יונדאי טוסון או אם ג'י HS? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

לפי מכלול השיקולים, יונדאי טוסון היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר, בעיקר אם בטיחות, ביצועים ופופולריות בכביש חשובים לכם. אם מחיר הקנייה ושמירת הערך חשובים יותר, ואם אתם מעדיפים קבוצת זיהום נמוכה יותר, MG HS מציעה יתרונות ברורים, ובגרסת PHEV גם טווח חשמלי שימושי למי שיכולים לטעון בקביעות. הטוסון תעלה יותר בקנייה, אך מציעה יתרון בנתוני הבטיחות וההספק של הגרסאות המושוות. לפני החלטה בדקו את הגרסה המדויקת, משום שההבדלים בין גרסאות הבנזין, ההיברידיות והפלאג-אין משפיעים על אופי השימוש והעלויות.

מחיר רכישה: אם ג'י HS 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
  • אם ג'י HS 2026: ₪179,610

אם ג'י HS מובילה במחיר הרכישה: ₪179,610 לעומת ₪191,316 לטוסון, פער של ₪11,706 לטובת ה-MG. זה משאיר לכם יותר מרווח בתקציב הקנייה.

שמירת ערך: אם ג'י HS 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
  • אם ג'י HS 2026: 8.5% בשנה

אם ג'י HS מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך שנתית של 8.5% לעומת 14.6% בטוסון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

עלויות אחזקה: אם ג'י HS 2026

  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • אם ג'י HS 2026: דרגה 4 מתוך 5

אם ג'י HS מובילה בעדיפות עלויות האחזקה. עם זאת, הערכים המוצגים הם דרגה 4 מתוך 5 ל-MG ודרגה 5 מתוך 5 לטוסון, ולכן הם אינם מראים את היתרון הזה בצורה ברורה.

אמינות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
  • אם ג'י HS 2026: 0 ריקולים

שני הדגמים ללא ריקולים, ולכן אין יתרון מעשי לאחד מהם במדד הזה. בשניהם מדובר בדגמי 2026 חדשים יחסית, והמידע על אמינות ארוכת טווח עדיין מוגבל.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
  • אם ג'י HS 2026: ציון בטיחות 6.75

יונדאי טוסון מובילה, עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 6.75 ב-MG HS. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער תומך בבחירה בטוסון.

חיסכון ואיכות סביבה: אם ג'י HS 2026

  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13
  • אם ג'י HS 2026: קבוצת זיהום 10

אם ג'י HS מובילה במדד חיסכון ואיכות סביבה, עם קבוצת זיהום 10 לעומת 13 בטוסון. זהו יתרון במדד הזיהום, אך לא בהכרח מלמד לבדו על צריכת הדלק בפועל.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
  • אם ג'י HS 2026: 143 כ"ס

יונדאי טוסון מובילה עם 230 כ"ס לעומת 143 כ"ס ב-MG HS. הפער מצביע על יתרון בביצועים לפי נתוני הגרסאות המושוות; ב-MG קיימת גם גרסת PHEV חזקה יותר, ולכן חשוב לוודא איזו גרסה עומדת על הפרק.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
  • אם ג'י HS 2026: 5 מושבים

שני הדגמים מציעים חמישה מושבים, ולכן אין הכרעה לפי הנתון הזה בלבד. בביקורות מצוין מרווח טוב בשניהם, וב-MG מרווח טוב במיוחד גם במושב האחורי.

מוניטין ושביעות רצון: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות
  • אם ג'י HS 2026: 7 יתרונות

שני הדגמים מציגים 7 יתרונות, כך שאין יתרון מספרי לאחד מהם. לטוסון מצוין מוניטין וסחירות טובים, אך לדגם 2026 עדיין אין תמונה ארוכת טווח כמשומש.

פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
  • אם ג'י HS 2026: 912 על הכביש

יונדאי טוסון מובילה בפופולריות: 4,327 על הכביש לעומת 912 ל-MG HS. פער כזה עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיפים דגם נפוץ יותר, עם היכרות רחבה יותר בשוק המקומי.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
  • אם ג'י HS 2026: 6 מערכות

שני הדגמים מציעים 6 מערכות במדד הטכנולוגיה והנוחות, ולכן אין יתרון לפי הכמות. בביקורות מצוינים אבזור עשיר בטוסון וב-MG, לצד הסתייגויות לגבי תפעול המולטימדיה ב-MG.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי טוסון 2026: יונדאי טוסון מתאימה לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי מאובזר ומרווח, עם יתרון בבטיחות, בביצועים ובנפוצות בכביש, ומוכנים לשלם יותר בקנייה.
  • אם ג'י HS 2026: MG HS מתאימה לכם אם מחיר רכישה נמוך יותר ושמירת ערך חשובים לכם, ובמיוחד אם אתם יכולים לטעון בבית או בעבודה ולנצל את היתרונות של גרסת ה-PHEV.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

לפי מכלול השיקולים, יונדאי טוסון היא הבחירה הכוללת המתאימה יותר, בעיקר אם בטיחות, ביצועים ופופולריות בכביש חשובים לכם. אם מחיר הקנייה ושמירת הערך חשובים יותר, ואם אתם מעדיפים קבוצת זיהום נמוכה יותר, MG HS מציעה יתרונות ברורים, ובגרסת PHEV גם טווח חשמלי שימושי למי שיכולים לטעון בקביעות. הטוסון תעלה יותר בקנייה, אך מציעה יתרון בנתוני הבטיחות וההספק של הגרסאות המושוות. לפני החלטה בדקו את הגרסה המדויקת, משום שההבדלים בין גרסאות הבנזין, ההיברידיות והפלאג-אין משפיעים על אופי השימוש והעלויות.

איזה רכב זול יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

אם ג'י HS 2026 (₪179,610 לעומת ₪191,316). אם ג'י HS מובילה במחיר הרכישה: ₪179,610 לעומת ₪191,316 לטוסון, פער של ₪11,706 לטובת ה-MG. זה משאיר לכם יותר מרווח בתקציב הקנייה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

אם ג'י HS 2026 (8.5% בשנה לעומת 14.6% בשנה). אם ג'י HS מובילה בשמירת הערך: ירידת ערך שנתית של 8.5% לעומת 14.6% בטוסון. הפער משמעותי למי שמתכננים למכור את הרכב בהמשך.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

אם ג'י HS 2026 (דרגה 4 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). אם ג'י HS מובילה בעדיפות עלויות האחזקה. עם זאת, הערכים המוצגים הם דרגה 4 מתוך 5 ל-MG ודרגה 5 מתוך 5 לטוסון, ולכן הם אינם מראים את היתרון הזה בצורה ברורה.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 6.75). יונדאי טוסון מובילה, עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 6.75 ב-MG HS. אם בטיחות היא שיקול מרכזי עבורכם, הפער תומך בבחירה בטוסון.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

אם ג'י HS 2026 (קבוצת זיהום 10 לעומת קבוצת זיהום 13). אם ג'י HS מובילה במדד חיסכון ואיכות סביבה, עם קבוצת זיהום 10 לעומת 13 בטוסון. זהו יתרון במדד הזיהום, אך לא בהכרח מלמד לבדו על צריכת הדלק בפועל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 143 כ"ס). יונדאי טוסון מובילה עם 230 כ"ס לעומת 143 כ"ס ב-MG HS. הפער מצביע על יתרון בביצועים לפי נתוני הגרסאות המושוות; ב-MG קיימת גם גרסת PHEV חזקה יותר, ולכן חשוב לוודא איזו גרסה עומדת על הפרק.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או אם ג'י HS?

יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 912 על הכביש). יונדאי טוסון מובילה בפופולריות: 4,327 על הכביש לעומת 912 ל-MG HS. פער כזה עשוי להיות רלוונטי למי שמעדיפים דגם נפוץ יותר, עם היכרות רחבה יותר בשוק המקומי.

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אם ג'י HS בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם