יונדאי טוסון או טויוטה C-HR? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

בסך הכול, הטוסון מתאים יותר למי שמעדיף בטיחות, ביצועים, מוניטין ופחות סיכון גניבה, והוא המוביל בתוצאה הכוללת. ה-C-HR עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, עלויות האחזקה, החיסכון הסביבתי ומכירה מהירה חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה-C-HR החשמלי נוח ובעל טווח טוב לפי הביקורות, אך המרווח מאחור והאבזור עלולים לא להתאים לכל משפחה. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת של כל רכב, שכן המאפיינים והעלויות משתנים בין גרסאות.

מחיר רכישה: טויוטה C-HR 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
  • טויוטה C-HR 2026: ₪175,900

טויוטה C-HR עולה ₪175,900, לעומת ₪191,316 לטוסון, ולכן משאירה לכם יותר כסף לרכישה. הפער הוא ₪15,416 לטובת ה-C-HR.

שמירת ערך: טויוטה C-HR 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
  • טויוטה C-HR 2026: 9.2% בשנה

ה-C-HR מוביל בשמירת ערך: ירידת ערך של 9.2% בשנה לעומת 14.6% בטוסון. בפועל, זה מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בערך הרכב.

עלויות אחזקה: טויוטה C-HR 2026

  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • טויוטה C-HR 2026: דרגה 1 מתוך 5

עלויות האחזקה של ה-C-HR מדורגות בדרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לטוסון. זהו יתרון משמעותי למי שרוצה לצמצם הוצאות שוטפות.

אמינות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
  • טויוטה C-HR 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים רשומים עם 0 ריקולים, ולכן אין כאן פער ביניהם לפי המדד הזה. עם זאת, מדובר בדגמי 2026 חדשים, והמידע על אמינות לאורך שנים עדיין מוגבל.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
  • טויוטה C-HR 2026: ציון בטיחות 6

הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 6 ל-C-HR. זה יתרון ברור לטוסון למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

חיסכון ואיכות סביבה: טויוטה C-HR 2026

  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13
  • טויוטה C-HR 2026: קבוצת זיהום 3

ל-C-HR קבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. זהו פער ניכר במדד הסביבתי, והטוסון ההיברידי אינו מצטיין בצריכת דלק בפועל לפי הביקורות.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
  • טויוטה C-HR 2026: 98 כ"ס

לטוסון 230 כ"ס לעומת 98 כ"ס ל-C-HR, ולכן הוא מוביל בבירור בהספק. הפער חשוב למי שמחפש כוח זמין, אם כי הביקורות מציינות שהביצועים בטוסון תלויים בגרסה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
  • טויוטה C-HR 2026: 5 מושבים

שני הרכבים מציעים 5 מושבים, ואין יתרון במספר המושבים. עם זאת, הטוסון מתואר כמרווח במיוחד, בעוד שב-C-HR המרווח מאחור מוגבל יחסית.

סיכון גניבה: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים
  • טויוטה C-HR 2026: 27.1 ל-1,000 רכבים

לטוסון שיעור של 13.6 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 27.1 ל-C-HR. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בטוסון.

מהירות מכירה: טויוטה C-HR 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 34 ימים
  • טויוטה C-HR 2026: 19 ימים

ה-C-HR נמכר בממוצע בתוך 19 ימים, לעומת 34 ימים לטוסון. הפער עשוי להקל עליכם למכור את ה-C-HR מהר יותר.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות
  • טויוטה C-HR 2026: 7 יתרונות

הטוסון מוביל במדד המוניטין, אף שלשני הרכבים צוינו 7 יתרונות. הטוסון גם מתואר כבעל מוניטין וסחירות טובים, אך מספר היתרונות כשלעצמו אינו מבטא פער ביניהם.

פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
  • טויוטה C-HR 2026: 298 על הכביש

לטוסון 4,327 רכבים על הכביש, לעומת 298 ל-C-HR. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
  • טויוטה C-HR 2026: 6 מערכות

לשני הרכבים 6 מערכות במדד, כך שאין פער במספר המערכות. הביקורות מציינות בטוסון אבזור ונוחות עשירים, וב-C-HR נוחות נסיעה טובה אך אבזור וחומרי פנים צנועים יחסית למחיר.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי טוסון 2026: יונדאי טוסון מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב פנאי מרווח ומאובזר, עם יתרון בבטיחות, בביצועים ובמוניטין, ומוכנים למחיר רכישה ועלויות אחזקה גבוהים יותר.
  • טויוטה C-HR 2026: טויוטה C-HR מתאים לכם אם חשובים לכם מחיר רכישה נמוך יותר, עלויות אחזקה מתונות יותר, שמירת ערך ומכירה מהירה, ואתם מוכנים להתפשר על מרווח מאחור ועל אבזור צנוע יחסית.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

בסך הכול, הטוסון מתאים יותר למי שמעדיף בטיחות, ביצועים, מוניטין ופחות סיכון גניבה, והוא המוביל בתוצאה הכוללת. ה-C-HR עדיף אם מחיר הרכישה, שמירת הערך, עלויות האחזקה, החיסכון הסביבתי ומכירה מהירה חשובים לכם יותר. קחו בחשבון שה-C-HR החשמלי נוח ובעל טווח טוב לפי הביקורות, אך המרווח מאחור והאבזור עלולים לא להתאים לכל משפחה. לפני החלטה, בדקו את הגרסה המדויקת של כל רכב, שכן המאפיינים והעלויות משתנים בין גרסאות.

איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2026 (₪175,900 לעומת ₪191,316). טויוטה C-HR עולה ₪175,900, לעומת ₪191,316 לטוסון, ולכן משאירה לכם יותר כסף לרכישה. הפער הוא ₪15,416 לטובת ה-C-HR.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2026 (9.2% בשנה לעומת 14.6% בשנה). ה-C-HR מוביל בשמירת ערך: ירידת ערך של 9.2% בשנה לעומת 14.6% בטוסון. בפועל, זה מצביע על שחיקה שנתית מתונה יותר בערך הרכב.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). עלויות האחזקה של ה-C-HR מדורגות בדרגה 1 מתוך 5, לעומת דרגה 5 מתוך 5 לטוסון. זהו יתרון משמעותי למי שרוצה לצמצם הוצאות שוטפות.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 6). הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5, לעומת 6 ל-C-HR. זה יתרון ברור לטוסון למי שבטיחות היא שיקול מרכזי.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2026 (קבוצת זיהום 3 לעומת קבוצת זיהום 13). ל-C-HR קבוצת זיהום 3, לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. זהו פער ניכר במדד הסביבתי, והטוסון ההיברידי אינו מצטיין בצריכת דלק בפועל לפי הביקורות.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 98 כ"ס). לטוסון 230 כ"ס לעומת 98 כ"ס ל-C-HR, ולכן הוא מוביל בבירור בהספק. הפער חשוב למי שמחפש כוח זמין, אם כי הביקורות מציינות שהביצועים בטוסון תלויים בגרסה.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

יונדאי טוסון 2026 (13.6 ל-1,000 רכבים לעומת 27.1 ל-1,000 רכבים). לטוסון שיעור של 13.6 גניבות ל-1,000 רכבים, לעומת 27.1 ל-C-HR. לפי המדד הזה, הסיכון נמוך יותר בטוסון.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

טויוטה C-HR 2026 (19 ימים לעומת 34 ימים). ה-C-HR נמכר בממוצע בתוך 19 ימים, לעומת 34 ימים לטוסון. הפער עשוי להקל עליכם למכור את ה-C-HR מהר יותר.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

יונדאי טוסון 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הטוסון מוביל במדד המוניטין, אף שלשני הרכבים צוינו 7 יתרונות. הטוסון גם מתואר כבעל מוניטין וסחירות טובים, אך מספר היתרונות כשלעצמו אינו מבטא פער ביניהם.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או טויוטה C-HR?

יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 298 על הכביש). לטוסון 4,327 רכבים על הכביש, לעומת 298 ל-C-HR. תפוצה רחבה יותר עשויה להקל על מציאת מידע, בעלי מקצוע וקונים בעתיד.

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

טויוטה C-HR בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם