קיה נירו או פולקסווגן קאדי? השוואה מלאה 2019

ההמלצה שלנו

למי שמחפשים רכב חסכוני לשימוש יומיומי, עם שמירת ערך טובה יותר, יותר מערכות ואפשרות למכירה מהירה יותר, הנירו היא הבחירה המתאימה יותר. הקאדי עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, סיכון גניבה נמוך יותר או שימושיות לעבודה ולציוד חשובים לכם במיוחד; בגרסאות מסוימות יש גם 7 מושבים. לפני קניית נירו בדקו את המצמדים, מפעיל המצמד, קירור הסוללה והיסטוריית הטיפולים, ולפני קניית קאדי ודאו את הגרסה, השימוש הקודם ומצב תיבת ההילוכים. בשני המקרים בדיקה של הרכב הספציפי והיסטוריית התחזוקה חשובה יותר מהנתונים הכלליים.

מחיר רכישה: פולקסווגן קאדי 2019

  • קיה נירו 2019: ₪77,000
  • פולקסווגן קאדי 2019: ₪70,000

הקאדי מוביל במחיר הרכישה: ₪70,000 לעומת ₪77,000 לנירו. פער של ₪7,000 משאיר יותר תקציב לרכישה, אך כדאי להביא בחשבון שעלויות האחזקה של הקאדי מדורגות בדרגה 5 מתוך 5.

שמירת ערך: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: 8.1% בשנה
  • פולקסווגן קאדי 2019: 12.5% בשנה

הנירו מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 8.1% בשנה לעומת 12.5% בקאדי. לאורך זמן הפער עשוי לצמצם חלק מהיתרון של הקאדי במחיר הקנייה.

עלויות אחזקה: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: דרגה 1 מתוך 5
  • פולקסווגן קאדי 2019: דרגה 5 מתוך 5

הנירו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקאדי. בפועל, לקאדי עלויות שוטפות גבוהות יותר, ובנירו עדיין חשוב לבדוק היטב את המצמדים ואת מערכת ההנעה ההיברידית.

אמינות: פולקסווגן קאדי 2019

  • קיה נירו 2019: 2 ריקולים
  • פולקסווגן קאדי 2019: 1 ריקולים

הקאדי מוביל לפי מספר הריקולים: 1 לעומת 2 בנירו. זהו פער מצומצם, ולא תחליף לבדיקה פרטנית; בנירו חשוב לבדוק את המצמדים והמערכת ההיברידית, ובקאדי את היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ה-DSG אם מותקנת.

בטיחות: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: ציון בטיחות 1
  • פולקסווגן קאדי 2019: 6 כריות אוויר

הנירו מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בקאדי מצוינות 6 כריות אוויר. האבזור בקאדי עשוי להשתנות בין גרסאות, לכן חשוב לוודא אילו מערכות בטיחות קיימות ברכב המסוים.

חיסכון ואיכות סביבה: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: קבוצת זיהום 2
  • פולקסווגן קאדי 2019: קבוצת זיהום 15

הנירו מובילה בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15 בקאדי. זהו פער משמעותי בסיווג הזיהום, והנירו גם מתוארת כחסכונית בדלק, במיוחד בנסיעה עירונית.

ביצועים: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: 141 כ"ס
  • פולקסווגן קאדי 2019: 130 כ"ס

הנירו מובילה עם 141 כ"ס לעומת 130 כ"ס בקאדי. ההפרש קטן יחסית, אך לפי הסיכום הנירו עלולה להתקשות בעליות ממושכות כשהסוללה מתרוקנת.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • קיה נירו 2019: 5 מושבים
  • פולקסווגן קאדי 2019: 5 מושבים

שני הרכבים קיבלו יתרון משותף ומצוינים עם 5 מושבים. הנירו מציעה מרווח טוב יחסית מאחור ותא מטען שימושי, ואילו הקאדי מתאים במיוחד למי שזקוק לשימושיות של טנדרון; קיימות גם גרסאות ארוכות עם 7 מושבים.

סיכון גניבה: פולקסווגן קאדי 2019

  • קיה נירו 2019: 26.7 ל-1,000 רכבים
  • פולקסווגן קאדי 2019: 2.0 ל-1,000 רכבים

הקאדי מוביל בסיכון הגניבה: 2.0 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 לנירו. הפער משמעותי, ולכן כדאי להביא בחשבון את סיכון הגניבה של הנירו ולבדוק אפשרויות מיגון וביטוח.

מהירות מכירה: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: 33 ימים
  • פולקסווגן קאדי 2019: 39 ימים

הנירו נמכרת מהר יותר בממוצע: 33 ימים לעומת 39 ימים בקאדי. הפער של שישה ימים מצביע על יתרון מתון לנירו כשיגיע הזמן למכור.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • קיה נירו 2019: 6 יתרונות
  • פולקסווגן קאדי 2019: 6 יתרונות

שני הרכבים חולקים את היתרון, עם 6 יתרונות לכל אחד. לכן אין כאן פער שמבדיל ביניהם, וכדאי להכריע לפי השימוש המתוכנן והמצב של הרכב המסוים.

פופולריות בכביש: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: 7,189 על הכביש
  • פולקסווגן קאדי 2019: 43 על הכביש

הנירו נפוצה בהרבה בכביש, עם 7,189 רכבים לעומת 43 קאדי. הנירו מוכרת ונפוצה יותר, בעוד שהקאדי נדירה בהרבה בשוק.

טכנולוגיה ונוחות: קיה נירו 2019

  • קיה נירו 2019: 6 מערכות
  • פולקסווגן קאדי 2019: 4 מערכות

הנירו מובילה במספר המערכות: 6 לעומת 4 בקאדי. בקאדי האבזור ומערכות הבטיחות משתנים בין גרסאות, ולכן חשוב לבדוק את מפרט הרכב בפועל.

למי מתאים כל רכב

  • קיה נירו 2019: קיה נירו 2019 מתאימה למי שמחפשים קרוסאובר היברידי חסכוני, עם מרווח שימושי מאחור, אבזור בטיחות ומכירה מהירה יחסית, ומוכנים לבדוק היטב את המערכת ההיברידית והמצמדים.
  • פולקסווגן קאדי 2019: פולקסווגן קאדי 2019 מתאימה למי שצריכים טנדרון שימושי לעבודה, לציוד או למשפחה, מעדיפים מחיר קנייה נמוך יותר ומוכנים לבדוק בקפידה את רמת הבלאי, הגרסה ותיבת ההילוכים.

שאלות נפוצות

מה עדיף, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

למי שמחפשים רכב חסכוני לשימוש יומיומי, עם שמירת ערך טובה יותר, יותר מערכות ואפשרות למכירה מהירה יותר, הנירו היא הבחירה המתאימה יותר. הקאדי עדיפה אם מחיר רכישה נמוך יותר, סיכון גניבה נמוך יותר או שימושיות לעבודה ולציוד חשובים לכם במיוחד; בגרסאות מסוימות יש גם 7 מושבים. לפני קניית נירו בדקו את המצמדים, מפעיל המצמד, קירור הסוללה והיסטוריית הטיפולים, ולפני קניית קאדי ודאו את הגרסה, השימוש הקודם ומצב תיבת ההילוכים. בשני המקרים בדיקה של הרכב הספציפי והיסטוריית התחזוקה חשובה יותר מהנתונים הכלליים.

איזה רכב זול יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

פולקסווגן קאדי 2019 (₪70,000 לעומת ₪77,000). הקאדי מוביל במחיר הרכישה: ₪70,000 לעומת ₪77,000 לנירו. פער של ₪7,000 משאיר יותר תקציב לרכישה, אך כדאי להביא בחשבון שעלויות האחזקה של הקאדי מדורגות בדרגה 5 מתוך 5.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (8.1% בשנה לעומת 12.5% בשנה). הנירו מובילה בשמירת ערך: ירידת ערך של 8.1% בשנה לעומת 12.5% בקאדי. לאורך זמן הפער עשוי לצמצם חלק מהיתרון של הקאדי במחיר הקנייה.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). הנירו מובילה בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בקאדי. בפועל, לקאדי עלויות שוטפות גבוהות יותר, ובנירו עדיין חשוב לבדוק היטב את המצמדים ואת מערכת ההנעה ההיברידית.

איזה רכב אמין יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

פולקסווגן קאדי 2019 (1 ריקולים לעומת 2 ריקולים). הקאדי מוביל לפי מספר הריקולים: 1 לעומת 2 בנירו. זהו פער מצומצם, ולא תחליף לבדיקה פרטנית; בנירו חשוב לבדוק את המצמדים והמערכת ההיברידית, ובקאדי את היסטוריית הטיפולים ואת פעולת תיבת ה-DSG אם מותקנת.

איזה רכב בטיחותי יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (ציון בטיחות 1 לעומת 6 כריות אוויר). הנירו מובילה בבטיחות, עם ציון בטיחות 1; בקאדי מצוינות 6 כריות אוויר. האבזור בקאדי עשוי להשתנות בין גרסאות, לכן חשוב לוודא אילו מערכות בטיחות קיימות ברכב המסוים.

איזה רכב חסכוני יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15). הנירו מובילה בקבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 15 בקאדי. זהו פער משמעותי בסיווג הזיהום, והנירו גם מתוארת כחסכונית בדלק, במיוחד בנסיעה עירונית.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (141 כ"ס לעומת 130 כ"ס). הנירו מובילה עם 141 כ"ס לעומת 130 כ"ס בקאדי. ההפרש קטן יחסית, אך לפי הסיכום הנירו עלולה להתקשות בעליות ממושכות כשהסוללה מתרוקנת.

איזה רכב נגנב פחות, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

פולקסווגן קאדי 2019 (2.0 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 ל-1,000 רכבים). הקאדי מוביל בסיכון הגניבה: 2.0 ל-1,000 רכבים לעומת 26.7 לנירו. הפער משמעותי, ולכן כדאי להביא בחשבון את סיכון הגניבה של הנירו ולבדוק אפשרויות מיגון וביטוח.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (33 ימים לעומת 39 ימים). הנירו נמכרת מהר יותר בממוצע: 33 ימים לעומת 39 ימים בקאדי. הפער של שישה ימים מצביע על יתרון מתון לנירו כשיגיע הזמן למכור.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (7,189 על הכביש לעומת 43 על הכביש). הנירו נפוצה בהרבה בכביש, עם 7,189 רכבים לעומת 43 קאדי. הנירו מוכרת ונפוצה יותר, בעוד שהקאדי נדירה בהרבה בשוק.

באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, קיה נירו או פולקסווגן קאדי?

קיה נירו 2019 (6 מערכות לעומת 4 מערכות). הנירו מובילה במספר המערכות: 6 לעומת 4 בקאדי. בקאדי האבזור ומערכות הבטיחות משתנים בין גרסאות, ולכן חשוב לבדוק את מפרט הרכב בפועל.

קיה נירו בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

פולקסווגן קאדי בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם