מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
לקונה טיפוסי שמחפש רכב חשמלי חזק ומתקדם, מודל Y היא הבחירה הכוללת, עם יתרונות בבטיחות, בביצועים ובסיכון הגניבה. האאוטלנדר עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך או הצורך בשבעה מושבים חשובים לכם יותר. לפני רכישת מודל Y משומשת, בדקו היסטוריית תוכנה וטעינה, מצב סוללה, מתלים וזמינות שירות וחלפים. אם אתם בוחרים באאוטלנדר, קחו בחשבון שהשורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשכל המושבים בשימוש.
מחיר רכישה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ₪213,712
- טסלה מודל Y 2026: ₪270,000
האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪270,000 במודל Y. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 12.7% בשנה
- טסלה מודל Y 2026: 15.5% בשנה
האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.7% לעומת 15.5% במודל Y. זה עשוי לצמצם את עלות ההחזקה הכוללת אם תמכרו את הרכב בהמשך.
אמינות: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 0 ריקולים
- טסלה מודל Y 2026: 0 ריקולים
שני הדגמים מובילים יחד במדד הזה, ולשניהם 0 ריקולים. במודל Y עדיין כדאי לבדוק היטב תוכנה, טעינה, סוללה ומתלים, בעוד שלגבי האאוטלנדר אין נתוני אמינות ארוכי טווח לדגם 2026.
בטיחות: טסלה מודל Y 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: ציון בטיחות 6.5
- טסלה מודל Y 2026: ציון בטיחות 10.5
מודל Y מוביל, עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא לטובת הטסלה.
ביצועים: טסלה מודל Y 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 181 כ"ס
- טסלה מודל Y 2026: 299 כ"ס
מודל Y חזקה יותר, עם 299 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד בתאוצה ובזמינות הכוח, בעוד שביקורות האאוטלנדר מתארות ביצועים מספקים אך לא מרשימים.
מרחב ומשפחה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 מושבים
- טסלה מודל Y 2026: 5 מושבים
האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 במודל Y, ולכן מתאים יותר כשאתם צריכים להסיע משפחה גדולה. קחו בחשבון שהשורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשהמושבים בשימוש.
סיכון גניבה: טסלה מודל Y 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 9.2 ל-1,000 רכבים
- טסלה מודל Y 2026: 0.2 ל-1,000 רכבים
מודל Y מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.2 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון למי שרוצה להפחית את החשיפה לגניבה.
מהירות מכירה: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 26 ימים
- טסלה מודל Y 2026: 29 ימים
האאוטלנדר נמכר מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 29 ימים למודל Y. מדובר בפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל במהירות המכירה.
מוניטין ושביעות רצון: מיצובישי אאוטלנדר 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 7 יתרונות
- טסלה מודל Y 2026: 8 יתרונות
האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלטסלה מצוינים 8 יתרונות לעומת 7 לאאוטלנדר. אל תסיקו ממספר היתרונות לבדו איזו מכונית תתאים לכם יותר.
פופולריות בכביש: טסלה מודל Y 2026
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 3,026 על הכביש
- טסלה מודל Y 2026: 3,103 על הכביש
מודל Y נפוצה מעט יותר, עם 3,103 רכבים על הכביש לעומת 3,026 באאוטלנדר. הפער קטן, ושני הדגמים נוכחים במספרים דומים.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: 6 מערכות
- טסלה מודל Y 2026: 6 מערכות
שני הדגמים מובילים יחד, ולכל אחד 6 מערכות. בפועל, האאוטלנדר מציע פקדים פיזיים ותפעול אינטואיטיבי, בעוד שמודל Y נשענת בעיקר על מסך המגע.
למי מתאים כל רכב
- מיצובישי אאוטלנדר 2026: האאוטלנדר מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי זול יותר לרכישה עם שבעה מושבים, ומוכנים להתפשר על ביצועים ועל שימושיות מוגבלת בשורה השלישית.
- טסלה מודל Y 2026: מודל Y מתאימה לכם אם אתם מעדיפים רכב חשמלי עם ביצועים חזקים, בטיחות גבוהה וסיכון גניבה נמוך יותר, ומוכנים למחיר רכישה גבוה יותר ולתפעול שמבוסס בעיקר על מסך.
