יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק? השוואה מלאה 2022
ההמלצה שלנו
לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי במחיר נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה יותר, יותר כוח ומהירות מכירה עדיפה, הטוסון היא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיפה אם אתם נותנים משקל גדול יותר לציון הבטיחות, לסיכון גניבה נמוך, לנוחות הנסיעה ולהנעה הכפולה שמועילה בשבילים ובשטח קל. אם בוחנים טוסון 1.6 טורבו, בדקו היטב את תיבת ה-DCT ואת היסטוריית הטיפולים; גרסת ה-2.0 מתוארת כבעלת תיבה נעימה יותר. האאוטבק עשויה להתאים יותר למי שמוכן למחיר רכישה גבוה יותר ולצריכת דלק משמעותית כדי ליהנות ממרחב, נוחות ויכולת שבילים.
מחיר רכישה: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: ₪119,000
- סובארו אאוטבק 2022: ₪134,000
היונדאי טוסון זולה יותר לרכישה: ₪119,000 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. פער של ₪15,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכב עצמו או להוצאות נוספות.
שמירת ערך: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: 9.4% בשנה
- סובארו אאוטבק 2022: 15.8% בשנה
הטוסון מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.4% לעומת 15.8% באאוטבק. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה גבוה יותר לטוסון.
עלויות אחזקה: תיקו
- יונדאי טוסון 2022: דרגה 5 מתוך 5
- סובארו אאוטבק 2022: דרגה 5 מתוך 5
שני הרכבים נמצאים בדרגה 5 מתוך 5 בעלויות אחזקה, כך שאין יתרון ביניהם במדד הזה.
אמינות: תיקו
- יונדאי טוסון 2022: 0 ריקולים
- סובארו אאוטבק 2022: 0 ריקולים
לשני הדגמים 0 ריקולים. זה נתון חיובי, אך כדאי לבדוק כל רכב לגופו, ובטוסון 1.6 טורבו להקדיש תשומת לב מיוחדת לפעולת תיבת ה-DCT ולתיעוד הטיפולים.
בטיחות: סובארו אאוטבק 2022
- יונדאי טוסון 2022: ציון בטיחות 2
- סובארו אאוטבק 2022: ציון בטיחות 3
האאוטבק מובילה עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 2 בטוסון. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, לאאוטבק יש כאן יתרון.
חיסכון ואיכות סביבה: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: קבוצת זיהום 14
- סובארו אאוטבק 2022: קבוצת זיהום 15
הטוסון בקבוצת זיהום 14, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטבק. לפי המדד הזה, הטוסון עדיפה.
ביצועים: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: 180 כ"ס
- סובארו אאוטבק 2022: 170 כ"ס
לטוסון 180 כ״ס לעומת 170 כ״ס באאוטבק. במבחני הדרך, האאוטבק מתוארת כבעלת ביצועים בינוניים, ואילו הטוסון 1.6 טורבו מציעה ביצועים עדיפים.
מרחב ומשפחה: תיקו
- יונדאי טוסון 2022: 5 מושבים
- סובארו אאוטבק 2022: 5 מושבים
לשני הרכבים 5 מושבים. האאוטבק מציעה תא מטען בנפח 561 ליטר, לעומת 515 ליטר בטוסון, והמרחב מאחור בה נדיב במיוחד.
סיכון גניבה: סובארו אאוטבק 2022
- יונדאי טוסון 2022: 13.6 ל-1,000 רכבים
- סובארו אאוטבק 2022: 2.5 ל-1,000 רכבים
באאוטבק נרשמו 2.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. מדובר ביתרון משמעותי לאאוטבק מבחינת סיכון הגניבה.
מהירות מכירה: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: 34 ימים
- סובארו אאוטבק 2022: 40 ימים
הטוסון נמכרת מהר יותר: 34 ימים לעומת 40 ימים לאאוטבק. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.
מוניטין ושביעות רצון: סובארו אאוטבק 2022
- יונדאי טוסון 2022: 7 יתרונות
- סובארו אאוטבק 2022: 7 יתרונות
שני הדגמים מציגים 7 יתרונות. האאוטבק מובילה במדד, אך מספר היתרונות זהה, ולכן המספר לבדו אינו מצביע על הבדל בכמות היתרונות.
פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2022
- יונדאי טוסון 2022: 7,304 על הכביש
- סובארו אאוטבק 2022: 165 על הכביש
הטוסון נפוצה בהרבה, עם 7,304 רכבים על הכביש לעומת 165 אאוטבקים. הנפוצות עשויה להקל על השוואת מחירים ומציאת קונים, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.
טכנולוגיה ונוחות: סובארו אאוטבק 2022
- יונדאי טוסון 2022: 5 מערכות
- סובארו אאוטבק 2022: 6 מערכות
באאוטבק 6 מערכות לעומת 5 בטוסון. היא גם מתוארת כנוחה מאוד, בעוד שבטוסון הנוחות פחות טובה על שיבושים עירוניים.
