טסלה מודל Y או אקספנג G6? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

אקספנג G6 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך וסיכון גניבה נמוך יותר. טסלה מודל Y עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לבטיחות ולהספק, ויש לה גם גישה לרשת Supercharger ותא מטען גדול. לפני רכישת טסלה משומשת, בדקו במיוחד את הסוללה, הטעינה, התוכנה, המתלים וזמינות השירות והחלפים. בשני הדגמים כדאי להשוות את מצב הרכב הספציפי ואת היסטוריית הטיפולים לפני ההחלטה.

מחיר רכישה: אקספנג G6 2026

  • טסלה מודל Y 2026: ₪270,000
  • אקספנג G6 2026: ₪194,990

אקספנג G6 מובילה במחיר רכישה של ₪194,990 לעומת ₪270,000 לטסלה מודל Y. בפועל, היא דורשת הוצאה התחלתית נמוכה יותר.

שמירת ערך: אקספנג G6 2026

  • טסלה מודל Y 2026: 15.5% בשנה
  • אקספנג G6 2026: 5.7% בשנה

אקספנג G6 מובילה בשמירת ערך: ירידה של 5.7% בשנה לעומת 15.5% בשנה בטסלה מודל Y. זה פער שעשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

אמינות: תיקו

  • טסלה מודל Y 2026: 0 ריקולים
  • אקספנג G6 2026: 0 ריקולים

אין יתרון מבחינת ריקולים: לשני הדגמים 0 ריקולים. בטסלה יש דיווחים על תקלות תוכנה, טעינה, דלתות ומתלים, ולכן ברכב משומש כדאי לבדוק את המערכות והיסטוריית הטיפולים.

בטיחות: טסלה מודל Y 2026

  • טסלה מודל Y 2026: ציון בטיחות 10.5
  • אקספנג G6 2026: ציון בטיחות 9

טסלה מודל Y מובילה, עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 9 באקספנג G6. אם בטיחות היא השיקול המרכזי, היתרון הוא לטסלה.

ביצועים: טסלה מודל Y 2026

  • טסלה מודל Y 2026: 299 כ"ס
  • אקספנג G6 2026: 296 כ"ס

טסלה מודל Y מובילה עם 299 כ״ס לעומת 296 כ״ס באקספנג G6. הפער במספרים קטן, כך ששני הדגמים מציעים נתון הספק דומה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • טסלה מודל Y 2026: 5 מושבים
  • אקספנג G6 2026: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים 5 מושבים, ולכן לפי הנתון הזה אין יתרון לאחד מהם. בבחינת טסלה, הביקורות מציינות מרווח טוב ותא מטען גדול.

סיכון גניבה: אקספנג G6 2026

  • טסלה מודל Y 2026: 0.2 ל-1,000 רכבים
  • אקספנג G6 2026: 0.1 ל-1,000 רכבים

אקספנג G6 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 0.2 בטסלה מודל Y.

מהירות מכירה: תיקו

  • טסלה מודל Y 2026: 29 ימים
  • אקספנג G6 2026: 29 ימים

לשני הדגמים זמן מכירה זהה של 29 ימים, כך שאין יתרון במהירות המכירה לפי הנתון הזה.

פופולריות בכביש: אקספנג G6 2026

  • טסלה מודל Y 2026: 3,103 על הכביש
  • אקספנג G6 2026: 4,210 על הכביש

אקספנג G6 נפוצה יותר, עם 4,210 רכבים על הכביש לעומת 3,103 לטסלה מודל Y.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • טסלה מודל Y 2026: 6 מערכות
  • אקספנג G6 2026: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, כך שאין יתרון לפי הנתון הזה. בטסלה, התפעול נשען במידה רבה על מסך המגע, ואין תמיכה ב-Android Auto או Apple CarPlay.

למי מתאים כל רכב

  • טסלה מודל Y 2026: טסלה מודל Y מתאימה לכם אם בטיחות, ביצועים, מרווח וגישה לרשת Supercharger חשובים לכם, ואתם מוכנים לתפעול דרך מסך ולבדיקה קפדנית של הרכב המשומש.
  • אקספנג G6 2026: אקספנג G6 מתאימה לכם אם אתם מחפשים מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך טובה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר.

שאלות נפוצות

מה עדיף, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

אקספנג G6 היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך וסיכון גניבה נמוך יותר. טסלה מודל Y עדיפה אם אתם נותנים משקל רב יותר לבטיחות ולהספק, ויש לה גם גישה לרשת Supercharger ותא מטען גדול. לפני רכישת טסלה משומשת, בדקו במיוחד את הסוללה, הטעינה, התוכנה, המתלים וזמינות השירות והחלפים. בשני הדגמים כדאי להשוות את מצב הרכב הספציפי ואת היסטוריית הטיפולים לפני ההחלטה.

איזה רכב זול יותר, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (₪194,990 לעומת ₪270,000). אקספנג G6 מובילה במחיר רכישה של ₪194,990 לעומת ₪270,000 לטסלה מודל Y. בפועל, היא דורשת הוצאה התחלתית נמוכה יותר.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (5.7% בשנה לעומת 15.5% בשנה). אקספנג G6 מובילה בשמירת ערך: ירידה של 5.7% בשנה לעומת 15.5% בשנה בטסלה מודל Y. זה פער שעשוי להיות משמעותי אם תמכרו את הרכב בהמשך.

איזה רכב בטיחותי יותר, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

טסלה מודל Y 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 9). טסלה מודל Y מובילה, עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 9 באקספנג G6. אם בטיחות היא השיקול המרכזי, היתרון הוא לטסלה.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

טסלה מודל Y 2026 (299 כ"ס לעומת 296 כ"ס). טסלה מודל Y מובילה עם 299 כ״ס לעומת 296 כ״ס באקספנג G6. הפער במספרים קטן, כך ששני הדגמים מציעים נתון הספק דומה.

איזה רכב נגנב פחות, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 0.2 ל-1,000 רכבים). אקספנג G6 מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 0.2 בטסלה מודל Y.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, טסלה מודל Y או אקספנג G6?

אקספנג G6 2026 (4,210 על הכביש לעומת 3,103 על הכביש). אקספנג G6 נפוצה יותר, עם 4,210 רכבים על הכביש לעומת 3,103 לטסלה מודל Y.

טסלה מודל Y בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אקספנג G6 בקצרה · הכל על הדגם

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם