יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R? השוואה מלאה 2024

ההמלצה שלנו

לטוסון יתרון כולל למי שמחפשים רכב משפחתי שימושי, נפוץ וקל יחסית למכירה, עם תא מטען גדול. מארוול R עדיפה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר ושיעור גניבות נמוך יותר, ומתאימה למי שיכולים להסתדר עם טעינה ועם טווח מעשי מוגבל יותר. לפני קניית מארוול R, בדקו את מצב הסוללה, עדכוני התוכנה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ולבחון את הרכב בנסיעת מבחן.

מחיר רכישה: אם ג'י מארוול R 2024

  • יונדאי טוסון 2024: ₪129,499
  • אם ג'י מארוול R 2024: ₪116,500

אם ג׳י מארוול R זולה יותר לרכישה: ₪116,500 לעומת ₪129,499 לטוסון. הפער של ₪12,999 עשוי להיות משמעותי, אך כדאי להביא בחשבון את עלויות הטעינה והביטוח ואת מצב הסוללה.

אמינות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2024: 0 ריקולים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 0 ריקולים

שני הדגמים מציגים 0 ריקולים, כך שאין כאן יתרון ברור לאחד מהם. בקנייה משומשת, בדקו בכל מקרה את היסטוריית הטיפולים ואת מצב המערכות.

בטיחות: אם ג'י מארוול R 2024

  • יונדאי טוסון 2024: ציון בטיחות 2.75
  • אם ג'י מארוול R 2024: ציון בטיחות 5.5

מארוול R מובילה עם ציון בטיחות 5.5, לעומת 2.75 בטוסון. אם הבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו פער שכדאי לתת לו משקל, לצד בדיקת האבזור בפועל ברכב הספציפי.

ביצועים: אם ג'י מארוול R 2024

  • יונדאי טוסון 2024: 180 כ"ס
  • אם ג'י מארוול R 2024: 234 כ"ס

מארוול R מציעה 234 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון, ולכן צפויה לספק תגובות חזקות יותר. קחו בחשבון שבמכונית חשמלית חשוב לבדוק גם את הטווח המעשי ואת מצב הסוללה.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2024: 5 מושבים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 5 מושבים

לשניהם חמישה מושבים, כך שמספר המקומות זהה. בטוסון תא מטען שימושי בנפח 515 ליטר, בעוד שבמארוול R תא המטען האחורי קטן יותר, 357 ליטר, ובגרסת ההנעה האחורית יש גם תא קדמי נוסף בנפח 150 ליטר.

סיכון גניבה: אם ג'י מארוול R 2024

  • יונדאי טוסון 2024: 13.6 ל-1,000 רכבים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 0.9 ל-1,000 רכבים

שיעור הגניבות של מארוול R נמוך יותר: 0.9 ל־1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. זהו יתרון מעשי, אך עדיין כדאי לבדוק את עלות הביטוח ואת אמצעי המיגון הנדרשים.

מהירות מכירה: יונדאי טוסון 2024

  • יונדאי טוסון 2024: 23 ימים
  • אם ג'י מארוול R 2024: 27 ימים

לטוסון יתרון במהירות המכירה: 23 ימים לעומת 27 ימים למארוול R. הפער קטן, אך עשוי להעיד שקל יותר למצוא קונה לטוסון.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2024

  • יונדאי טוסון 2024: 7 יתרונות
  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 יתרונות

לטוסון מצוינים 7 יתרונות, לעומת 6 למארוול R. בביקורות, הטוסון מתואר כרכב משפחתי מרווח ושימושי, ואילו למארוול R יש נקודות חולשה כמו תא מטען קטן ומסך שעלול להגיב באיטיות.

פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2024

  • יונדאי טוסון 2024: 3,182 על הכביש
  • אם ג'י מארוול R 2024: 764 על הכביש

הטוסון נפוץ יותר בכביש, עם 3,182 רכבים לעומת 764 למארוול R. נפוצות עשויה להקל על מציאת קונים ועל היכרות מוסכים עם הדגם.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2024: 6 מערכות
  • אם ג'י מארוול R 2024: 6 מערכות

לשני הדגמים 6 מערכות, ולכן אין יתרון במספר המערכות. הטוסון מציע תא נוסעים איכותי ואבזור עשיר, בעוד שבמארוול R כדאי לבדוק במיוחד את תגובת מסך המולטימדיה ואת נוחות התפעול.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי טוסון 2024: יונדאי טוסון מתאימה למשפחות שמחפשות קרוסאובר מרווח עם תא מטען גדול, אבזור עשיר ונוחות שימוש יומיומית.
  • אם ג'י מארוול R 2024: אם ג׳י מארוול R מתאימה למי שרוצים קרוסאובר חשמלי מאובזר וחזק, מוכנים לתכנן טעינה ובודקים בקפידה את מצב הסוללה והמערכות.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

לטוסון יתרון כולל למי שמחפשים רכב משפחתי שימושי, נפוץ וקל יחסית למכירה, עם תא מטען גדול. מארוול R עדיפה למי שמעדיפים מחיר רכישה נמוך יותר, ביצועים חזקים יותר ושיעור גניבות נמוך יותר, ומתאימה למי שיכולים להסתדר עם טעינה ועם טווח מעשי מוגבל יותר. לפני קניית מארוול R, בדקו את מצב הסוללה, עדכוני התוכנה ומערכות הבלימה והסיוע לנהג. בשני הדגמים כדאי לבדוק היסטוריית טיפולים ולבחון את הרכב בנסיעת מבחן.

איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (₪116,500 לעומת ₪129,499). אם ג׳י מארוול R זולה יותר לרכישה: ₪116,500 לעומת ₪129,499 לטוסון. הפער של ₪12,999 עשוי להיות משמעותי, אך כדאי להביא בחשבון את עלויות הטעינה והביטוח ואת מצב הסוללה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (ציון בטיחות 5.5 לעומת ציון בטיחות 2.75). מארוול R מובילה עם ציון בטיחות 5.5, לעומת 2.75 בטוסון. אם הבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו פער שכדאי לתת לו משקל, לצד בדיקת האבזור בפועל ברכב הספציפי.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (234 כ"ס לעומת 180 כ"ס). מארוול R מציעה 234 כ״ס לעומת 180 כ״ס בטוסון, ולכן צפויה לספק תגובות חזקות יותר. קחו בחשבון שבמכונית חשמלית חשוב לבדוק גם את הטווח המעשי ואת מצב הסוללה.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

אם ג'י מארוול R 2024 (0.9 ל-1,000 רכבים לעומת 13.6 ל-1,000 רכבים). שיעור הגניבות של מארוול R נמוך יותר: 0.9 ל־1,000 רכבים, לעומת 13.6 בטוסון. זהו יתרון מעשי, אך עדיין כדאי לבדוק את עלות הביטוח ואת אמצעי המיגון הנדרשים.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

יונדאי טוסון 2024 (23 ימים לעומת 27 ימים). לטוסון יתרון במהירות המכירה: 23 ימים לעומת 27 ימים למארוול R. הפער קטן, אך עשוי להעיד שקל יותר למצוא קונה לטוסון.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

יונדאי טוסון 2024 (7 יתרונות לעומת 6 יתרונות). לטוסון מצוינים 7 יתרונות, לעומת 6 למארוול R. בביקורות, הטוסון מתואר כרכב משפחתי מרווח ושימושי, ואילו למארוול R יש נקודות חולשה כמו תא מטען קטן ומסך שעלול להגיב באיטיות.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או אם ג'י מארוול R?

יונדאי טוסון 2024 (3,182 על הכביש לעומת 764 על הכביש). הטוסון נפוץ יותר בכביש, עם 3,182 רכבים לעומת 764 למארוול R. נפוצות עשויה להקל על מציאת קונים ועל היכרות מוסכים עם הדגם.

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אם ג'י מארוול R בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם