתרון סביבתי עבורך, ובביקורות מצוינת גם מערכת ההנעה ההיברידית החסכונית שלה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (183 כ"ס לעומת 116 כ"ס). לראב4 183 כ״ס לעומת 116 כ״ס בקורולה קרוס. הפער מורגש כשחשובים לך כוח זמין וביצועים, בעוד שבביקורות מצוינים ביצועיה הבינוניים של הקורולה קרוס.

איזה רכב נגנב פחות, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (20.1 ל-1,000 רכבים לעומת 23.6 ל-1,000 רכבים). הראב4 מוביל לפי נתון סיכון הגניבה: 20.1 ל-1,000 רכבים, לעומת 23.6 ל-1,000 בקורולה קרוס. הפער קטן יחסית, אך כדאי להביא בחשבון את נושא הגניבה ואת עלויות הביטוח האפשריות.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (10 ימים לעומת 22 ימים). הקורולה קרוס נמכרת בתוך 10 ימים לעומת 22 ימים לראב4. זהו יתרון עבורך אם תרצו למכור את הרכב במהירות.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הקורולה קרוס מובילה בהשוואה הזו, אף שלשני הדגמים מופיעים 7 יתרונות. לכן הערכים עצמם אינם מצביעים על פער ביניהם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה קורולה קרוס 2026 (7,823 על הכביש לעומת 4,564 על הכביש). הקורולה קרוס נפוצה יותר, עם 7,823 רכבים על הכביש לעומת 4,564 לראב4. הפופולריות עשויה להיות שיקול למי שמעדיפים דגם שרואים יותר בכבישי ישראל.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, טויוטה קורולה קרוס או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2026 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). לראב4 6 מערכות לעומת 5 בקורולה קרוס. בביקורות מתוארים בו מערכות בטיחות מתקדמות, אך גם ממשק מולטימדיה שלא תמיד נוח לתפעול.

טויוטה קורולה קרוס בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם