סובארו פורסטר או טויוטה ראב4? השוואה מלאה 2025

ההמלצה שלנו

לפי התמונה הכוללת, הראב4 הוא בחירה מאוזנת יותר למי שמעדיפים חיסכון בדלק, עלויות אחזקה נוחות יותר, מכירה מהירה וטכנולוגיה. הפורסטר עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, וגם אם אתם נוסעים בשבילים וזקוקים להנעה כפולה קבועה. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים והריקולים של הרכב המסוים, ובדקו את מערכות ההנעה והבטיחות. הבחירה תלויה בשאלה אם אתם מעדיפים את היתרונות השוטפים והסחירות של הראב4 או את היתרונות במחיר, בבטיחות וביכולת השטח הקלה של הפורסטר.

מחיר רכישה: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: ₪184,900
  • טויוטה ראב4 2025: ₪215,000

סובארו פורסטר עולה ₪184,900 לעומת ₪215,000 לראב4. הפער במחיר הרכישה משמעותי, ולכן הפורסטר מתאים יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

שמירת ערך: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 12.5% בשנה
  • טויוטה ראב4 2025: 20.9% בשנה

הפורסטר מוביל בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית היא 12.5% לעומת 20.9% בראב4. בפועל, לפי הנתון הזה הפורסטר צפוי לאבד פחות מערכו בכל שנה.

עלויות אחזקה: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה ראב4 2025: דרגה 3 מתוך 5

הראב4 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, בדרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בפורסטר. זהו יתרון למי שמעדיפים הוצאות שוטפות מתונות יותר, אם כי צריכת הדלק בפועל לא מובטחת ותלויה באופי הנהיגה.

אמינות: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 1 ריקולים
  • טויוטה ראב4 2025: 2 ריקולים

הפורסטר מוביל במדד הזה, עם ריקול אחד לעומת שניים בראב4. מספר הריקולים לבדו אינו מעיד על אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב והריקולים לפני הקנייה.

בטיחות: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: ציון בטיחות 5
  • טויוטה ראב4 2025: ציון בטיחות 2

הפורסטר מוביל עם ציון בטיחות 5 לעומת ציון 2 בראב4. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון ברור לפורסטר, שמציע גם מערכות EyeSight לפי סקירות הדגם.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: קבוצת זיהום 15
  • טויוטה ראב4 2025: קבוצת זיהום 7

הראב4 מוביל בקבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 15 בפורסטר. יחד עם ההנעה ההיברידית וצריכת הדלק המתוארת בסקירה, הוא מתאים יותר למי שמחפשים חיסכון בדלק וצמצום זיהום.

ביצועים: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 180 כ"ס
  • טויוטה ראב4 2025: 178 כ"ס

הפורסטר מוביל עם 180 כ״ס לעומת 178 כ״ס בראב4, פער קטן מאוד. הספק המנוע כמעט זהה, אך בסקירות הפורסטר מתואר כבעל ביצועים מתונים, בעוד הראב4 מתואר כבעל ביצועים טובים וזמינות כוח יעילה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • סובארו פורסטר 2025: 5 מושבים
  • טויוטה ראב4 2025: 5 מושבים

שני הרכבים מקבלים כאן יתרון: כל אחד מציע 5 מושבים, ולשניהם מרחב פנימי ותא מטען שימושיים לפי הסקירות. הפורסטר מתואר כמרווח, ובסקירת הראב4 מצוין שהמושב האחורי צר יחסית.

סיכון גניבה: סובארו פורסטר 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 3.1 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה ראב4 2025: 20.1 ל-1,000 רכבים

הפורסטר מוביל עם 3.1 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 20.1 בראב4. זהו פער משמעותי בסיכון הגניבה, ולכן הפורסטר עדיף למי שהחשש הזה מרכזי עבורם.

מהירות מכירה: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 29 ימים
  • טויוטה ראב4 2025: 12 ימים

הראב4 נמכר בממוצע בתוך 12 ימים לעומת 29 ימים לפורסטר. המשמעות היא שקל יותר למכור את הראב4 במהירות, יתרון למי שצפויים להחליף רכב או למכור אותו בהמשך.

מוניטין ושביעות רצון: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 6 יתרונות
  • טויוטה ראב4 2025: 6 יתרונות

הראב4 מוביל במדד הזה, אף שלשני הרכבים נמנו 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות, והנתון הזה לבדו אינו מראה מה הסיבה להובלת הראב4.

פופולריות בכביש: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 1,948 על הכביש
  • טויוטה ראב4 2025: 7,449 על הכביש

הראב4 נפוץ יותר בכביש, עם 7,449 רכבים לעומת 1,948 פורסטרים. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד, אך אינה מבטיחה עלויות נמוכות יותר.

טכנולוגיה ונוחות: טויוטה ראב4 2025

  • סובארו פורסטר 2025: 5 מערכות
  • טויוטה ראב4 2025: 6 מערכות

הראב4 מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 בפורסטר. הפער קטן במספר המערכות, אך הפורסטר מתואר בסקירות כבעל סביבת נהג וממשק שנתפסים כמיושנים.

