יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV? השוואה מלאה 2026

ההמלצה שלנו

כחבילה כוללת, הטוסון הוא בחירה מאוזנת יותר למי שחשובים להם בטיחות, ביצועים, סחירות, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. ה־MG עדיף למי שמעדיפים שמירת ערך ועלויות אחזקה נמוכות יותר, ורוצים ליהנות מטעינה וחיסכון בזיהום; בדקו גם אפשרות טעינה ועלויות מחוץ לאחריות. המחיר כמעט זהה, ולכן כדאי להתמקד בשימוש הצפוי, בגרסה המדויקת ובנסיעת מבחן. לפני רכישה בדקו היסטוריית טיפולים, תנאי אחריות והאם נתוני הביצועים מתייחסים לאותה גרסה.

מחיר רכישה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: ₪191,316
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: ₪191,610

מחיר הרכישה כמעט זהה: הטוסון עולה ₪191,316 וה־MG עולה ₪191,610, ולכן אין כאן פער משמעותי שעשוי להכריע את הבחירה.

שמירת ערך: אם ג'י EHS PHEV 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 14.6% בשנה
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 5.8% בשנה

ה־MG מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 5.8%, לעומת 14.6% בטוסון. בפועל, הנתון מצביע על יתרון ל־MG בשמירת ערך הרכב לאורך זמן.

עלויות אחזקה: אם ג'י EHS PHEV 2026

  • יונדאי טוסון 2026: דרגה 5 מתוך 5
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: דרגה 1 מתוך 5

ה־MG מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. זהו יתרון משמעותי למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות, אף שעלויות בפועל עשויות להשתנות.

אמינות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 0 ריקולים
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 0 ריקולים

שניהם ללא ריקולים, כך שאין יתרון לפי הנתון הזה. בשני הדגמים עדיין מוגבל המידע על אמינות ארוכת טווח של שנתון 2026.

בטיחות: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: ציון בטיחות 9.5
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: ציון בטיחות 6.75

הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 6.75 ב־MG. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון ברור לטוסון.

חיסכון ואיכות סביבה: אם ג'י EHS PHEV 2026

  • יונדאי טוסון 2026: קבוצת זיהום 13
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: קבוצת זיהום 2

ה־MG מוביל בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. הפער משמעותי במיוחד למי שיכולים לטעון את גרסת הפלאג־אין ולהשתמש בחלק מנסיעות היום־יום בחשמל.

ביצועים: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 230 כ"ס
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 143 כ"ס

הטוסון מוביל לפי נתון ההספק המוצג: 230 כ״ס לעומת 143 כ״ס ב־MG. עם זאת, נתוני הביקורת מציינים ל־MG 272 כ״ס וביצועים חזקים, לכן כדאי לוודא שהגרסאות והנתונים שאתם משווים אכן תואמים.

מרחב ומשפחה: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 5 מושבים
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 5 מושבים

לשניהם חמישה מושבים, ולכן מספר המקומות אינו מבדיל ביניהם. ביקורות מציינות מרחב משפחתי טוב בשניהם, ותא מטען גדול במיוחד בטוסון בגרסת Long.

סיכון גניבה: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 13.6 ל-1,000 רכבים
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 23.0 ל-1,000 רכבים

הטוסון מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 13.6 לעומת 23.0 לכל 1,000 רכבים ב־MG. הפער מעיד על חשיפה נמוכה יותר בטוסון לפי הנתון הזה.

מהירות מכירה: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 34 ימים
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 37 ימים

הטוסון נמכר מהר יותר: 34 ימים לעומת 37 ימים ב־MG. מדובר בפער קטן, אך הוא נותן לטוסון יתרון כשחשובה לכם מכירה מהירה.

מוניטין ושביעות רצון: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 7 יתרונות
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 7 יתרונות

הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, אף שבשני הרכבים מצוינים 7 יתרונות. ביקורות מציינות לטוסון סחירות ומוניטין טובים, בעוד של־MG מצוינים ממשק מדיה ומערכות שליטה שעלולים לסרבל.

פופולריות בכביש: יונדאי טוסון 2026

  • יונדאי טוסון 2026: 4,327 על הכביש
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 388 על הכביש

הטוסון נפוץ יותר בכביש: 4,327 רכבים לעומת 388 ל־MG. שכיחות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעתיד.

טכנולוגיה ונוחות: תיקו

  • יונדאי טוסון 2026: 6 מערכות
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: 6 מערכות

בשני הרכבים מצוינות 6 מערכות, ולכן אין יתרון לפי המספר הזה. ביקורות מתארות את הטוסון כמאובזר ונוח, ואת ה־MG כשקט ונוח יחסית, אך מציינות שממשק המדיה שלו אינו מושלם.

למי מתאים כל רכב

  • יונדאי טוסון 2026: הטוסון מתאים לכם אם אתם מחפשים רכב משפחתי נפוץ ומאובזר, עם יתרון בבטיחות, סחירות וביצועים לפי נתוני ההשוואה.
  • אם ג'י EHS PHEV 2026: ה־MG EHS PHEV מתאים לכם אם יש לכם אפשרות טעינה ואתם מעדיפים שמירת ערך, עלויות אחזקה נמוכות יותר ונסיעות שקטות וחסכוניות.

שאלות נפוצות

מה עדיף, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

כחבילה כוללת, הטוסון הוא בחירה מאוזנת יותר למי שחשובים להם בטיחות, ביצועים, סחירות, פופולריות וסיכון גניבה נמוך יותר. ה־MG עדיף למי שמעדיפים שמירת ערך ועלויות אחזקה נמוכות יותר, ורוצים ליהנות מטעינה וחיסכון בזיהום; בדקו גם אפשרות טעינה ועלויות מחוץ לאחריות. המחיר כמעט זהה, ולכן כדאי להתמקד בשימוש הצפוי, בגרסה המדויקת ובנסיעת מבחן. לפני רכישה בדקו היסטוריית טיפולים, תנאי אחריות והאם נתוני הביצועים מתייחסים לאותה גרסה.

איזה רכב שומר ערך טוב יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

אם ג'י EHS PHEV 2026 (5.8% בשנה לעומת 14.6% בשנה). ה־MG מוביל בשמירת ערך: ירידת הערך השנתית המוצגת היא 5.8%, לעומת 14.6% בטוסון. בפועל, הנתון מצביע על יתרון ל־MG בשמירת ערך הרכב לאורך זמן.

איזה רכב זול יותר לאחזקה, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

אם ג'י EHS PHEV 2026 (דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5). ה־MG מוביל בעלויות האחזקה, עם דרגה 1 מתוך 5 לעומת דרגה 5 מתוך 5 בטוסון. זהו יתרון משמעותי למי שמבקשים לצמצם הוצאות שוטפות, אף שעלויות בפועל עשויות להשתנות.

איזה רכב בטיחותי יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (ציון בטיחות 9.5 לעומת ציון בטיחות 6.75). הטוסון מוביל עם ציון בטיחות 9.5 לעומת 6.75 ב־MG. למי שבטיחות היא שיקול מרכזי, זהו יתרון ברור לטוסון.

איזה רכב חסכוני יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

אם ג'י EHS PHEV 2026 (קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 13). ה־MG מוביל בחיסכון ובאיכות הסביבה, עם קבוצת זיהום 2 לעומת קבוצת זיהום 13 בטוסון. הפער משמעותי במיוחד למי שיכולים לטעון את גרסת הפלאג־אין ולהשתמש בחלק מנסיעות היום־יום בחשמל.

לאיזה רכב ביצועים טובים יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (230 כ"ס לעומת 143 כ"ס). הטוסון מוביל לפי נתון ההספק המוצג: 230 כ״ס לעומת 143 כ״ס ב־MG. עם זאת, נתוני הביקורת מציינים ל־MG 272 כ״ס וביצועים חזקים, לכן כדאי לוודא שהגרסאות והנתונים שאתם משווים אכן תואמים.

איזה רכב נגנב פחות, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (13.6 ל-1,000 רכבים לעומת 23.0 ל-1,000 רכבים). הטוסון מוביל בסיכון גניבה נמוך יותר: 13.6 לעומת 23.0 לכל 1,000 רכבים ב־MG. הפער מעיד על חשיפה נמוכה יותר בטוסון לפי הנתון הזה.

איזה רכב נמכר מהר יותר ביד 2, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (34 ימים לעומת 37 ימים). הטוסון נמכר מהר יותר: 34 ימים לעומת 37 ימים ב־MG. מדובר בפער קטן, אך הוא נותן לטוסון יתרון כשחשובה לכם מכירה מהירה.

לאיזה רכב מוניטין טוב יותר, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (7 יתרונות לעומת 7 יתרונות). הטוסון מוביל במוניטין ובשביעות רצון, אף שבשני הרכבים מצוינים 7 יתרונות. ביקורות מציינות לטוסון סחירות ומוניטין טובים, בעוד של־MG מצוינים ממשק מדיה ומערכות שליטה שעלולים לסרבל.

איזה רכב נפוץ יותר בכביש, יונדאי טוסון או אם ג'י EHS PHEV?

יונדאי טוסון 2026 (4,327 על הכביש לעומת 388 על הכביש). הטוסון נפוץ יותר בכביש: 4,327 רכבים לעומת 388 ל־MG. שכיחות גבוהה עשויה להקל על היכרות עם הדגם ועל מציאת קונים בעתיד.

יונדאי טוסון בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

אם ג'י EHS PHEV בקצרה · הכל על הדגם · תקלות נפוצות

השוואות נוספות

השוו רכבים אחרים לפי מה שחשוב לכם