למי מתאים כל רכב
- יונדאי טוסון 2022: היונדאי טוסון 2022 מתאימה לכם אם אתם רוצים רכב פנאי משפחתי נפוץ וזול יותר לרכישה, עם שמירת ערך טובה, תא מטען שימושי ואפשרות לביצועים עדיפים בגרסת 1.6 טורבו.
- סובארו אאוטבק 2022: הסובארו אאוטבק 2022 מתאימה לכם אם אתם מעדיפים נסיעה נוחה ומרווחת, תא מטען גדול, הנעה כפולה ויכולת טובה בשבילים, ומוכנים לשלם יותר ולהתפשר על ביצועים וצריכת דלק.
שאלות נפוצות
מה עדיף, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
לרוב הקונים שמחפשים רכב משפחתי במחיר נמוך יותר, עם שמירת ערך טובה יותר, יותר כוח ומהירות מכירה עדיפה, הטוסון היא הבחירה המתאימה יותר. האאוטבק עדיפה אם אתם נותנים משקל גדול יותר לציון הבטיחות, לסיכון גניבה נמוך, לנוחות הנסיעה ולהנעה הכפולה שמועילה בשבילים ובשטח קל. אם בוחנים טוסון 1.6 טורבו, בדקו היטב את תיבת ה-DCT ואת היסטוריית הטיפולים; גרסת ה-2.0 מתוארת כבעלת תיבה נעימה יותר. האאוטבק עשויה להתאים יותר למי שמוכן למחיר רכישה גבוה יותר ולצריכת דלק משמעותית כדי ליהנות ממרחב, נוחות ויכולת שבילים.
איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (₪119,000 לעומת ₪134,000). היונדאי טוסון זולה יותר לרכישה: ₪119,000 לעומת ₪134,000 לאאוטבק. פער של ₪15,000 משאיר לכם יותר תקציב לרכב עצמו או להוצאות נוספות.
איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (9.4% בשנה לעומת 15.8% בשנה). הטוסון מובילה בשמירת ערך, עם ירידה שנתית של 9.4% לעומת 15.8% באאוטבק. לאורך זמן, הפער עשוי להתבטא בשווי מכירה גבוה יותר לטוסון.
איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (ציון בטיחות 3 לעומת ציון בטיחות 2). האאוטבק מובילה עם ציון בטיחות 3 לעומת ציון 2 בטוסון. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, לאאוטבק יש כאן יתרון.
איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (קבוצת זיהום 14 לעומת קבוצת זיהום 15). הטוסון בקבוצת זיהום 14, לעומת קבוצת זיהום 15 באאוטבק. לפי המדד הזה, הטוסון עדיפה.
לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (180 כ"ס לעומת 170 כ"ס). לטוסון 180 כ״ס לעומת 170 כ״ס באאוטבק. במבחני הדרך, האאוטבק מתוארת כבעלת ביצועים בינוניים, ואילו הטוסון 1.6 טורבו מציעה ביצועים עדיפים.
איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (2.5 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). באאוטבק נרשמו 2.5 גניבות לכל 1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. מדובר ביתרון משמעותי לאאוטבק מבחינת סיכון הגניבה.
איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (34 ימים לעומת 40 ימים). הטוסון נמכרת מהר יותר: 34 ימים לעומת 40 ימים לאאוטבק. הפער עשוי להקל עליכם למכור אותה כשתרצו להחליף רכב.
לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). שני הדגמים מציגים 7 יתרונות. האאוטבק מובילה במדד, אך מספר היתרונות זהה, ולכן המספר לבדו אינו מצביע על הבדל בכמות היתרונות.
איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
יונדאי טוסון 2022 (7,304 על הכביש לעומת 165 על הכביש). הטוסון נפוצה בהרבה, עם 7,304 רכבים על הכביש לעומת 165 אאוטבקים. הנפוצות עשויה להקל על השוואת מחירים ומציאת קונים, אך אינה מעידה כשלעצמה על איכות הרכב.
באיזה רכב יותר מערכות נוחות וטכנולוגיה, יונדאי טוסון או סובארו אאוטבק?
סובארו אאוטבק 2022 (6 מערכות לעומת 5 מערכות). באאוטבק 6 מערכות לעומת 5 בטוסון. היא גם מתוארת כנוחה מאוד, בעוד שבטוסון הנוחות פחות טובה על שיבושים עירוניים.
יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
סובארו אאוטבק בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות
השוואות נוספות
- אלפא רומיאו טונלה מול יונדאי טוסון
- אאודי Q2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 2 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די אטו 3 מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סיל U מול יונדאי טוסון
- בי.ווי.די סי ליון 05 מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 7 פרו מול יונדאי טוסון
- צ'רי טיגו 8 פרו מול יונדאי טוסון
- שברולט אקווינוקס מול יונדאי טוסון
- שברולט טרייל בלייזר מול יונדאי טוסון