למי מתאים כל רכב

  • סובארו פורסטר 2025: הפורסטר מתאים למי שמחפשים SUV משפחתי עם הנעה כפולה קבועה, מרווח שימושי, בטיחות ויכולת טובה בשבילים, ומעדיפים לשלם פחות בקנייה ולהקטין את סיכון הגניבה.
  • טויוטה ראב4 2025: הראב4 מתאים למי שמעדיפים SUV היברידי חסכוני, סחיר ונפוץ, עם ביצועים טובים ומרחב שימושי, ומוכנים לשלם יותר במחיר הרכישה.

שאלות נפוצות

מה עדיף, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

לפי התמונה הכוללת, הראב4 הוא בחירה מאוזנת יותר למי שמעדיפים חיסכון בדלק, עלויות אחזקה נוחות יותר, מכירה מהירה וטכנולוגיה. הפורסטר עדיף אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, שמירת ערך, ציון בטיחות גבוה יותר וסיכון גניבה נמוך יותר, וגם אם אתם נוסעים בשבילים וזקוקים להנעה כפולה קבועה. לפני קנייה בדקו את היסטוריית הטיפולים והריקולים של הרכב המסוים, ובדקו את מערכות ההנעה והבטיחות. הבחירה תלויה בשאלה אם אתם מעדיפים את היתרונות השוטפים והסחירות של הראב4 או את היתרונות במחיר, בבטיחות וביכולת השטח הקלה של הפורסטר.

איזה רכב זול יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (₪184,900 לעומת ₪215,000). סובארו פורסטר עולה ₪184,900 לעומת ₪215,000 לראב4. הפער במחיר הרכישה משמעותי, ולכן הפורסטר מתאים יותר אם חשוב לכם לצמצם את ההוצאה הראשונית.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (12.5% בשנה לעומת 20.9% בשנה). הפורסטר מוביל בשמירת הערך: ירידת הערך השנתית היא 12.5% לעומת 20.9% בראב4. בפועל, לפי הנתון הזה הפורסטר צפוי לאבד פחות מערכו בכל שנה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (דרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הראב4 מוביל בדירוג עלויות האחזקה, בדרגה 3 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בפורסטר. זהו יתרון למי שמעדיפים הוצאות שוטפות מתונות יותר, אם כי צריכת הדלק בפועל לא מובטחת ותלויה באופי הנהיגה.

איזה רכב אמין יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (1 ריקולים לעומת 2 ריקולים). הפורסטר מוביל במדד הזה, עם ריקול אחד לעומת שניים בראב4. מספר הריקולים לבדו אינו מעיד על אמינות ארוכת טווח, ולכן כדאי לבדוק את היסטוריית הרכב והריקולים לפני הקנייה.

איזה רכב בטיחותי יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (ציון בטיחות 5 לעומת ציון בטיחות 2). הפורסטר מוביל עם ציון בטיחות 5 לעומת ציון 2 בראב4. אם בטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון ברור לפורסטר, שמציע גם מערכות EyeSight לפי סקירות הדגם.

איזה רכב חסכוני יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (קבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 15). הראב4 מוביל בקבוצת זיהום 7 לעומת קבוצת זיהום 15 בפורסטר. יחד עם ההנעה ההיברידית וצריכת הדלק המתוארת בסקירה, הוא מתאים יותר למי שמחפשים חיסכון בדלק וצמצום זיהום.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (180 כ"ס לעומת 178 כ"ס). הפורסטר מוביל עם 180 כ״ס לעומת 178 כ״ס בראב4, פער קטן מאוד. הספק המנוע כמעט זהה, אך בסקירות הפורסטר מתואר כבעל ביצועים מתונים, בעוד הראב4 מתואר כבעל ביצועים טובים וזמינות כוח יעילה.

איזה רכב נגנב פחות, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

סובארו פורסטר 2025 (3.1 ל-1,000 רכבים לעומת 20.1 ל-1,000 רכבים). הפורסטר מוביל עם 3.1 גניבות לכל 1,000 רכבים לעומת 20.1 בראב4. זהו פער משמעותי בסיכון הגניבה, ולכן הפורסטר עדיף למי שהחשש הזה מרכזי עבורם.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (12 ימים לעומת 29 ימים). הראב4 נמכר בממוצע בתוך 12 ימים לעומת 29 ימים לפורסטר. המשמעות היא שקל יותר למכור את הראב4 במהירות, יתרון למי שצפויים להחליף רכב או למכור אותו בהמשך.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (6 יתרונות לעומת 6 יתרונות). הראב4 מוביל במדד הזה, אף שלשני הרכבים נמנו 6 יתרונות. לכן אין כאן פער במספר היתרונות, והנתון הזה לבדו אינו מראה מה הסיבה להובלת הראב4.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (7,449 על הכביש לעומת 1,948 על הכביש). הראב4 נפוץ יותר בכביש, עם 7,449 רכבים לעומת 1,948 פורסטרים. תפוצה גבוהה עשויה להקל על מציאת מידע, מוסכים וקונים בעתיד, אך אינה מבטיחה עלויות נמוכות יותר.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, סובארו פורסטר או טויוטה ראב4?

טויוטה ראב4 2025 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). הראב4 מוביל עם 6 מערכות לעומת 5 בפורסטר. הפער קטן במספר המערכות, אך הפורסטר מתואר בסקירות כבעל סביבת נהג וממשק שנתפסים כמיושנים.

סובארו פורסטר בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה ראב4 בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם