יונדאי טוסון או אקספנג G6? השוואה מלאה 2026
ההמלצה שלנו
בסיכום ההשוואה, אקספנג G6 מוביל: הוא חזק יותר, שומר טוב יותר על ערכו, נמכר מהר יותר ושיעור הגניבות שלו נמוך יותר. יונדאי טוסון מתאים יותר אם מחיר רכישה נמוך יותר, ציון הבטיחות הגבוה יותר ונפוצות בכביש חשובים לכם. הטוסון מתואר כרכב פנאי מרווח ומאובזר, אך נוחותו העירונית בינונית וצריכת הדלק בפועל של ההיברידית אינה נמוכה במיוחד. בחרו ב-G6 אם אתם מעדיפים את יתרונותיו הכוללים, ובטוסון אם אתם מעדיפים את יתרונות המחיר, הבטיחות והנפוצות.
מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
- אקספנג G6 2026: ₪204,999
יונדאי טוסון זול יותר לרכישה: ₪191,316 לעומת ₪204,999 לאקספנג G6. הפער במחיר עשוי להתאים לכם אם חשוב לצמצם את ההוצאה הראשונית.
שמירת ערך: אקספנג G6 2026
- יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
- אקספנג G6 2026: 9.5% בשנה
אקספנג G6 מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.5% לעומת 14.6% בטוסון. הפער מצביע על יתרון ל-G6 בשימור ערכו לאורך זמן.
אמינות: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
- אקספנג G6 2026: 0 ריקולים
שני הדגמים רשומים ללא ריקולים, כך שאין כאן יתרון לאחד מהם במדד הזה.
בטיחות: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
- אקספנג G6 2026: ציון בטיחות 9
יונדאי טוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 9 לאקספנג G6. הפער קטן, אך הטוסון עדיף לפי המדד הזה.
ביצועים: אקספנג G6 2026
- יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
- אקספנג G6 2026: 296 כ"ס
אקספנג G6 מציע 296 כ״ס לעומת 230 כ״ס בטוסון, ולכן מתאים יותר למי שמחפש כוח זמין וביצועים חזקים יותר.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
- אקספנג G6 2026: 5 מושבים
שני הרכבים מציעים חמישה מושבים, כך שמספר המקומות זהה; הנתון הזה לבדו לא מצביע על יתרון במרחב הפנימי.
סיכון גניבה: אקספנג G6 2026
- יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים
- אקספנג G6 2026: 0.1 ל-1,000 רכבים
לאקספנג G6 שיעור גניבה נמוך יותר: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 בטוסון. זהו פער משמעותי לטובת ה-G6 במדד סיכון הגניבה.
מהירות מכירה: אקספנג G6 2026
- יונדאי טוסון 2026: 34 ימים
- אקספנג G6 2026: 28 ימים
אקספנג G6 נמכר בתוך 28 ימים לעומת 34 ימים בטוסון. ההפרש מצביע על מכירה מהירה יותר של ה-G6 לפי הנתון הזה.
פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026
- יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
- אקספנג G6 2026: 3,843 על הכביש
יונדאי טוסון נפוץ יותר בכביש, עם 4,327 רכבים לעומת 3,843 אקספנג G6. יתרון זה עשוי להתאים למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ יותר.
טכנולוגיה ונוחות: תיקו
- יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
- אקספנג G6 2026: 6 מערכות
לשני הדגמים שש מערכות בתחום הטכנולוגיה והנוחות, כך שאין יתרון לפי מספר המערכות.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי טוסון 2026: יונדאי טוסון מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי מרווח ומאובזר במחיר רכישה נמוך יותר, ומעדיפים דגם נפוץ עם ציון בטיחות גבוה יותר.
- אקספנג G6 2026: אקספנג G6 מתאים לכם אם חשובים לכם ביצועים חזקים יותר, שמירת ערך, מכירה מהירה יותר וסיכון גניבה נמוך.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
בסיכום ההשוואה, אקספנג G6 מוביל: הוא חזק יותר, שומר טוב יותר על ערכו, נמכר מהר יותר ושיעור הגניבות שלו נמוך יותר. יונדאי טוסון מתאים יותר אם מחיר רכישה נמוך יותר, ציון הבטיחות הגבוה יותר ונפוצות בכביש חשובים לכם. הטוסון מתואר כרכב פנאי מרווח ומאובזר, אך נוחותו העירונית בינונית וצריכת הדלק בפועל של ההיברידית אינה נמוכה במיוחד. בחרו ב-G6 אם אתם מעדיפים את יתרונותיו הכוללים, ובטוסון אם אתם מעדיפים את יתרונות המחיר, הבטיחות והנפוצות.
איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
יונדאי טוסון 2026 (₪191,316 לעומת ₪204,999). יונדאי טוסון זול יותר לרכישה: ₪191,316 לעומת ₪204,999 לאקספנג G6. הפער במחיר עשוי להתאים לכם אם חשוב לצמצם את ההוצאה הראשונית.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (9.5% בשנה לעומת 14.6% בשנה). אקספנג G6 מוביל בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.5% לעומת 14.6% בטוסון. הפער מצביע על יתרון ל-G6 בשימור ערכו לאורך זמן.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 9). יונדאי טוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 9 לאקספנג G6. הפער קטן, אך הטוסון עדיף לפי המדד הזה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (296 כ"ס לעומת 230 כ"ס). אקספנג G6 מציע 296 כ״ס לעומת 230 כ״ס בטוסון, ולכן מתאים יותר למי שמחפש כוח זמין וביצועים חזקים יותר.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). לאקספנג G6 שיעור גניבה נמוך יותר: 0.1 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 בטוסון. זהו פער משמעותי לטובת ה-G6 במדד סיכון הגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
אקספנג G6 2026 (28 ימים לעומת 34 ימים). אקספנג G6 נמכר בתוך 28 ימים לעומת 34 ימים בטוסון. ההפרש מצביע על מכירה מהירה יותר של ה-G6 לפי הנתון הזה.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או אקספנג G6?
יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 3,843 על הכביש). יונדאי טוסון נפוץ יותר בכביש, עם 4,327 רכבים לעומת 3,843 אקספנג G6. יתרון זה עשוי להתאים למי שמעדיף דגם מוכר ונפוץ יותר.
יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול יונדאי טוסון
- אאודי Q2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סיל U מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 7 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול אקספנג G6
- שברולט אקווינוקס מול יונדאי טוסון