שאלות נפוצות
מה עדיף, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
לקונה טיפוסי שמחפש רכב חשמלי חזק ומתקדם, מודל Y היא הבחירה הכוללת, עם יתרונות בבטיחות, בביצועים ובסיכון הגניבה. האאוטלנדר עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך או הצורך בשבעה מושבים חשובים לכם יותר. לפני רכישת מודל Y משומשת, בדקו היסטוריית תוכנה וטעינה, מצב סוללה, מתלים וזמינות שירות וחלפים. אם אתם בוחרים באאוטלנדר, קחו בחשבון שהשורה השלישית ותא המטען מוגבלים כשכל המושבים בשימוש.
איזה רכב זול יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (₪213,712 לעומת ₪270,000). האאוטלנדר זול יותר לרכישה: ₪213,712 לעומת ₪270,000 במודל Y. הפער משמעותי אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (12.7% בשנה לעומת 15.5% בשנה). האאוטלנדר מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 12.7% לעומת 15.5% במודל Y. זה עשוי לצמצם את עלות ההחזקה הכוללת אם תמכרו את הרכב בהמשך.
איזה רכב בטיחותי יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
טסלה מודל Y 2026 (ציון בטיחות 10.5 לעומת ציון בטיחות 6.5). מודל Y מוביל, עם ציון בטיחות 10.5 לעומת 6.5 באאוטלנדר. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, היתרון הוא לטובת הטסלה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
טסלה מודל Y 2026 (299 כ"ס לעומת 181 כ"ס). מודל Y חזקה יותר, עם 299 כ״ס לעומת 181 כ״ס באאוטלנדר. הפער מורגש במיוחד בתאוצה ובזמינות הכוח, בעוד שביקורות האאוטלנדר מתארות ביצועים מספקים אך לא מרשימים.
איזה רכב מרווח יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 מושבים לעומת 5 מושבים). האאוטלנדר מציע 7 מושבים לעומת 5 במודל Y, ולכן מתאים יותר כשאתם צריכים להסיע משפחה גדולה. קחו בחשבון שהשורה השלישית מתאימה בעיקר לילדים ותא המטען קטן כשהמושבים בשימוש.
איזה רכב נגנב פחות, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
טסלה מודל Y 2026 (0.2 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 ל-1,000 רכבים). מודל Y מובילה בסיכון גניבה נמוך יותר: 0.2 ל-1,000 רכבים לעומת 9.2 באאוטלנדר. זה יתרון למי שרוצה להפחית את החשיפה לגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (26 ימים לעומת 29 ימים). האאוטלנדר נמכר מהר יותר, בתוך 26 ימים לעומת 29 ימים למודל Y. מדובר בפער קטן, אך הוא מצביע על יתרון קל במהירות המכירה.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
מיצובישי אאוטלנדר 2026 (7 יתרונות לעומת 8 יתרונות). האאוטלנדר מוביל במדד המוניטין ושביעות הרצון, אף שלטסלה מצוינים 8 יתרונות לעומת 7 לאאוטלנדר. אל תסיקו ממספר היתרונות לבדו איזו מכונית תתאים לכם יותר.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, מיצובישי אאוטלנדר או טסלה מודל Y?
טסלה מודל Y 2026 (3,103 על הכביש לעומת 3,026 על הכביש). מודל Y נפוצה מעט יותר, עם 3,103 רכבים על הכביש לעומת 3,026 באאוטלנדר. הפער קטן, ושני הדגמים נוכחים במספרים דומים.
מיצובישי אאוטלנדר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
טסלה מודל Y בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו סטלביו מול מיצובישי אאוטלנדר
- אאודי Q4 e-tron מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו iX3 מול מיצובישי אאוטלנדר
- ב.מ.וו X1 מול מיצובישי אאוטלנדר
- קאדילק XT4 מול מיצובישי אאוטלנדר
- צ'רי טיגו 9 מול טסלה מודל Y
- שברולט בלייזר מול מיצובישי אאוטלנדר
- שברולט טראוורס מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד אקספלורר מול מיצובישי אאוטלנדר
- פורד מוסטנג Mach-E מול מיצובישי אאוטלנדר